تام کروز در نقش مرد آهنی سر صحنه فیلمبرداری Doctor Strange 2 دیده شد!

مرد آهنی جدید در جهان موازی

تام کروز در نقش مرد آهنی در فیلم Doctor Strange 2

طی عکسی که از صحنه فیلمبرداری فیلم Doctor Strange 2 لو رفته، به نظر می‌رسد که تام کروز در نقش مرد آهنی حاضر شده و به دنیای سینمایی مارول پیوسته است!

در سریال What If…? دیده بودیم که جهان‌های موازی با شخصیت‌های آشنا اما متفاوت، وجود دارند. همچنین در سریال Loki نیز مشاهده شد که چطور نسخه‌های مختلف یک فرد در جهان موازی، می‌توانند ظاهر کاملا متفاوتی داشته باشند؛ حتی اگر لوکی یک تمساح باشد! با این وجود، در فیلم Spider-Man: No Way Home شاهد مواجه شدن مرد عنکبوتی و دکتر استرنج (Doctor Strange) جهان اصلی دنیای سینمایی مارول، با مسئله مولتی‌ورس بودیم. اما پس از اتفاقات این اثر سینمایی، بعد از آنکه روایت پیتر پارکر (Peter Parker) به یک سرانجام خاص رسید، کار دکتر استرنج با مولتی‌ورس تمام نشده باقی ماند.

در واقع اگر No Way Home فقط جزئیاتی از دخالت جهان‌های موازی در خط زمانی اصلی MCU را شامل می‌شد، فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness قرار است تا این مسئله را بیشتر به تصویر بکشد؛ جایی که دکتر استرنج (طبق تریلر منتشر شده از فیلم)، با جهان‌های موازی بسیاری از جمله یک نسخه که دارای استرنج شرور است، درگیر خواهد بود. با این حساب اگر استرنج در چندین و چند جهان سفر کند، قاعدتا باید با انواع شخصیت‌های مختلف در دنیای موازی هم رو به رو شود! کسی چه می‌داند، شاید نسخه‌های دیگری از کاپیتان آمریکا (Captain America)، اسکارلت ویچ (Scarlett Witch)، یا هر شخصیت آشنا یا متفاوت دیگری در این فیلم نشان داده شوند.

گفته می‌شود که بسیاری از شخصیت‌های مختلف مارولی در این فیلم حضور دارند و از همه جالب‌تر اینکه شایعه شده یکی از این کاراکترها، مرد آهنی یا همان آیرون من خواهد بود! طی این شایعه که مدت‌هاست منتشر شده و توسط کاربران در فضای مجازی دست به دست می‌شود، ظاهرا تام کروز (Tom Cruise)، بازیگر معروف هالیوود، قرار است تا نقش مرد آهنی در یکی از جهان‌های موازی را داشته باشد. اما حال عکس فوق به تازگی از صحنه فیلمبرداری Doctor Strange 2 لو رفته و نشان می‌دهد که کروز واقعا نقشی را در فیلم دارد!

در تصویر فوق، طبق شایعات تام کروز در نقش مرد آهنی ظاهر شده و این را به خوبی می‌توان از لباس مخصوص او فهمید. با این حال جالب است بدانید که حدودا دو دهه پیش نیز استودیو مارول قصد داشت تا ابتدا تام کروز را به عنوان بازیگر نقش مرد آهنی به کار گیرد، در حالی که او خود این پیشنهاد را رد کرده بود. رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.) به گفته کروز بهترین مرد آهنی بوده و خواهد ماند، ولی به عقیده بسیاری از افراد او نیز می‌تواند به خوبی نقش یک نسخه دیگر و متفاوت از تونی استارک (Tony Stark) را بازی کند.

به هر حال وداع با استارک جهان اصلی دنیای سینمایی مارول، به حدی تلخ بود که نه‌تنها شخصیت‌های داخل داستان، بلکه بسیاری از طرفداران را هم تحت تاثیر قرار داد. اما همانطور که ابرشرورها و دو اسپایدرمن در دو سری فیلم قبلی Spider-Man و The Amazing Spider-Man با مولتی‌ورس باز می‌گردند، حال نیز دست سازندگان باز است تا در جهان موازی هر شخصیتی را دوباره وارد صحنه کنند؛ حتی با بازیگر و ظاهرای کاملا متفاوت!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

29 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا