شخصیت‌های اصلی انیمه Tokyo Revengers

رتبه‌بندی شخصیت‌های اصلی انیمه Tokyo Revengers بر اساس قدرت

قدرت فیزیکی، تعیین‌ کننده مرگ و زندگی افراد است.

شخصیت‌های اصلی انیمه Tokyo Revengers دارای نقاط قوت منحصر به فردی هستند، اما نکته مهم در رابطه با این انیمه، قدرت فیزیکی شخصیت‌ها است. درست است که قدرت ممکن است همه چیز زندگی نباشد اما در جهان انیمه Tokyo Revengers، قدرت فیزیکی، تعیین‌ کننده مرگ و زندگی افراد است. برای اعضای توکیو مانجی (Tokyo Manji)، تقویت قدرت فیزیکی و مهارت‌ها و تکنیک‌های جنگی‌، یک کار تمام وقت به حساب می‌آِید. در حالی که هر کدام از شخصیت‌ها ممکن است به روش‌های منحصر به فرد خودشان قوی باشند اما وقتی صحبت از قدرت فیزیکی خام به میان می‌آید، همه کارکترها به یک اندازه قوی نیستند.

از لحظه‌ای که فصل دوم Tokyo Revengers منتشر شد، طرفداران مشتاقانه منتظر شخصیت‌های جدیدی در انیمه بودند که تاکمیچی (Takemichi)، قهرمان داستان، دوست یا دشمن خود می‌خواند. جدای از معدود متحدانی جدیدی که مخاطبان در این فصل با آنها آشنا شدند، اکنون در برابر تاکمیچی فهرستی از اعضای اژدهای سیاه (Black Dragon) وجود داشت که باید در طول سفر خود به زمان گذشته برای نجات معشوقه‌اش، هیناتا (Hinata)، با آنها نیز مقابله می‌کرد.

18. سانو اما (Sano Emma)

اما، خواهر ناتنی مایکی (Mikey)، رهبر توکیو مانجی، در لیست شخصیت‌های لصلی انیمه Tokyo Revengers قرار میگیرد و در آینده نیز نقش مهمی ایفا می‌کند ولی کارکتر او چندان اهل مبارزه نیست. در حال حاضر، انیمه او را تنها به عنوان کسی که پیوند خانوادگی با مایکی دارد و همچنین دوست دیرینه دراکن (Draken)، که احتمال می‌رود به او علاقه‌ نیز دارد، معرفی کرده است.

اما به عنوان کسی که هم برای مایکی و هم دراکن اهمیت زیادی دارد، در انیمه بیشتر به خاطر قلب بزرگ و پاکی که دارد شناخته شده است نه قدرت‌ فیزیکی‌اش.

17. نائوتو تاچیبانا (Naoto Tachibana)

نائوتو تاچیبانا برادر کوچکتر هیناتا تاچیبانا است و او نیز در انیمه به خاطر قدرت‌ جسمی و فیزیکی شناخته نشده است. درست است که نائوتو همیشه از هاناگاکی تاکمیچی می‌خواهد تا کارهای سخت را در انجام ماموریتشان برای نجات زندگی هیناتا انجام دهد، اما نائوتو هم به نوبه خود در انجام کارهای زیادی که البته از طریق راه‌های دیگی انجام می‌شدند، نقش داشته است و برای تاکمیچی کمک بزرگی به حساب می‌آید.

منبع اصلی قدرت نائوتو، هوش و مهارت‌های استنباطی و نتیجه‌گیری او می‌باشد. بدون کمک نائوتو، تاکمیچی نمی‌توانست برنامه‌ریزی مناسبی برای ایجاد نقشه مناسب در رابطه با  انجام ماموریتش داشته باشد.

16. هیناتا تاچیبانا (Hinata Tachibana)

هیناتا تاچیبانا به معنی واقعی کلمه شروع کننده همه رخدادهایی است که در انیمه اتفاق می‌افتند زیرا هدف قهرمان اصلی داستان، یعنی تاکمیچی، این است که مانع کشته شدن او بشود. با این حال، هیناتا شخصیتی نیست که فقط تاکمیچی به او علاقه دارد؛ قدرت و شجاعت او در بسیاری از قسمت‌های انیمه به خوبی نشان داده شده است.

هیناتا ممکن است دختری بامزه و معصوم به نظر برسد، اما او از دفاع کردن از خود یا کسانی که برایش اهمیت دارند نمی‌ترسد. درست مثل زمانی که او به اشتباه فکر می‌کرد تاکمیچی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، پس با شجاعت تمام و بدون حتی لحظه‌ای تعلل جلو رفت و به صورت رهبر باند توکیو مانجی، مایکی، سیلی زد. هیناتا حتی به عواقبی هم که ممکن بود کاری که کرد در پی داشته باشد فکر نکرد.  

15. یوزوها شیبا (Yuzuha Shiba)

یوزوها هم یکی از کسانی است که بدون اینکه هیچ گناهی داشته باشد، درگیر حوادث خشونت‌آمیز و رقابت باندها شد. او علاوه بر اینکه با اعضای باند توکیو مانجی رابطه خوبی دارد، به شدت نسبت به برادر کوچکترش، هاکای (Hakkai)، احساس مسئولیت دارد و حاضر است که از او به هر قیمتی محافظت کند. 

یوزوها علی رغم جثه کوچکش و این واقعیت هم که او عضو هیچ باندی نیست، اگر جان یکی از عزیزانش در خطر باشد، آماده مبارزه است. او خود را با ایستادن جلوی هیولای بزرگ، تایجو شیبا (Taiju Shiba)، که البته برادر بزرگترش هم است، ثابت کرد. یوزوها خود بسیار سرسخت است ولی عزمی هم که برای محافظت کردن از عزیزانش در هنگام خطر دارد، دلیل دیگری است که او را آنقدر قوی کرده.

14. تاکمیچی هاناگاکی (Takemichi Hanagaki)

تاکمیچی یک قهرمان بدون نقص نیست. او از ضعف‌های زیادی برخوردار است. اما همه این عیب‌ها دلیلی هستند که او را به کارکتری جالب در انیمه Tokyo Revengers تبدیل کرده‌اند. تاکمیچی همواره خود را تحقیر می‌کند و همیشه در حال سرزنش کردن خود بخاطر ضعیف و ترسو بودنش است. در حالی که همیشه در مشکلاتش غرق است اما واضح است که او تمام تلاش خود را نیز برای بدست آوردن نتیجه‌ای بهتر، می‌کند.

قدرت اصلی تاکمیچی در انعطاف‌پذیری او نهفته است. او ممکن است از نظر فیزیکی به اندازه مایکی و بقیه قوی نباشد اما اراده شکست ناپذیر او برای رسیدن به اهدافش ارزش زیادی دارد.

13. آکون (Akkun)

آکون رهبر شجاع گروه دوستانش است. او می‌تواند از پس دعواهایی که برایش اتفاق میافتند به خوبی بربیاید و در موارد دیگر علی رغم اینکه می‌داند شکست میخورد اما پا پس نمی‌کشد و در موضع خود می‌ایستد و تمام تلاشش را میکند تا از دوستانش دفاع کند. قدرت اصلی آکون، وفاداری و تمایل شدید او برای محافظت از عزیزانش است.

12. تتا کیساکی (Tetta Kisaki)

در حالی که کیساکی فرصت زیادی برای نشان دادن قدرت فیزیکی خود در انیمه نداشته است اما با در نظر گرفتن این نکته که او در خطوط زمانی خاصی، تبدیل به رهبر توکیو مانجی می‌شود، می‌توانیم بفهمیم که او از قدرت فیزیکی کمی برخوردار نیست. نمی‌شود گفت که هر کس می‌تواند به این جایگاه برسد و قدرت فیزیکی خوبی هم نداشته باشد.

قدرت واقعی کیساکی، در بی رحمی و پشتکار او در رسیدن به اهدافش، بدون توجه به موانعی که بر سر راهش قرار می‌گیرند، نهفته است. کیساکی ممکن است مانند بسیاری از مبارزان برتر باند توکیو مانجی از نظر جسمی قوی نباشد، اما توانایی او در تغییر ذهنیت افرادی که در اطرافش قرار دارند و شستشوی مغزی آنها، چیزی است که او را خطرناک می‌کند.

11. کازوتورا هانمیا (Kazutora Hanemiya)

قدرت فیزیکی کازوتورا تا به حال، زیاد در انیمه به نمایش گذاشته نشده است اما واضح است که او به عنوان یکی از بنیانگذاران اصلی توکیو مانجی، از ویژگی‌های زیادی برخوردار است که هنوز نشان داده نشده‌اند.

کازوتورا هنگامی که در یک مبارزه قرار میگیرد، به خوبی میداند که تا چه زمانی می‌تواند مبارزه را بدون کمک پیش ببرد و چه زمانی باید از افراد دیگر پشتیبانی بگیرد. در مقابل کازوتورا قرار گرفتن آسان نیست و خود جوش بودنش هم، تنها او را به تهدید بزرگتری تبدیل کرده است.

10. چیفویو ماتسونو (Chifuyu Matsuno)

چیفویو دهمین نفر از لیست شخصیت‌های اصلی انیمه Tokyo Revengers است. او دست راست تاکمیچی و معاون کاپیتان دسته اول توکیو مانجی است. چیفویو ممکن است فردی با قلبی بزرگ باشد اما این مسئله مانع از آن نمی‌شود که در صورت لزوم از مشت خود استفاده نکند. در کل، چیفویو فردی صلح طلب است اما توانایی مراقبت از خودش را نیز دارد.

این معاون کاپیتان، جزوه آن دسته از اعضای تومان است که کمتر رفتارهای تهاجمی از خود نشان می‌دهد اما در برخی مواقع پیش آمده که قدرت خود را نیز ثابت کرده است. تاکمیچی خوش‌ شانس است که چنین فرد قوی و شایسته‌ای پشتش را دارد.

9. کوکو (Koko)

تا کنون کوکو فرصت آن را نداشته که در میدان جنگ قدرت‌های خود را به نمایش بگذارد اما همین واقعیت که رهبر اژدهای سیاه، یعنی تایجو، تصمیم گرفته تا عنوان کاپیتان گارد نخبگان را به او بدهد، برای اثبات توانایی‌های او کافی است. کوکو یکی از شخصیت‌های منفی اصلی آرک اژدهای سیاه است و خود نیز به خوبی توانسته ثابت کند که دشمنی قدر است.

در حین نبرد بزرگ روز کریسمس در کلیسا، کوکو در برابر تاکمیچی و بعد از آن هم، میتسویا (Mitsuya)، به خوبی مقاومت می‌کند و با آنها می‌جنگد. قدرت‌های جنگی کوکو با دوست صمیمیش، اینوپی (Inupi)، برابری می‌کند و همین نکته، باند اژدهای سیاه را به تهدیدی بزرگ برای باند توکیو مانجی تبدیل کرده است.

8. اینوپی (Inupi)

اگرچه تا به حال چیز زیادی از اینوپی در مبارزات ندیده‌ایم، اما مهم است که به یاد داشته باشیم که اینوپی رهبر اژدهای سیاه قبل از شیبا تایجو بود. قبل از اینکه شیبا تایجو بیاید، هیچکس نمی‌توانست اینوپی را در نبرد شکست دهد که همین باعث شده بود عنوان نفر اول فهرست اژدهای سیاه را از آن خود کند.

وقتی صحبت از محافظت کردن از رئیسش به میان می‌آید، اینوپی چیزی برای از دست دادن ندارد. علاوه بر قدرت فیزیکی که دارد، او حتی از حمل اسحله هم در مبارزاتش نمی‌ترسد.

7. هاکای شیبا (Hakkai Shiba)

هاکای ممکن است جوانترین عضو خانواده شیبا باشد، اما این مسئله چیزی از سرسخت بودنش در مبارزات کم نمی‌کند. هاکای از سن بسیار کمی، در معرض خشونت قرار گرفته بود و هرچند که تایجو به عنوان برادر بزرگتر، مسئولیتی را که در قبالش بر عهده داشت، انجام نداد، اما میتسویا، یکی از اعضای تومان مانند یک برادر بزرگتر با او رفتار کرد و به او کمک کرد که احساسات تهاجمی را که دارد به چیزی سالم‌تر تبدیل کند.

هاکای از زمانی که تنها یک کودک بود می‌دانست که از قدرت فیزیکی زیادی برخوردار است اما با کمک میتسویا و همچنین تاکمیچی، حتی قوی‌تر هم شد. او شجاعت را در خودش تقویت کرد و تصمیم گرفت تا برای محافظت از کسانی که دوستشان دارد بجنگد.

6. تاکاشی میتسویا (Takashi Mitsuya)

تا قبل از آرک کریسمس، میتسویا فرصت به نمایش گذاشتن توانایی‌های فیزیکی‌اش را پیدا نکرده بود. میتسویا، کاپیتان دسته دوم تومان، یکی از اعضای سطح بالا در این باند است. او به خوبی توانایی انجام یک نبرد سنگین را دارد. حتی زمانی هم که در برابر تایجو، هیولای اژدهای سیاه قرار گرفت، توانست موضع خود را حفظ و مقاومت کند.

5. باجی (Baji)

باجی عضو سابق تومان و یکی از اعضای جدید والهالا (Valhalla) است. او توانایی‌های فیزیکی خود را در همان مدت کوتاهی که در داستان حضور داشت، بارها به نمایش گذاشت. بهترین دوست باجی، چیفویو دقیقا می‌داند که باجی چقدر قوی است. در حدی که به او اجازه داد تا زمانی که بیهوش شود او را کتک بزند تا وفاداریش را به او ثابت کند و بتواند به والهالا بپیوندد.

باجی همچنین با این عنوان شناخته شده است که در گذشته توانسته به تنهایی از پس لشکری از تبهکاران قرار بگیرد و همه آنها را زمین بزند. پس باجی بدون شک جزئی از اولین افراد این لیست است.

4. شوجی هانما (Shuji Hanma)

هانما دست راست کیساکی است که خود را در موارد متعددی ثابت کرده است. برجسته‌ترین مبارزه او زمانی بود که او در برابر مایکی قرار گرفت و توانست جلوی یکی از ضربات پای مایکی را که متوقف کردنش برای همه غیر ممکن است، بگیرد.

هانما نه تنها توانست در مقابل مایکی ایستادگی کند بلکه حتی توانایی این را هم داشت که در مقابل دراکن هم بایستد. با وجود قدرت باورنکردنی دراکن، او توانست جلوی تک تک ضربات او را بگیرد و هیچ آسیبی هم نبیند که همین باعث شد دراکن بزرگ او را زامبی خطاب کند.

3. شیبا تایجو (Shiba Taiju)

تایجو شیبا رهبر اژدهای سیاه است که 98 کیلوگرم وزن دارد و تقریبا توانایی این را دارد که هرکسی را در هر دعوایی زمین بزند. تایجو به دلایل زیادی ترسناک است. او نه تنها قد بلندی دارد و همچنین بسیار عضلانی نیز  هست، بلکه نسبت به هیچکس رحمی هم در دل ندارد. او نه برای اثبات قدرت که برای کشتن می‌جنگد.

2. دراکن (Draken)

دراکن دومین نفر از شخصیت‌های اصلی انیمه Tokyo Revengers است. او نائب رئیس و یکی از پنج عضو موسس توکیو مانجی است. او دست راست و بهترین دوست مایکی است. تاکمیچی، دراکن را قلب مایکی خطاب می‌کند.

تربیت خشنی که داشت دراکن را مجبور کرده بود که در سن کمی تبدیل به یک آدم بالغ شود. او بدون اینکه به کسی تکیه کند بزرگ شده بود. بنابراین به خوبی یاد گرفته است که چگونه باید قدرت خود را تقویت کند تا بتواند از خود مراقبت کند. برای دراکن بارها پیش آمده که در نبرد نابرابر قرار گیرد و احتمال اینکه شکست بخورد زیاد باشد اما با وجود همه اینها او در همه آن نبردها هم باز هم راهی پیدا کرده تا جلوی شکستش را بگیرد و بتواند موفق شود.

  1. مایکی (Mikey)

جای تعجب ندارد که رهبر تومان به عنوان قویترین فرد در انیمه شناخته شود. باید دلیلی وجود داشته باشد که مایکی با عنوان “غیر قابل توقف” توصیف می‌شود. توکیو مانجی به طور کلی یک باند فوق‌العاده قوی است بنابراین طبیعی است که رهبر آن نیز خودش یک شخصیت وحشتناک قوی باشد.

مایکی قدرت باورنکردنی خود را موارد متعددی نشان داده است. او روبه‌روی افراد بزرگتر از خودش، لشکر تبهکاران، و حتی هانما و تایجو نیز مقاومت کرده و آنها را تنها با یک ضربه پا زمین زده است. قدرت فیزیکی مایکی بسیار زیاد است؛ اما در اصل آسیب‌پذیری او در برابر خشمش است که او را به یک هیولای قدرتمند تبدیل کرده است.

4 42 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا