Tokyo Revengers: معرفی و رتبه‌بندی بهترین شخصیت‌های توکیو مانجی

ده نفر از بهترین شخصیت‌های انیمه Tokyo Revengers

در این مقاله ما به ده نفر از بهترین شخصیت‌های توکیو مانجی (Tokyo Manji) در انیمه Tokyo Revengers می‌پردازیم.

در انیمه Tokyo Rvenegers، باند توکیو مانجی  که با نام تومان (Toman) نیز شناخته می‌شود، متشکل از یک گروه موتورسوار در توکیو (Tokyo)، یا به طور دقیق‌تر شیبویا (Shibuya)، است. این باند توسط پنج دوست با نام‌های مایکی (Mikey)، دراکن (Draken)، میتسویا (Mitsuya)، باجی (Baji)، کازوتورا (Kazutora) و هایاشیدا (Hayashida) تاسیس شد.

این باند اکنون نسل دوم خود را می‌گذراند زیرا پس از آنکه سانو مانجیرو (Sano Manjiru)، رهبر قبلی توکیو مانجی، باند را منحل کرد، هاناگاکی تاکمیچی (Hanagaki Takemichi) برای حفظ آرمان‌ها و تحقق اهداف باند، دوباره آن را بازسازی کرد. باند توکیو مانجی، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این انیمه است و نمادین‌ترین شخصیت‌های سریال را نیز در خود جای داده است.

10/10. هاکای (Hakkai)

شیبا هاکای (Shiba Hakkai) معاون کاپیتان دسته دوم در دوره قبل و همچنین دوره کنونی گروه توکیو مانجی، نفر دهم از بهترین شخصیت‌های توکیو مانجی است. در کل جریان داستان، او زیر نظر کاپیتان و دوستش تاکاشی میتسویا (Takashi Mitsuya)، کار می‌کند.

هاکای برادر کوچکتر شیبا تایجو (Shiba Taiju) و شیبا یوزوها (Shiba Yuzuha) است که در آرک اژدهای سیاه( Black Dragon arc)، تمرکز اصلی داستان بر روی او و خواهر و برادرش است.

در زمان حالی که همه چیز برایش به خوبی پیش رفته است، او به دلیل قد بلندش به عنوان یک مدل کار می‌کند.

9/10. کازوتورا (Kazutora)

هانمیا کازوتورا (Hanemiya Kazutora) یکی از پنج عضو موسس تومان است و معاون سابق کاپیتان دسته اول زیر نظر کیسوکه باجی (Keisuke baji) بود. در آرک هالویین خونی (the Bloody Halloween arc)، کازوتورا، یکی از مهم‌ترین نقش‌های داستان را دارد و به عنوان شخصیت منفی انیمه ظاهر می‌شود. او در باند والهالا (Valhala) شماره 3 قرار داشت که دشمن توکیو مانجی به شمار می‌رود.  کازوتورا نفرت شدیدی نسبت به مایکی داشت و به هر قیمتی می‌خواست که او بمیرد.

کازوتورا، پس از وقایع آن آرک، به ده سال در کانون اصلاح و تربیت محکوم می‌شود. اما پس از آن او در موارد مختلفی به تاکمیچی (Takemichi) کمک می‌کند زیرا از کارهایی که در گذشته انجام داده، پشیمان است. 

8/10. سیشو (Seishu)

اینوی سیشو (Inui Seishu)، که بیشتر با نام اینوپی (Inupi) شناخته شده است، کاپیتان سابق نسل دهم گروه اژدهای سیاه است که توسط شیبا تایجو رهبری می‌شود. بعدها او به عنوان کاپیتان دسته اول به نسل دوم باند توکیو مانجی ملحق می‌شود. او زمانی که در باند اژدهای سیاه حضور داشت، رابطه قوی با کوکونوی هاجیمه (Kokonoi Hajime) داشت اما به دلیل دیدگاه و روابط ناسازگارشان از همدیگر جدا شدند.

رابطه نزدیک اینوپی و هاجیمه از زمانی که هنوز کودک بودند شروع شده بود. اما سپس هاجیمه نسبت به خواهر بزرگتر اینوپی، آکانه (Akane)، احساساتی پیدا می‌کند. با این حال، او در یک آتش‌سوزی میمیرد و هاجیمه به طور تصادفی بجای او، اینوپی را نجات میدهد.

7/10. میتسویا (Mitsuya)

تاکاشی میتسویا (Takashi Mitsuya) یکی از پنج عضو موسس و کاپیتان بخش دوم نسل قدیم و جدید باند توکیو مانجی است. او یکی از اژدهای دوقلو (Twin Dragons) است و در آرک اژدهای سیاه، به دلیل رابطه نزدیکی که با شیبا هاکای دارد، از نقش مهمی برخوردار است.

میتسویا مردی بسیار مسئولیت‌پذیر و برادر دوست‌داشتنی دو خواهر کوچکتر با نام‌های لونا (Luna) و مانا (Mana) است. در آینده‌ای که برایش به خوبی پیش می‌رود، زمانی که او دیگر در باند هیچ فعالیتی ندارد، به عنوان یک طراح لباس کار می‌کند.

6/10. سنجو (Senju)

کاواراگی سنجو (Kawaragi Senju) رهبر سابق براهام (Braham) و همچنین کاپیتان دسته سوم فعلی تحت رهبری هاناگاکی تاکمیچی و نفر ششم از بهترین شخصیت‌های توکیو مانجی است. او تنها عضو زن گروه توکیو مانجی و قدرتمندترین عضو در میان هم رده‌هایش است که می‌تواند با مایکی، کاپیتان سابق رقابت کند.

او زمانی که هنوز رهبر براهام بود، با هاناگاکی ارتباط نزدیکی برقرار کرد و پس منحل شدن براهام تصمیم گرفت که به تومان بپیوندد.

5/10. چیفویو (Chifuyu)

ماتسونو چیفویو (Matsuno Chifuyu) معاون سابق کاپیتان دسته اول گروه توکیو مانجی است. او این نقش را ابتدا زیر نظر کیسوکه باجی  و سپس هاناگاکی تاکمیچی، قبل از اینکه به معاون کاپیتان باند در نسل دوم تبدیل شود، ایفا کرد.

او رابطه بسیار نزدیکی با باجی داشت، زیرا پس از مرگ او در آرک والهالا، کاملا ویران شده بود. اکنون او بعنوان مشاور اصلی تاکمیچی عمل می‌کند

4/10. باجی (Baji)

کیسوکه باجی یکی از پنج عضو موسس گروه اصلی توکیو مانجی و همچنین رهبر سابق بخش اول است. اما همه اینها مربوط به قبل از مرگ او در جریان آرک والهالا بود که پس از اینکه توسط دوستش کازوتورا به شدت مجروح شد خود را کشت. او یکی از بهترین مبارزان باند بود و رابطه نزدیکی با معاونش ماتسونو چیفویو داشت.

در طول آرک والهالا، او چیفویو را کتک زد تا وفاداری خود را به والاهالا ثابت کند؛ با این حال، همه اینها اقداماتی بودند تا او بتواند جلوی کازوتورا را بگیرد. او در نهایت دست به خودکشی می‌زند تا مایکی را از کشتن کازوتورا باز دارد

3/10. تاکمیچی (Takemichi)

هاناگاکی تاکمیچی شخصیت اصلی انیمه Tokyo Revengers و کاپیتان دسته اول گروه اصلی توکیو مانجی است. در نهایت او پس از احیای باند با اعضای قدیمی‌تر، به رهبر جدید باند تبدیل می‌شود و تعدادی عضو جدید به باند اضافه می‌کند.

هدف اصلی تاکمیچی با نجات تاچیبانا هیناتا (Tachibana Hinata) شروع می‌شود، اما سپس به نجات اعضای گروه توکیو مانجی، به ویژه سانو مانجیرو، یا مایکی، تبدیل می‌شود. او برای نجات مایکی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. حتی یک آینده به ظاهر عالی را پشت سر می‌گذارد که البته تنها منجر به مرگ و میر و نا امیدی بیشتر می‌شود.

2/10. مایکی (Mikey)

مایکی، یا سانو مانجیرو، رهبر سابق گروه توکیو مانجی و دومین نفر از بهترین شخصیت‌های توکیو مانجی است که قبل از احیای باند توسط تاکمیچی، آن را منحل کرد. او فردی فوق‌العاده قدرتمند است که اغلب تحت تاثیر تصمیم و انگیزه‌های تاریک ناگهانی‌اش قرار میگیرد.

این انگیزه‌ها سال‌ها پیش، پس از از دست دادن برادرش به دست کازوتورا، که البته تصادفی بود، شروع شدند. این جنون او همچنان بدتر می‌شود زیرا در طول زمان، او افراد بیشتری را نیز از دست می‌دهد. مایکی برای تاکمیچی از اهمیت زیادی برخوردار است به این خاطر که یکی از اهدافش نجات اوست.

1/10. دراکن (Draken)

دراکن، یا ریوگوجی کن (Ryuguji ken)، معاون سابق کاپیتان نسل اول باند توکیو مانجی است. دراکن، نزدیک‌ترین دوست مایکی است که این واقعیت از نحوه تعامل این دو در طول داستان مشهود است.

 در تومان اصلی، دراکن قوی‌ترین عضو پس از مایکی بود اما متاسفانه او عضوی از نسل دوم باند تومان نیست. او نفر اول از بهترین شخصیت‌های توکیو مانجی است.

4.6 8 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا