قوی ترین شخصیت های انیمه توکیو غول

۱۵ مورد از قوی ترین شخصیت های انیمه توکیو غول | Tokyo Ghoul

به درخت آعوگیری بپیوندید!

1%
  • 0/10
۱۵ مورد از قوی ترین شخصیت های انیمه توکیو غول | Tokyo Ghoul ۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

گفتنی است که قوی ترین شخصیت های انیمه توکیو غول همگی غول نبوده و برخی انسان‌هایی هستند که از غول‌‌ها هم قوی‌تر عمل کرده‌اند. 

بر اساس مجموعه مانگایی به همین نام، “Tokyo Ghoul” یک مجموعه انیمه ترسناک و بسیار محبوب است که پخش آن از سال ۲۰۱۴ آغاز شد. این سریال زندگی کن کانکی، یک دانش‌آموز نوجوانی را دنبال می‌کند که پس از یک قرار عاشقانه مورد حمله یک غول قرار گرفته و پس از یک عمل جراحی متعاقبا تبدیل به یک غول می‌شود یا بهتر است بگوییم یک هایبرید (دوگره) غول-انسان. همانطور که داستان پیش می‌رود، کانکی یاد می‌گیرد که چگونه به عنوان یک غول در جهان زندگی کند و رفته رفته تلاش می‌کند تا راه حلی برای صلح بین غول‌ها و انسان‌ها به ارمغان بیاورد تا به غول‌ها و انسان ها اجازه دهد بدون درگیری و جنگ در کنار هم زندگی کنند. غول‌ها که به‌عنوان افراد عادی در جامعه پنهان می‌شوند، موجودات فوق‌العاده‌ای هستند که دارای قدرت، سرعت، استقامت و توانایی بازسازی و ترمیم سریع در هنگام آسیب بدنی دارند. با این حال، این افراد اغلب ترسناک برای زنده ماندن تقریباً تا حد بالایی به گوشت انسان وابسته هستند و هر یک دارای اندامی منحصر به فرد و کشنده به نام کاگونه دارند که در نبرد و شکار از آن استفاده می‌کنند. این اندام توانایی‌های ویژه‌ای را برای غول‌ها فراهم می‌کند که می‌توانند از آن‌ها در نبرد استفاده کنند، و این موضوع  آن‌ها را به چنان تهدیدی تبدیل می‌کند که دولت سازمان CCG را برای مقابله با آن‌ها ایجاد کرده است.

در دنیایی پر از موجودات قدرتمند، از جمله محققان بسیار ماهر CCG که مهارت‌های منحصر به فرد خود را برای مبارزه با غول‌ها به کار می‌برند، سربازانی تربیت می‌شوند که ممکن است رتبه‌بندی آن‌ها دشوار به نظر برسد، سربازانی که حتی ممکن است خود یک غول یا دورگه باشند. با بررسی تمام قدرت‌ها و مهارت‌های آن‌ها و همچنین نحوه عملکرد این سربازها در نبردهای مختلف، آن‌ها را به عنوان قوی‌ ترین شخصیت های انیمه توکیو غول رتبه بندی کرد. 

۱۵. Hinami Fueguchi

هینامی فوگوچی در کودکی مجبور شد تا شاهد مرگ پدرش (آساکی) و مادرش (ریوکو) به دست بازرسان غول یا همان یاخته‌ها باشد. ضربه شدیدی که به سختی او را تحت تأثیر قرار داد، اما هینامی در نهایت توانست تا حدودی بهبود یابد و حتی به سازمان تروریستی غول‌ها معروف به Aogiri Tree درخت آئوگیری بپیوندد. او یکی از معدود افرادی بود که از عملیات روشیما جان سالم به در برد که باعث شد CCG به طور موثر این سازمان را از بین ببرد. به دستور کن کانکی، او بعداً عضو گروه Goat شد، یک گروه مقاومت که برای ایجاد دنیایی که در آن غول‌ها و انسان‌ها می‌توانند در صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند فعالیت می‌ کند. هینامی یک مبارز قدرتمند است، باتوجه به آسیب‌های اولیه دوران کودکی‌اش که به او در جنگ کمک کرد، او دختری قوی باقی ماند. او کاگونه خود را از مادر و پدرش به ارث برد و دو توانایی ویژه به دست آورد. اندامی شامل یک سپر گل مانند که می‌تواند او را در برابر انفجارهای قدرتمند محافظت کند. حتی آنهایی که توسط شخصیت‌هایی بسیار قوی تر از او هدایت می‌شوند و حمله تهاجمی شاخک های معروف که با خارهایی خطرناک پوشانده شده اند. او همچنین یک استراتژیست تیزبین است و دقت بالایی دارد، به حدی که می‌تواند افراد را در فواصل وسیع و تنها از طریق حس بویایی خود پیدا کند. 

۱۴. Donato Porpora

دوناتو پورپورا که کودکان یتیم تحت سرپرستی او این شخصیت را به عنوان کشیش می شناختند، یک غول سادیسمی و شیطان صفت است. او در واقع از بچه‌های تحت مراقبتش تغذیه می‌کرد، اما مطمئن بود که کنترل اوضاع از دست او خارج نخواهند شد چون هیچ کدام از آن‌ها خانواده‌ای ندارند. زمانی که او در نهایت دستگیر شد، دوناتو توسط CCG در یک مرکز بازداشت غول‌ها نگهداری شد، اما بعداً در جریان سومین حمله کوچلیا به همراه بسیاری از شخصیت‌های دیگر آزاد شد. مانند دیگر غول‌ها، دوناتو قوی‌تر، سریع‌تر و انعطاف‌پذیرتر از هر انسانی است. کاگونه او به او اجازه را می‌دهد تا با سلاح‌های نیزه مانند به دشمنان در برد بسیار زیاد حمله کند و او را از نزدیک و دور از پا در بیاورد. به‌ عنوان یک توانایی خاص، او همچنین یک تغییر شکل دهنده است و باعث سردرگمی و ترس در بین کسانی می‌شود که با آن‌ها می‌جنگند، زیرا غیرممکن است که بفهمیم دوناتو واقعی کیست.

دوناتو که به خاطر هوش سرشار خود معروف است، اطلاعات زیادی در مورد غول‌ها داشته و در حبس یک زندانی مورد اعتماد است و افسران CCG در ازای دریافت اطلاعات مهم با او رفتار ویژه‌ای دارند. این غول همچنین توانایی خواندن سریع افراد و کشف انگیزه‌ها و عمیق ترین افکار آنها را در یک نگاه به نمایش می‌گذارد.

۱۳. Tatara

تاتارا که مستقیماً زیر نظر پادشاه تک چشم کار می‌کند، یکی از رهبران اصلی درخت آئوگیری و خدمتکار مورد اعتماد کیشو آریما است. قبل از آن، او به عنوان عضوی از Chi She Lian، که یک گروه غول چینی مرموز و کمتر شناخته شده، است کار می‌کرد.  او زندانیان را شکنجه می کرد و به عنوان نماینده عمومی سازمان تروریستی مسئولیت آن را بر عهده می‌گرفت و در راه جذب غول‌های بیشتر کمک می‌کرد. تاتارا یک جنگجوی توانا است و بارها و بارها خود را در نبرد ثابت کرده است. در واقع، او در برابر ده‌ها افسر CCG قرار گرفته و همه آن‌ها را به راحتی از بین برده است. تعداد کمی از افراد می‌توانند در برابر اراده و مهارت بی‌رحمانه او دوام بیاورند.

در قلب قدرت او یک کاگونه قرار دارد که قادر است کل اسکادران‌های دشمنان را در عرض چند ثانیه از بین ببرد. این اندام که به صورت یک دم قرمز تیره بلند و ضخیم ظاهر می‌شود، در فاصله نزدیک بسیار قوی و کشنده است. این جنگنده همچنین دارای یک کاکوجا است که به شکل سمندر است و توانایی های ویژه او را افزایش می‌دهد و از او در برابر حملات محافظت می‌کند. شاید ترسناک‌تر از همه اینها توانایی تاتارا در تولید شعله‌هایی بیش از ۴۰۰۰ درجه سانتیگراد و شلیک آن به طرف مخالفانش باشد.

۱۲. Amon Koutarou

آمون کوتارو قبل از اینکه دوباره به عنوان یک هایبرید غول یک چشم ظاهر شود، یک افسر بسیار برجسته در CCG بود. او طی همکاری با کورئو مادو و بعداً آکیرا مادو، در زمانی که در CCG کار می‌کرد، به درجه یک محقق غول درجه یک دست یافت و پس از مرگ ظاهری خود، به کلاس ویژه غول‌ها ارتقا یافت. او پس از یک آزمایش ناموفق بازگشت و اکنون به عنوان فلاپی جغد شناخته می‌شود، اگرچه وضعیت نیمه غول او باعث شده است که او با کاگونی که به اندازه دیگران توسعه یافته نیست بجنگد اما همچنان او یک سرباز قوی است. سلول‌های Rc، آمون فوق‌العاده قدرتمند است و توانایی‌هایش از اکثر غول‌های خالص قوی‌تر است. کاگونه او پرتابه‌های دقیقی را شلیک می‌کند که سوراخ های خالی را در جایی که وارد بدن حریف می شود ایجاد می‌کند. کاکوجا او زره تغییر شکل‌دهنده ای را برای او فراهم می‌کند که سرش را به ظاهری هیولا مانند تبدیل می‌کند. بازرس سابق CCG همچنین می‌تواند با لمس کردن سایر کاگون‌ها باعث منفجر شدن آنها شود و توانسته است با تلاش به ظاهر کمی بر افرادی مانند تایزاوا، گینکوی و توما هیگمارو غلبه کند، حتی زمانی که باید به طور مرگبار زخمی می‌شد.

۱۱. Uta

با توجه به نام رمز No Face توسط CCG، یوتا یک غول است که از فروش ماسک در استودیوی HySy ArtMask امرار معاش می‌کند. در آنجا او خلاقیت‌های دست ساز خود را در اختیار غول ها و انسان ها قرار می‌دهد و در عین حال یکی از اعضای تأثیرگذار گروه دلقک‌های وحشتناک است. گروهی که غول های مخفی در رویدادهای کلیدی در طول جدول زمانی انیمه توکیو غول در آن به خرابکاری می پرداختند.

اگرچه او زمانی یک قاتل سادیسمی بود که از ایجاد درد و رنج در دیگران لذت می‌برد، اما نهایتا تبدیل به فردی دلسوزتر شد و با رنجی یومو و ایتوری دوست شد. مانند همه غول ها، یوتا دارای قدرت، سرعت و بازسازی فوق بشری است. او یک مبارز قدرتمند است و در دوران نوجوانی به صلح‌جوی بخش چهارم تبدیل شده و نشان می‌دهد که چقدر مورد احترام است. کاگونه او به صورت مجموعه ای از دم های غول پیکر ظاهر می شود که می توانند از فاصله ایمن به دشمنان او حمله کنند. اوتا قادر به شکست دادن شخصیت‌های تاثیرگذاری مانند یومو و سوزویا است، همچنین می‌تواند شکل آن را تغییر دهد تا ظاهر و صدای شخصیت های دیگر را کاملا تقلید کند. این توانایی تغییر شکل ممکن است با مهارت دیگری از او مرتبط باشد، که به اوتا اجازه می‌دهد خود را شبیه سازی کند.

۱۰. Noro

نورو یکی دیگر از اعضای برجسته Aogiri Tree و یکی از کسانی است که مستقیماً زیر نظر پادشاه یک چشم کار می‌کرد و سازمان تروریستی آئوگیری را رهبری می کرد. قبل از اتفاقات انیمه توکیو غول، غول یک چشم Eto به او سپرده شد و نورو به عنوان نگهبان و مربی او عمل می‌کرد. زمانی که او یک غول استانداردتر بود، اتفاق وحشتناکی برای او افتاد که نورو را به موجودی ترسناک تبدیل کرد که بینندگان می‌بینند. هرگز دقیقاً توضیح داده نشده است که این رویداد چه بود یا چه بلایی سر او آورد، اما به وضوح نورو را به شخصیتی وحشتناک تبدیل کرد. مانند تاتارا و سیدو تاکیزاوا. او تقریباً فوراً می‌تواند هر آسیبی را که به او وارد می‌شود بازسازی کند و ظاهراً هیچ دردی احساس نمی‌کند و این امر او را به یک مبارز واقعاً وحشی تبدیل می‌کند که به هر افراطی می‌رود. کاگون او یک کرم غول‌پیکر با دندان‌های تیز به او می‌دهد تا با آن به دشمنان حمله کند، و کاگوجا منحصربه‌فرد او هیچ زرهی ارائه نمی‌کند، اما یک کاگون غول‌پیکر تولید می‌کند که در بین دندانه‌های وحشتناکی پوشیده شده است.

۹. Juuzou Suzuya

در کمیته امنیتی توکیو، جوزو سوزویا دارای رتبه ژنرال اژدها است و مسئولیت امنیت و آرامش توکیو را بر عهده دارد. با این حال، در شروع اتفاقات انیمه “توکیو غول”، این جوان تنها ۱۹ سال سن دارد. این موضوع هم نشان می دهد که او چقدر سریع رشد کرده است و هم نشان می دهد او چه شخصیت قدرتمند در جهان این انیمه است. سوزویا که قبلاً ری سوزویا نام داشت، اکنون تیم S3 را در CCG رهبری می‌کند و در طول دوران حرفه‌ای خود غول‌های زیادی را شکار کرده است. سوزویا علی‌رغم اینکه یک غول نیست، نشان داده است که توانایی مبارزه با سایر غول‌ها و همسان سازی آنها را در هر دوی این دو را داشته و در مبارزه همتا ندارد. او می تواند آنقدر سریع حرکت کند که سایر شخصیت ها در ردیابی او دچار مشکل شوند. ژنرال جوان یک شمشیرزن خبره نیز به حساب می‌آید.

اما مسلماً مهم‌ترین مهارت او تحمل درد است. سوزویا که در کودکی توسط بیگ مادام غول ربوده شده بود، روزانه مورد شکنجه قرار می‌گرفت. این به او آموخت که درد را نادیده بگیرد و حتی در هنگام آسیب‌های جدی به مبارزه ادامه دهد. چیزی که با توجه به اینکه او توانایی بازسازی و ترمیم بدنش را ندارد بسیار چشمگیرتر است و بدون شک او را به یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه توکیو غول تبدیل می کند. 

۸. Roma Hoito

روما هویتو در نقش یک آنتاگونیست کوچک در توکیو غول، غولی است که به نظر می‌رسد یک پیشخدمت ساده در کافه آنتیکو است. با این حال، او مخفیانه یکی از قوی‌ترین غول‌ها در توکیو است و مسئولیت تأسیس گروه دلقک‌ها را بر عهده دارد. گروهی از غول‌ها که مخفیانه رویدادهای کشنده ای را برای اهداف خود برنامه ریزی می‌کنند. روما که در دوران جوانی خود به دلیل تقابل با سونیوشی واشو شناخته شده بود، ممکن است در ابتدا به دلیل رفتار احمقانه و نگاه کودکانه‌اش بی‌ضرر به نظر برسد. هرچند که او به طرز فریبنده‌ای قوی است. روما که توسط CCG به نام کولی شناخته می‌شود، یک غول کلاس SSS است که توانایی های احیا کننده فوق العاده ای دارد و می‌تواند مقدار زیادی درد را تحمل کند. مقدار زیاد سلول های Rc او علیرغم سن بالا ظاهری جوان به روما می دهد. از نظر کاگونه او، او می تواند تا هشت شاخک تولید کند که از طریق هوا یا تونل زیرزمینی پرواز می کنند و از هر طرف به دشمنان حمله می کنند. پس از مصرف مقدار زیادی گوشت غول در کودکی، او همچنین می‌تواند با کاکوجا خود جهش پیدا کند که باعث می‌شود با دهانی بزرگ شکلی عظیم به خود بگیرد.

۷. Matasaka Kamishiro

ماتاساکا کامیشیرو، یک غول کلاس اس اس، جنگجویی است که زمانی غول ها را در بند ششم رهبری می کرد و در نهایت پس از آزادی از زندان، تبدیل به یک شخصیت برجسته در درخت آئوگیری شد. قبل از آن، او مدتی را صرف پناه دادن به ریزه کامیشیرو از سازمان مخفی بی امان موسوم به V کرده بود. ملقب به اورکا کرد، او نسبت به بسیاری دیگر از غول‌ها روحیه آرام‌تری دارد و فقط در مواقع ضروری می‌کشد. چیزی که ماتاساکا را بسیار ترسناک می‌کند این است که او به کسی اعتماد نمی‌کند و قابل پیشبینی نیست. او همچنین در هنرهای رزمی خبره است و می تواند با حریفان در نبرد تن به تن درگیر شود. این مهارت در کنار قدرت و سرعت اضافی او، این شخصیت را به یکی از تواناترین مبارزان این سری تبدیل می کند. ماتاساکا حتی خود را در برابر کن کانکی ثابت کرده است و در دو نوبت از این غول برتری یافته است.

کاگونه او شکل یک دم اورکا بزرگ را به خود می گیرد و از این رو او لقب اورکا را به خود می گیرد، و بسیار بزرگتر و قدرتمندتر از بیکاکو کاگونه‌های استاندارد است. همه اینها تضمین کرده است که تنها بهترین و ماهرترین حریفان می‌توانند ماتاساکا را از بین ببرند.

۶. Seidou Takizawa

قوی ترین شخصیت های انیمه توکیو غول

تاکیزاوا زمانی که یک محقق غول CCG بود که به رتبه 2 رسید اما وضعیت روانی سیدو تاکیزاوا به مرور زمان بدتر شد. فرض بر این بود که او پس از نبرد با تاتارا مرده است، اما در واقع تاکیزاوا یکی از افسران CCG بود که دکتر کانو او را آزمایش کرده بود. تاکیزاوا در نهایت به یک غول یک چشم معروف به جغد تبدیل شد و به عنوان یکی از اعضای اصلی آن به Aogiri Tree به این گروه پیوست. با این حال، او پس از کشتن تارارا مجبور به ترک گروه می‌شود و بعداً در تلاش‌های خود برای ایجاد صلح بین غول‌ها و انسان‌ها به سازمان گوت می‌پیوندد. اگرچه او کاگونه یوشیمورا را به ارث می‌برد، تاکی‌زاوا کنترل کامل آن را پیدا نمی کند، اما همچنان می‌تواند کارهای بسیار زیادی با آن انجام دهد. این اندام یک سری میخ از شانه های خود شلیک می کند و همچنین می تواند کریستال های گلوله مانندی را در فواصل بسیار طولانی شلیک کند. همچنین کاکوجا ukaku او یک ماسک محافظ و تیغه‌های غول‌پیکر برای بریدن در مقابل حریفان برای او فراهم می‌کند، اگرچه  این امر باعث می‌شود ثبات ذهنی او حتی بیشتر کاهش یابد. چندین بار، تاکیزاوا توانایی از بین بردن کل جوخه های CCG را بدون مشکل نشان داده است.

۵. Nimura Furuta

نیمورا فوروتا، که با نام کیچیمورا واشوو شناخته می‌شود، شرور اصلی و دشمن اصلی کن کانکی در انیمه توکیو غول است. او نقشی محوری در داستان بازی می‌کند و مستقیماً بر بسیاری از رویدادهای اصلی تأثیر می‌گذارد. او برای پیشبرد اهداف خود عملاً در هر سازمانی در این مجموعه نفوذ می‌کند و در نهایت با برکناری رهبر سابق آن و اعلام خود به عنوان پادشاه Washuu در جریان سومین حمله کوچلیا، به ریاست CCG می‌رسد. کیچیمورا که به‌عنوان یک نیمه غول ناقص به دنیا آمده است، طول عمر بسیار کوتاه‌تری دارد، اما قدرت‌های فیزیکی او افزایش یافته است. ای توانایی‌ها در قدرت، سرعت، و بازسازی استاندارد فوق‌انسانی او آشکار می‌شوند. با این حال، او همچنین دارای یک رینکاکو کاگونه است که او بسیار قدرتمند می‌شود و می تواند به صورت چندین شاخک یا یک توده بزرگ ظاهر شود. حریفان کاکوجا او را می بیند که با زره پوشیده شده و شاخک های سیخ دار از پهلوهایش بیرون زده اند.

کیچیمورا یک نابغه حیله گر بوده که قادر است چندین نقشه را در آن واحد طراحی کند و همیشه چندین قدم از مخالفانش جلوتر است. او همچنین عدم همدلی و مراقبت از اطرافیان خود را نشان داد و حاضر شد هر کسی را که در راه او قرار می گیرد بکشد. حتی بیش از توانایی های فیزیکی او، این چیزی است که او را واقعاً وحشتناک می کند.

۴. Yoshimura

قوی ترین شخصیت های انیمه توکیو غول

در نگاه اول، او مانند یک مرد مهربان به نظر می رسد که کافه آنتیک را اداره می کند. با این حال، در واقعیت، او یکی از قوی ترین غول ها در تمام انیمه غول توکیو است. یوشیمورا با تجربه‌تر از هر کس دیگری در نمایش، برای CCG به عنوان جغد غیرقاتل شناخته می‌شد، برخلاف دخترش که عنوان جغد یک‌ چشم را بر عهده گرفت. او که فردی خوش قلب است، تمام تلاش خود را می‌کند تا به انسان‌ها و غول ها اجازه دهد تا در صلح و آرامش با هم زندگی کنند، او کن کانکی را به خدمت گرفته و به او نشان می دهد که چگونه به عنوان یک غول در شهر زندگی کند. در صورت لزوم، یوشیمورا بیش از حد قادر به نشان دادن قدرت قابل توجه خود است. او با کاگونه ukaku خود می‌تواند پرتابه های رعد و برق سریع به سمت دشمنانش شلیک کند. و برخلاف دیگر غول‌های اوکاکو، او از فاصله نزدیک توسط کاکوجاش محافظت می‌شود که دو تیغه تیز روی شانه‌هایش تشکیل می‌دهند.

او که توسط CCG به عنوان یک غول کلاس SSS رتبه بندی شده بود، یک بار با Koori Ui، Shinohara، Koroiwa، Kousuke Houji و Suzuya مبارزه کرد. این گروه قبلاً کن کانکی را شکست داده بود و قدرت واقعی یوشیمورا را نشان می داد.

۳. Eto Yoshimura

منطقی است که دختر یوشیمورا قدرتمند خود یک غول با قد و قامت قابل توجهی باشد، اما Eto Yoshimura حتی ممکن است در مورد قدرت خام از پدرش پیشی گرفته باشد. او مسئول راه اندازی درخت آئوگیری است، و در شخصیت انسانی اش تاکاتسوکی سن، او یک نویسنده داستانی پرفروش است. اگرچه او در نهایت شکست خورد و از بدنش برای ایجاد جغد تاکسیدرمی شده استفاده شد، Eto بعداً می‌تواند به زندگی بازگردد. طبیعت سادیستی و آشفته او به این معنی است که او هیچ نگرانی در مورد کشتن انسان ها یا غول ها نشان نمی دهد، فقط می خواهد تا حد امکان باعث درد و تخریب شود.Eto با شخصیت‌های قدرتمندی مانند کیشو آریما و کن کانکی مبارزه می‌کند، علاوه بر قدرت عظیم و قدرت احیاکننده، توانایی‌های زیادی نیز دارد. کاگون ukaku او می تواند به شکل اندام ها و اندام های مختلفی باشد که از پشت او پخش می شوند و او کنترل فوق العاده ای روی آنها دارد. این به او اجازه می دهد تا به راحتی به چندین دشمن به طور همزمان حمله کند. در حالی که کاگون او همچنین می تواند پرتابه ها را شلیک کند و جدا شود، کاکوجا او می تواند آن ها را در فاصله نزدیک از بین ببرد و به همان اندازه ماهر است.

۲. Kishou Arima

کیشو آریما که به عنوان White Reaper شناخته می شود، یک هیبرید انسان و غول است که به عنوان یک محقق کلاس ویژه غول برای CCG کار می کند. او با نشان دادن استعدادهای معتبر از سنین جوانی، پس از کشتن ۳۰ غول توسط خود، به سرعت در سازمان ارتقا یافت. او در طول دوران حرفه‌ای خود تیم S3 را رهبری کرده است و به طور گسترده به عنوان یکی از قدرتمندترین افسران در CCG شناخته می‌شود. یک مغز متفکر با هوش بالا، آریما همچنین مخفیانه پادشاه یک چشم بود و زمانی که تحت شخصیت هایس ساساکی خود زندگی می کرد به عنوان مربی برای کن کانکی عمل می کرد. مانند قدرت، استقامت و چابکی مافوق بشری. او به راحتی می تواند تقریباً از همه حملات اجتناب کند و از هوش برتر خود برای ارائه استراتژی های برنده استفاده می کند. او به عنوان یک استاد شمشیرزن، در چندین کوینیک، از جمله جغد، که تیغه ای بلندی است که پرتابه ها را پرتاب می کند، مهارت دارد. آریما با موفقیت در برابر افراد قدرتمند دیگر از جمله کن کانکی، اتو و یوشیمورا مبارزه کرده است.

۱. Ken Kaneki

به عنوان قهرمان و شخصیت اصلی «توکیو غول»، بسیار منطقی است که کن کانکی نیز قوی‌ترین شخصیت سریال باشد. او که به‌عنوان یک انسان عادی بزرگ می‌شود، طی یک عمل جراحی که کاکوهو ریزه کامیشیرو را به بدنش پیوند می‌زند، به یک غول یک چشم مصنوعی تبدیل می‌شود. او که توسط آریما آموزش دیده بود، به لطف توانایی‌های رزمی شدیدش به عنوان درو سیاه و بعداً به غول چشمی معروف می‌شود. به عنوان یکی از معدود غول‌هایی که قادر به کنترل چندین کاگون به طور همزمان است، مبارزه با کانکی بسیار دشوار است. او می تواند طیف وسیعی از حملات ارسال کند و در بسیاری از موارد بهترین ها را شکست داده است. مهارت های بازسازی او عملاً از هر شخص دیگری در “Tokyo Ghoul” بهتر است و در نبرد تن به تن، او نیرویی است که می توان روی آن حساب کرد.

مصون از سموم غول، یک شمشیرزن متخصص و قادر به تحمل تمام دردهای وارد شده به او، به هیچ وجه نمی توان کانکی را قوی ترین شخصیت سریال در نظر گرفت، به خصوص زمانی که او شکل اژدها را به خود می‌گیرد توانایی که او را به بزرگی یک آسمان خراش می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments