برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جزئیات جدیدی از پیش‌درآمد بعدی Mad Max منتشر شد

در انتظار عملکرد فیوریوسا

جزئیات جدیدی از پیش‌درآمد بعدی Mad Max منتشر شد ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
پیش‌درآمد بعدی Mad Max

جرج میلر در صحبت‌های خود اطلاعاتی در رابطه با پیش‌درآمد بعدی Mad Max ارائه کرده که روی شخصیت مکس تمرکز خواهد داشت.

جرج میلر (George Miller) کارگردان مجموعه فیلم‌های  Mad Max هنگام کار روی فیلم Mad Max: Fury Road بخش زیادی از زمان خود را صرف پرداخت شخصیت فیوریوسا نمود و همین مسئله موجب شد تا داستان سرگذشت این شخصیت را در قالب یک فیلم مستقل تحت عنوان Furiosa: A Mad Max Saga بسازد که به تازگی روانه سینماها شده است. از طرف دیگر میلر به جستجوی ریشه‌های شخصیت مکس که با نقش‌آفرینی تام هاردی (Tom Hardy) همراه شده، پرداخت که تا یک سال قبل از رسیدن به حوادث فیلم Fury Road، چه اتفاقاتی را از سر گذرانده است.

در حالی که جرج میلر از علاقه خود برای تبدیل این ایده به یک فیلم جدید خبر داده با این حال به این موضوع اشاره داشته که روایت پیش‌درآمد بعدی Mad Max هم‌اکنون در حد یک داستان کوتاه قرار دارد و ساخت آن در حال حاضر به چگونگی عملکرد Furiosa بستگی خواهد داشت. میلر در صحبت با پادکست Happy Sad Confused درخصوص احتمال پیشرفت روند داستان این گونه توضیح داد که “نه، هم‌چنان در حد یک داستان کوتاه بوده و ما مشغول کار روی فیلمنامه آن هستیم. در رابطه با این موضوع من دوست ندارم چندان راجع به آن حرف بزنم. من فیلم‌های بسیاری را ساخته‌ام و در این جریان متوجه شده‌ام که بهتر است تا درباره آن‌ها حرف نزنید.”

علیرغم آن که میلر نمی‌خواست زودتر از موعد توضیحاتی در خصوص این پروژه ارائه کند اما صحبت‌های خود را اینگونه ادامه داد که “اینطور بگویم که مسلما اکشن بسیاری در آن وجود دارد. با این حال این داستان یک حماسه به حساب می‌آید. داستانی که در طول یک سال روایت می‌شود. فیلم Fury Road در سه روز و دو شب اتفاق می‌افتد. من نمی‌دانم شامل چند ساعت می‌شود اما شما می‌توانید تقریبا متوجه شوید که بخش اول، قسمت‌هایی از بخش دوم و بخش سوم اکثرا در زمان واقعی جریان دارند.”

“موضوعی که در رابطه با Furiosa بسیار متفاوت است. در رابطه با این فیلم The Wasteland، من هم‌چنان در حال سر در آوردن از آن هستم که بدانم چه کاری باید انجام دهم. با این حال اکنون منتظر هستم ببینم عملکرد Furiosa و بازخوردهای آن به چه شکل خواهد بود و اگر همه چیز طبق روال پیش برود، ما این فیلم را در برنامه قرار می‌دهیم.”

در حالی که فیلم Furiosa: A Mad Max Saga بازخوردهای بسیار مثبتی را چه از سوی منتقدان و چه از سوی مخاطبین دریافت کرده، با این حال این بازخوردها تاکنون به عملکرد تجاری موفق قابل توجهی تبدیل نشده است. این فیلم در هفته اول اکران خود تنها درآمدی 24 میلیون دلاری را به دست آورد. حال آن که عنوان Mad Max: Fury Road در هفته اول 45.4 میلیون دلار به دست آورده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments