تصویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home به مناسبت تولد زندایا منتشر شد

هنرپیشه آمریکایی ۲۵ ساله شده است

تصویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home به مناسبت تولد زندایا منتشر شد سورنا رضایی ۱۱ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home

تام هالند ساعاتی قبل و به مناسبت تولد زندایا تصویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

فازهای اول تا سوم فرنچایز Marvel Cinematic Universe روی خط داستانی سنگ‌های ابدیت تمرکز داشتند. در این خط داستانی، تانوس تلاش می‌کند سنگ‌های ابدیت را بدست آورده، با استفاده از آن‌ها دستکشی مخصوص ساخته و سپس نیمی از جمعیت جهان را به صورت اتفاقی حذف کند. او معتقد بود حذف جمعیت جهان به آن‌ها کمک می‌کند تا راحت‌تر چالش‌ها و مشکلات پیش رو را پشت سر بگذارند. با شروع فاز چهارم، تمرکز MCU روی مفهوم مولتی ورس قرار گرفت. این موضوع نخستین بار در WandaVision مطرح شد و سپس در Loki مورد کندوکاو قرار گرفت. مارول حالا قصد دارد به واسطه Spider-Man: No Way Home اطلاعات بیشتری را از جهان‌های موازی در اختیار مخاطب قرار دهد.

پس از ماه‌ها گمانه‌زنی‌ها و انتظار، سونی پیکچرز سرانجام کوتاه آمد و اولین تریلر Spider-Man: No Way Home را در فضای مجازی منتشر کرد. لو رفتن هویت واقعی مرد عنکبوتی و پاپوشی که میستریو قبل از مرگش دوخته بود، پیتر پارکر را در شرایط نامساعدی قرار داده است. از یک سو، عزیزترین افرادش حالا در برابر دشمنان آسیب‌پذیر بوده و از سویی دیگر، باید ثابت کند مسئول فاجعه لندن و صد البته مرگ میستریو نیست. او که نمی‌تواند چنین فشاری را تحمل کند، به سراغ دکتر استرنج رفته و از او درخواست کمک می‌کند. استرنج برخلاف هشدار وونگ تصمیم می‌گیرد طلسمی را اجرا کند که حافظه تمام مردم زمین را پاک کرده و بدین ترتیب، دیگر کسی هویت واقعی مرد عنکبوتی را به یاد نمی‌آورد. در پی اجرای طلسم، نظم مولتی ورس بهم می‌ریزد.

تام هالند (Tom Holland) اخیرا و به مناسبت تولد زندایا (Zendaya) تصویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. بازیگر و خواننده آمریکایی که نقش ام جی را ایفا می‌کند، آثاری همچون سریال Euphoria و فیلم The Greatest Showman را در پرونده هنری خود داشته و امروز ۲۵ ساله می‌شود. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

پس از اینکه اولین تریلر Spider-Man: No Way Home از راه رسید، کاربران سریعا به بررسی تک تک نماهایش پرداختند تا بتوانند بیشترین اطلاعات داستانی را بدست بیاورند. تا به این لحظه، بازگشت دکتر اختاپوس، گرین گابلین و الکترو قطعی شده است. کاربران همچنین به این نتیجه رسیده‌اند که مرد شنی و لیزارد هم در نقطه‌ای به داستان اضافه می‌شود. اگرچه تریلر آن‌ها را نشان نمی‌دهد، شواهد مختلف حضورشان را تایید می‌کند. تا به اینجا نام ۵ ابرشرور برده ش اما گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمده مبنی بر اینکه مرد عنکبوتی و متحدانش در تازه‌ترین ماجراجویی خود مقابل گروه شش شرور می‌ایستند.

دیدگاه‌ها نسبت به آخرین عضو گروه شش شرور متفاوت بوده و در حال حاضر نام‌های ولچر، شاکر، اسکورپیون و میستریو محتمل‌ترین گزینه‌ها هستند. در ضمن، اولین تریلر Spider-Man: No Way Home صحنه‌ای را نشان می‌دهد که پیتر پارکر در آن بازجویی می‌شود. جدا از مامور دولتی، فرد دیگری در اتاق حضور دارد که چهره‌اش در کادر دوربین قرار نمی‌گیرد اما کاربران معتقد هستند مت مورداک است. به هر حال، یک وکیل بوده و می‌تواند در پرونده مربوط به لندن کمک بزرگی برای پیتر باشد. چارلی کاکس (Charlie Cox) اخیرا یک مصاحبه انجام داده و در بخشی از گفتگو، حضورش را در صحنه مزبور رده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا