برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

بازیگر لوکی برای ایفای نقش خدای شرارت از بزرگترین شخصیت دی سی الهام گرفته است

تام هیدلستون سکوت خود را شکست!!

بازیگر لوکی برای ایفای نقش خدای شرارت از بزرگترین شخصیت دی سی الهام گرفته است ۲۱ ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
بازیگر لوکی برای ایفای نقش خدای شرارت از بزرگترین شخصیت دی سی الهام گرفته است

ظاهرا دلیل اینکه خدای شرارت کمیک‌ها توانست به یکی از محبوب‌ترین چهره‌های دنیای سینمایی مارول تبدیل شود، الهام گرفتن بازیگر لوکی از بزرگترین شخصیت دی سی بوده است.

از خدایی مغرور که تشنه به قدرت مطلق بود و هدف شکوه‌مند خود را در فرمانروایی بر نه قلمرو می‌دید تا نگهبان مولتی‌ورسی که زندگی و آرزوهایش را فدای عزیزانش کرد، لوکی بعد از تونی استارک بهترین تحول شخصیتی در تاریخ ژانر ابرقهرمانی را داشته است. البته بازی ستودنی آقای تام هیدلستون (Tom Hiddleston) نیز در این تحول شگفت انگیز بی‌تاثیر نبوده است.

بازیگر لوکی در مصاحبه اخیر خود ضمن اشاره به این موضوع که سفر پرفراز و نشیبش در دنیای سینمایی مارول ممکن است با فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars به پایان برسد، برای اولین بار درباره الهام گرفتن از بزرگترین شخصیت دی سی در جان بخشیدن به خدای شرارت صحبت کرد. او اعتراف کرد که به محض دریافت فیلمنامه ثور و آشنا شدن با شخصیت لوکی، یاد سوپرمن کریستوفر ریو (Christopher Reeve) افتاد و تصمیم گرفت آن را منبع الهام خود قرار بدهد.

یادم می‌آید وقتی برای اولین بار فیلمنامه ثور را خواندم از خودم پرسیدم تا به حال چه کسی توانسته خصوصیات، طرز تفکر و روحیات یک انسان واقعی را در شخصیتی افسانه‌ای منعکس کند؟ یک خدای اساطیری چگونه می‌تواند با مخاطب که انسانی معمولی است ارتباط برقرار کند؟ من پاسخ را در سوپرمن کریستوفر ریو پیدا کردم. اگر دقت کرده باشید لوکی و سوپرمن از جهاتی شبیه به یکدیگر هستند. هر دو موجودی فراتر از بشر هستند که سرنوشت‌شان با بشریت گره خورده است. به‌همین خاطر تصمیم گرفتم سوپرمن کریستوفر را الگوی خودم قرار بدهم.

آیا سفر پرفراز و نشیب لوکی با اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی به‌پایان خواهد رسید؟ بدون شک تصور اینکه رویداد کراس اوری Avengers: Secret Wars قراره آخرین حضور خدای شرارت تام هیدلستون در دنیای سینمایی مارول باشد، دشوار و دردناک است اما از طرفی هم اقدامی کاملا منطقی و هوشمندانه است. داستان این شخصیت دوست داشتنی با فصل دوم سریال لوکی به‌ پایان رسیده و حضورش در دو فیلم بعدی انتقام جویان صرفا یک خداحافظی باشکوه است.

در واقع همانطور که شاهکار سینمایی Avengers: Endgame به بهترین شکل ممکن داستان تونی استارک را به سرانجام رساند، اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی نیز داستان لوکی را به سرانجام خواهد رساند. البته توجه داشته باشید که در حال حاضر همه چیز در حد یک احتمال است و هیچ منبع خبری (رسمی و غیررسمی) در این رابطه اظهار نظر نکرده‌اند. بنابراین باید تا زمان انتشار به‌روزرسانی موثق از سوی مارول صبر کنیم.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) در سینماها اکران و فاز ششم دنیای سینمایی مارول را به سرانجام خواهد رساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

21 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments