انیمه Zom 100

اگر به انیمه Zom 100 علاقه دارید، حتما این ده انیمه را تماشا کنید!

ترکیبی از کمدی و زامبی!

انیمه Zom 100 به دلیل گرافیک عالی و داستان جالب به تازگی در میان علاقمندان به انیمه مطرح شده و ما در این مقاله به معرفی انیمه‌هایی در همین سبک می‌پردازیم.

انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead قرار است در تابستان ۲۰۲۳ پخش شود و بیشتر بر وجه زنده ماندن در دنیای پسا آخرالزمانی تمرکز دارد. داستان این انیمه حول محور آکیرا تندو (Akira Tendou) می‌چرخد که از زندگی ماشینی خود به عنوان یک کارمند خسته شده و زامبی‌ها راه در رویی برای زندگی کسل کننده او به نظرش می‌رسند؛ آکیرا سعی می‌کند که بالاخره از آزادی خود استفاده کرده و لیستی صدتایی از آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کند. 

از آنجایی که این انیمه نسبتاً جدید است، ممکن است بخواهید تجربه‌ایی مشابه را قبل از شروع این انیمه داشته باشید. چه به دنبال انیمه‌ایی باشید که در دنیایی خطرناک اتفاق می‌افتد یا شخصیت‌هایی که از زندگی خود خسته شده‌اند، گزینه‌های زیادی وجود برای شما وجود دارد که بتوانید دنیای این انیمه را از قبل تجربه کنید مانند ترکیب خوبی از ماجراجویی، کمدی و حتی ترسناک، و ما در این مقاله به معرفی انیمه‌هایی در همین سبک می‌پردازیم. با رسانه سرگرمی همراه باشید:

Is This a Zombie .۱۰

انیمه‌ای که ژانر ترسناک، کمدی و اکشن را به شیوه ای عجیب با هم ترکیب می‌کند، Is This a zombie مجموعه‌ای است که داستانش حول محور یک زامبی و دیگر هم خانه‌های فراطبیعی‌اش می‌چرخد. زندگی آیومو آیکاوا (Ayumu Aikawa) حتی پس از احیا شدن و تبدیل شدنش به زامبی توسط یک نکرومانسر بیشتر دچار آشفتگی می‌شود؛ او پس از سلب ناخواسته قدرت یک دختر واقعی، مجبور به کار به عنوان یک دختر جادویی می‌شود و مجبور است مرتباً با هیولاهای خطرناک مبارزه کند. داستان مملو از موقعیت‌های پوچ و درکنارش لحظات تاثیرگذار و دراماتیک است، زیرا آیومو سعی می‌کند با واقعیت جدید خود کنار بیاید و در کنار آن با هم خانه‌های مشکل‌سازش هم سازگار باشد.

۹. Zombieland Saga

انیمه Zombieland Saga که ترکیبی عجیب غریب از آیدل‌ها، زامبی‌ها و کمدی است، یکی از انیمه‌های برجسته فصل پاییز سال ۲۰۱۸ بود. این فیلم شامل هفت دختر بوده که متحمل مرگ‌های غم انگیزی شده‌اند، اما با هدف تسخیر دنیای سرگرمی دوباره زنده شده‌اند. این نمایش به بررسی گذشته هر شخصیت می‌پردازد و داستان گروهی جاه‌طلب را روایت می‌کند که سعی می‌کنند از شرایط ناگوار خود نهایت استفاده را ببرند. این انیمه پر از شخصیت‌های منحصر به فرد و عجیب و غریب، اثری خلاقانه و بدیع است که مطمئناً خنده، اشک و تحسین بینندگان را برمی‌انگیزد.

۸. Tokyo Ghoul

انیمه Tokyo Ghoul یک تریلر روانشناختی تاریک بوده که در آن غول‌های انسان‌خوار و مرگباری در بین انسان‌ها زندگی می‌کنند و قهرمان داستان کن کانکی (Ken Kaneki)، پس از تبدیل شدن به یک نیمه غول، خود را گرفتار جنگ بین غول‌ها و انسان‌ها می‌بیند. زندگی او از آن پس پر از چالش‌های دردناک خونریزی و خیانت است، ولی در عین حال کانکی سعی می‌کند خود را با شرایط جدید وفق دهد. اگرچه مضامین و جوی تاریک بر سریال غالب است، اما پیام دوستی و رشد و همچنین شخصیتی را که در تلاش برای یافتن جایگاه خود در یک محیط جدید است را زیر ذره بین قرار می‌دهد.

۷. Made in Abyss

انیمه Made in Abyss بر اکتشاف و ماجراجویی تمرکز دارد و یک فانتزی جذاب با بسیاری از رازها و داستان‌های جالب است؛ داستان آن حول یک گودال عظیم به نام Abyss بوده که پر از سرزمین‌های جذاب و هیولاهای خطرناک است. دو شخصیت اصلی، ریکو و رگ، یک جفت سیاحتگر بوده که قصد دارند به عمیق‌ترین اعماق Abyss برسند و آزمایش‌های سختی که در طول راه پیش می‌آیند آنها را ناامید نمی‌کند. به طور کلی، این انیمه داستانی است که شامل سختی، عشق و فداکاری است، چون ریکو و رگ با شگفتی‌های زیادی در Abyss روبرو می‌شوند.

۶. Dorohedoro

انیمیشن Dorohedoro که توسط استودیو MAPPA ساخته شده است، یک انیمه در دنیایی عجیب و غریب است که در آن جادوگرانی ظالم سلطنت می‌کنند. همچنین یک سریال فانتزی تاریک با یک قهرمان منحصر به فرد است که خلاف نظم جهانی است. Caiman که موجودی نصف مارمولک نصفی انسان بوده فردی با قدرت مقاومت در برابر سحر و جادو و مبارزه با جادوگران بوده و هدف اصلی او یافتن پاسخ و بازگرداندن خود به یک انسان عادی است. علیرغم اینکه انیمه حجم زیادی از خشونت و قتل عام را به نمایش می‌گذارد، هنوز هم سطح کمدی و طنز خوبی را در خود دارد. این سریال همچنین دارای شخصیت‌های متنوعی با توانایی‌ها، شرایط و پیش‌زمینه‌های خاص است.

۵. Magical Girl Site

درست مانند انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead، این انیمه هم داستان یک دختر را نشان می‌دهد که از زندگی خسته شده و به دنبال هر راه ممکن برای فرار است. اگرچه آکیرا آزادی دائمی خود را دریافت می‌کند، اما برای Asagiri Aya، این موضوع بسیار پیچیده تر است. او پس از تحمل آزار و اذیتی غیرقابل تحمل در بیشتر عمرش، سرانجام به فکر پایان دادن به همه چیز است. با این حال، پس از تماس از طریق یک سایت مخفی، تفنگی جادویی دریافت می‌کند و به یک مبارزه مهم کشیده می‌شود که زندگی او را برای همیشه تغییر می‌دهد. این انیمه یک سریال ترسناک تاریک با مضامین مرگ، بقا و دوستی است. علاوه بر این، این فیلم به بررسی سرنوشت پیچیده دخترانی جادویی می‌پردازد که برای جلوگیری از یک بحران آخرالزمانی به هم متصل شده‌اند.

۴. Heavenly Delusion

انیٰمه Heavenly Delusion یک مانگای ماجراجویی علمی تخیلی بوده که در دنیایی پسا آخرالزمانی جریان دارد. دارای دو شخصیت اصلی با نام‌های Kiruko و Maru بوده که با توجه به منابع و نیروی انسانی محدود خود، تمام تلاش خود را برای زنده ماندن در ژاپن متروک انجام می‌دهند. هدف اصلی آنها رسیدن به یک مکان مبهم است که هر دوی آنها با عنوان بهشت از آن یاد می‌کنند و کیروکو به عنوان راهنمای و محافظ مارو عمل می‌کند. یک مه غلیظ در اطراف این سریال وجود دارد، زیرا موجودات ناشناخته خطرناکی وجود دارند که بیشتر در شب پرسه می‌زنند و همچنین کودکانی که دارای توانایی‌های ویژه با منشا ناشناخته هستند. انیمه تعادلی بین اکشن، ترسناک، درام و کمدی برقرار می‌کند و شخصیت‌ها با چالش های مختلفی روبرو می‌شوند که باعث می‌شود در طول سفر خود با جناح‌ها و متحدان مختلفی روبرو می‌شوند.

۳. Parasyte: The Maxim

انیمه Parasyte: The Maxim در دنیایی اتفاق می‌افتد که در آن انسان‌ها توسط موجودات ماوراء طبیعی شکار شده؛ و Parasyte: The Maxim یک فیلم ترسناک علمی-تخیلی روان‌شناختی بوده که شخصیت اصلی داستان، ایزومی و دست راست او را با ذهنی خاصش به نمایش می‌گذارد. ماهیت واقعی دست او یک موجود بیگانه انگلی است که می‌تواند اشکال مختلف به خود بگیرد و به عنوان یک سلاح هم عمل کند. این سریال پر از بیگانگان دیگری بوده که در بدن بقیه انسان‌ها زندگی می‌کنند، و این داستان نبرد بین ایزومی و فریبکاران بیگانه تهدید کننده را به تصویر می کشد. ترکیبی از شخصیت‌های انسانی و غیر انسانی، پویایی‌ها و درگیری‌های جالبی ایجاد می‌کند و داستانی جذاب را به وجود می‌آورد. علاوه بر این، مضامین هویت و همزیستی بین گونه‌ها را بررسی می‌کند.

۲. !School-Live

انیمه !School-Live یک انیمه ترسناک پر تعلیق بوده که اول در قالب یک انیمه معمولی بامزه دختران در حال انجام کارهای ناز به همه ارائه شد. شخصیت‌های اصلی انیمه در یک ساختمان مدرسه محاصره شده توسط زامبی‌ها به دام افتاده‌اند و برای زنده ماندن مجبورند در داخل دیوارهای آن زندگی کنند. همانطور که در Zom 100: Bucket List of the Dead، شخصیت‌های اصلی باید در میان یک بحران پسا آخرالزمانی، با خطرات و اسرار در کمین هر گوشه، خود را حفظ کنند. با این حال، این انیمه فضای تلخ را با صحنه‌های روشن و تعامل‌هایی سالم ترکیب می‌کند.

۱. Highschool of the Dead

مملو از علاقه بی امان طرفداران و خشونت بیش از حد، Highschool of the Dead انیمه ای توانا با شخصیت‌های پویا و انیمیشن خیره کننده است. این انیمه داستان گروهی از دانش‌آموزان دبیرستانی را روایت می‌کند که ناگهان در یک آخرالزمان زامبی‌ها گرفتار شده که زندگی و روابط آنها را برای همیشه تغییر می‌دهد. این سریال گروه را در تلاش برای بقا دنبال می‌کند زیرا آنها همچنین با مسائل و احساسات شخصی خود سروکار دارند. این سریال در سال‌های پس از انتشار طرفداران زیادی پیدا کرده است و بسیاری از طرفداران منتظر فصل دوم آن هستند.

نظر شما در رابطه با انیمه انیمه Zom 100 چیست؟ آیا این عنوان را تماشا می‌کنید؟ 

4 4 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا