تام هیدلستون از ایفای نقشش در فصل دوم سریال لوکی می‌گوید

خدای شرارت از فصل دوم لوکی می‌گوید

فصل دوم سریال لوکی

تام هیدلستون، ستاره سریال لوکی، هیجان زده است که نسخه جدید خدای فریبکار را در دومین فصل لوکی به نمایش بگذارد. او با Variety درباره ایفای نقش این شخصیت بسیار متواضعانه صحبت کرد. بازیگر MCU هرگز از اینکه چقدر از طرفداران برای حمایت‌های آن‌ها سپاس‌گزار است خجالتی نبوده است. به نظر می رسد که این کشش بین آنچه که مخاطب از لوکی انتظار دارد و اینکه او تا چه حد پیش رفته است، عامل این رستگاری است.

مجموعه لوکی که از دیزنی پلاس  پخش شد به طور اختصاصی به شخصیت لوکی پرداخته و ویژگی‌های شخصیتی او را به طور دقیق بررسی کرد. در آخرین قسمت از فصل اول، مشخص شد که لوکی مانند آنچه که پیشتر نیز در رابطه با او فهمیده بودیم بسیار باهوش است و حقه سازمان را فهمیده. مراقبت او از سیلوی باعث شد تا روی واقعی و معصوم لوکی را ببینیم. واضح است که او هنوز مقداری از آن جذابیت سرکش را در خود دارد. اما، جالب خواهد بود که ببینیم او چگونه اکنون به یک قهرمان تبدیل می‌شود و برای محافظت از سیلوی و دوستان خود در مقابل کانگ فاتح ایستادگی می‌کند. 

هیدلستون در این رابطه عنوان می‌کندکه او به خوبی می‌داند که طرفداران زات خوب و نیک لوکی را به خوبی درک کرده‌اند و جنبه‌های مثبت او را می‌بینند. آنها از او می‌خواهند که او رابطه خود را با برادرش ثور ترمیم کند و به قهرمانی که می‌تواند باشد تبدیل شود.

لوکی می‌داند، که در واقع او می‌تواند راه خود را انتخاب کند و کار درست را انجام دهد. یا حداقل ترجیح می‌دهد همان ترفندهای قدیمی را که بارها و بارها در چرخه اعتماد و خیانت تکرار کرده است را تکرار نکند. این بازیگر افزود حفظ تمام ویژگی‌هایی که لوکی را لوکی می‌سازد و در عین حال افزودن کمی چاشنی ابرقهرمانی به او شگفت انگیز است. در گفتگوی قبلی با TV Insider، هیدلستون توضیح داد که رشد شخصیت لوکی در اینجا بسیار نسبت به چیزی که از او در Infinity War دیدیم متفاوت است.

هیدلستون توضیح داد، این لوکی همان لوکی است که در پایان اولین فیلم انتقام جویان نبرد نیویورک را باخت همان لوکی است که داستان اولین فیلم انتقام جویان را رقم زد.  او به زمین رسید، او Tesseract را داشت، او توسط SHIELD دستگیر شد،  زندانی شد و توسط نیک فیوری با بازی ساموئل ال جکسون و بیوه سیاه اسکارلت جوهانسون بازجویی شد. او یک ارتش بیگانه را دعوت کرد تا به شهر منهتن حمله کند و در نهایت توسط انتقام‌جویان جمع‌آوری شده شکست خورد. 

در حقیقت همین امر این تغییر در شخصیت لوکی را زیبا می‌کند زیرا این لوکی هرگز چیز‌هایی که لوکی دیگر در فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت تجربه کرد را تجربه نکرده است. این لوکی همان لوکی غمگین، خشمگین است که اکنون به یک قهرمان تبدیل می‌شود. 

آیا شما هم منتظر دومین فصل سریال لوکی هستید؟ 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا