1%
  • 0/10

واکنش صریح تام هاردی پیرامون بازگشت به Mad Max

پس از گمانه‌زنی‌های اخیر

واکنش صریح تام هاردی پیرامون بازگشت به Mad Max ۱ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
بازگشت به Mad Max

تام هاردی در جریان گفتگویی که اخیرا داشته در واکنش به پرسشی پیرامون بازگشت به Mad Max پاسخ صریحی را ارائه کرده است.

تقریبا ده سال از زمان اکران فیلم Mad Max: Fury Road در سینماها در سال 2015 می‌گذرد و در طول سالیان اخیر همواره صحبت‌هایی در خصوص فیلم‌های بیشتر با حضور شخصیت مد مکس به همراه بازگشت بازیگر و ستاره اصلی فیلم Fury Road یعنی تام هاردی (Tom Hardy) صورت گرفته است. با این حال این بازیگر محبوب پاسخی صریح و در عین حال ناامیدکننده را در رابطه با بازگشت به این مجموعه ارائه کرده است. در گفتگویی با نشریه فوربس از تام هاردی در خصوص احتمال بازگشت به Mad Max پرسیده شد که ایشان بدین شکل جواب داد “فکر نمی‌کنم این اتفاق به وقوع بیپوندد.”

ایده یک فیلم جدید از Mad Max و ادامه داستان شخصیت مکس، موضوعی بوده که کارگردان این فرنچایز یعنی جرج میلر (George Miller) در گذشته در خصوص آن صحبت کرده است. در سال 2019 میلر به این موضوع اشاره کرده بود که کار او با این فرنچایز به اتمام نرسیده و سپس در سال 2022 اظهار داشت که داستان دیگری در حال کار بوده اما هنوز به صورت کامل گسترش نیافته است.

با این حال نسخه جدیدی که از این مجموعه ساخته و عرضه شد به فیلم Furiosa: A Mad Max Saga اختصاص دارد که به ریشه و پیش‌زمینه‌های داستانی شخصیت فیوریوسا می‌پردازد. شخصیتی که توسط شارلیز ترون (Charlize Theron) در فیلم Mad Max: Fury Road ایفای نقش شده بود.

به دنبال اکران فیلم Furiosa، جرج میلر تایید کرد که ایده دیگری برای پیش‌درآمد Mad Max در ذهن دارد که مشغول کار روی آن است. ایده‌ای که داستان شخصیت مکس را یک سال پیش از آن که او را در فیلم Fury Road ببینیم دنبال می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه به این شخصیت تبدیل می‌شود. با این حال مشخص نبود که تام هاردی در نقش مکس به این مجموعه باز خواهد گشت یا خیر و جرج میلز نیز پاسخ مشخصی پیرامون آن ارائه نکرده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments