علاقه تام کروز به فیلم‌های ابرقهرمانی و احتمال بازی او در یکی از فیلم‌های DC

ستاره فیلم Top Gun در فیلمی از جیمز گان؟

علاقه تام کروز به فیلم‌های ابرقهرمانی و احتمال بازی او در یکی از فیلم‌های DC پیمان امامی ۰ ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ دی‌سی
تام کروز

یک گزارش جدید حاکی از آن است که تام کروز (Tom Cruise) به یکی از طرفداران ژانر ابرقهرمانی تبدیل شده است. حتی احتمال دارد علاقه تام کروز به فیلم‌های ابرقهرمانی، باعث بازی او در فیلمی از مارول شود.

یک سال پیش بود که بازی تام کروز در فیلم Top Gun: Maverick (قسمت دوم Top Gun)، دوباره نام او را بر سر زبان‌ها انداخت. بازی او در این فیلم، تحسین گسترده طرفداران و منتقدان را در پی داشت و یادآور دوران اوج این بازیگر سینما بود. میزان موفقیت فیلم Top Gun: Maverick به حدی بود که استیون اسپلبرگ (Steven Spielberg) هم در اظهار نظری تاریخی، این فیلم و بازی تام کروز در آن را تحسین کرد. کارگردان فیلم فهرست شیندلر (Schindler’s List) گفت که تام کروز با فیلم جدیدش، هالیوود را نجات داده است.

اکنون، تام کروز مشغول بازی در جدیدترین قسمت از مجموعه ماموریت غیرممکن (Mission Impossible) است. علاوه بر این، ممکن است که به‌زودی در یک فیلم ابرقهرمانی هم بازی کند.

به گزارش هالیوود ریپورتر (THR)، تام کروز قبلا فیلم The Flash را تماشا کرده و گویا نظر مثبتی هم درباره آن دارد. او حتی با اندی موسکیتی (Andy Muschietti)، کارگردان فیلم، درباره علاقه‌اش به این فیلم ابرقهرمانی صحبت کرده است. کروز همچنین با دیوید زاسلاو (David Zaslav)، مدیرعامل برادران وانر، دیدار و گفت‌وگو کرده. طبق ادعای هالیوود ریپورتر در گزارش مذکور، تام کروز به فیلم The Flash علاقه‌مند شده و به اندی موسکیتی گفته است که این فیلم «همان فیلمی است که ما اکنون به آن نیاز داریم.»

دلیل ابراز علاقه تام کروز به فیلم‌های ابرقهرمانی چیست؟

برخی از طرفداران می‌گویند که این جلسه و گفت‌وگو، مقدمه‌ای برای حضور تام کروز در یک فیلم ابرقهرمانی است. آن‌ها همچنین این فرض را مطرح کرده‌اند که او، احتمالا یکی از بازیگران DCU جدید به رهبری جیمز گان (James Gunn) و پیتر سافران (Peter Safran) خواهد بود.

اما در عین حال باید توجه کرد که موضوع این گزارش، طرفداری کروز از فیلمی است که یکی از فیلم‌های مورد انتظار فصل تابستان محسوب می‌شود. بنابراین شاید هم دلیل اینکه برادران وارنر این اطلاعات را برای هالیوود ریپورتر ارسال کرده، تشویق مخاطبان به تماشای فیلم The Flash باشد.

2.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا