برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

رویداد Tokyo Game Show 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد

تاثیرات کرونا بر رویدادهای مهم ادامه دارد

رویداد Tokyo Game Show 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار (گیم) کپی لینک
Tokyo Game Show 2020

نمایشگاه Tokyo Game Show 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و برگزار کنندگان اعلام کردند این رویداد به صورت آنلاین اجرا می‌شود.

به دلیل شیوع ویروس کرونا به مردم توصیه شده تا به مقدار کافی از یکدیگر فاصله بگیرند و از آن‌جایی که رعایت فاصله‌ی اجتماعی در کنفرانس‌ها و رویدادهای بزرگ امکان پذیر نیست، تاکنون تعداد زیادی از ایونت‌های دنیای بازی‌های ویدویی از جمله The International ،E3 و GDC لغو یا با تاخیر همراه شده و یا به صورت مجازی برای مردم نمایش داده می‌شوند. با توجه به این‌که شیوع ویروس کرونا هنوز به پایان نرسیده، نوبت لغو یکی دیگر از رویدادهای مهم دنیای گیم رسیده است.

Tokyo Game Show 2020 قرار است قربانی بعدی ویروس کرونا باشد. یکی از برگزارکنندگان در بیانیه‌ای از لغو این رویداد خبر داده و گفته ایمنی و سلامت مردم اولویت اول آن‌ها به حساب می‌آید. با توجه به مقیاس جهانی این ویروس و غیر قابل پیش‌بینی بودن شرایط ژاپن، تصمیم درست این است که رویداد توکیو گیم شو در سال جاری میلادی به صورت همیشگی برگزار نشود. در بیانیه‌ی منتشر شده، این برگزارکننده از تمامی غرفه‌داران، نمایش‌دهندگان و بازدیدکنندگان خواسته تا اعضای این رویداد را درک و با آن‌ها همکاری کنند.

هنوز تاریخ جدید این کنفرانس اعلام نشده و مشخص نیست آیا Tokyo Game Show امسال در تاریخ همیشگی خود یعنی ۳ تا ۶ مهر (۲۴ تا ۲۷ سپتامبر) برگزار می‌شود یا خیر. در هر صورت این رویداد به صورت آنلاین پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments