#مهسا_امینی

مارول ظاهرا خواهان حضور ونوم تام هاردی در Spider-Man 3 است

خبرهای هیجان‌انگیزی که تمامی ندارند!

حضور ونوم تام هاردی در Spider-Man 3

اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوی مارول مشغول انجام اقداماتی است تا شاهد حضور ونوم تام هاردی در Spider-Man 3 باشیم.

سونی سال‌ها قبل قصد داشت یک دنیای سینمایی ایجاد کرده و به رقابت با مارول بپردازد اما در پی شکست The Amazing Spider-Man 2، چنین هدفی را به طور کامل کنار گذاشت. با این حال، اکران Venom در سال ۲۰۱۸ میلادی و فروش بسیار بالای آن با وجود رده‌بندی سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال)، این استودیوی آمریکایی را به ساخت یک دنیای سینمایی مجاب کرد؛ دنیایی که در حال حاضر با نام Sony Pictures Universe of Marvel Characters شناخته می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، علاقه‌مندان به کمیک بوک‌های مارول باید خود را برای یک کراس‌اُور بین SPUMC و MCU آماده کنند.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) که یکی از اینسایدرهای مشهور صنعت فیلم و سریال محسوب می‌شود، با انتشار یک توییت ادعای بحث‌برانگیزی را مطرح کرد. او گفت مارول خواهان حضور ونوم تام هاردی (Tom Hardy) در Spider-Man 3 است. اگر مارول واقعا چنین خواسته‌ای داشته باشد، تماشای ادی براک در کنار پیتر پارکر اتفاق دور از ذهنی نخواهد بود؛ زیرا گزارش‌های قدیمی به تمایل سونی برای حضور ونوم در فیلم‌های MCU اشاره داشته‌اند.

علاقه‌مندان به فیلم‌های مارول طی هفته‌های گذشته اخبار بسیار هیجان‌انگیزی با محوریت Spider-Man 3 شنیدند. در ابتدا مشخص شد جیمی فاکس (Jamie Foxx) به تیم بازیگری Spider-Man 3 پیوسته تا نقش الکترو که در The Amazing Spider-Man 2 ایفا کرده بود را بار دیگر در این اثر بر عهده بگیرد. با گذشت مدت کوتاهی، مطلبی روی خروجی وب سایت‌های خبری قرار گرفت مبنی بر اینکه توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مشغول مذاکره هستند تا بار دیگر لباس مرد عنکبوتی را در جریان این اثر به تن کنند.

خبرهای جدید پیرامون قسمت سوم مرد عنکبوتی به همین موارد ختم نمی‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، دکتر استرنج در Spider-Man 3 حضور دارد تا نقش یک مربی و راهنما را برای پیتر پارکر نوجوان ایفا کند. در ضمن، وینسنت دن آفریو (vincent d’onofrio) که نقش کینگ‌پین را در سریال Daredevil‎ ایفا کرده بود خواهان بازگشت شده است.

در پایان، لازم به ذکر است قسمت سوم Spider-Man از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا