#مهسا_امینی

اسپایدرمن توبی مگوایر در تصویر تبلیغاتی فیلم Spider-Man 3 دیده شد؟!

وقت تایید شایعه‌هاست!

تصویر تبلیغاتی فیلم Spider-Man 3

در تصویر تبلیغاتی فیلم Spider-Man 3 که به تازگی منتشر شده، می‌توان شاهد حضور اسپایدرمن با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) بود که با همان لباس قدیمی خود پشت سر تام هالند (Tom Holland) ایستاده است!

در طول چند ماه گذشته توبی مگوایر و اندرو گارفیلد (Adrew Garfield)، بازیگران قدیمی نقش مرد عنکبوتی نهایت تلاش خود را کرده‌اند تا در مصاحبه‌ها طرفداران را به این موضوع قانع کنند که در فیلم Spider-Man: No Way Home حضور ندارند! این در حالی است که تقریبا از یک سال پیش داستان لو رفته این اثر سینمایی که در قالب شایعات منتشر شده، خبر حضور هر سه اسپایدرمن در این فیلم را می‌دهد. از طرفی هم طرفداران فکر می‌کردند که حداقل در تریلرهای این اثر شاهد تایید این موضوع خواهند بود، در حالی که سونی هم به شدت از تایید این موضوع خودداری می‌کند!

در واقع حتی با وجود اشتباهاتی که در نسخه برزیلی تریلر دوم No Way Home انجام شده بود، همچنان هم بازیگران و هم سازنده این مورد را قبول ندارند که توبی و اندرو در فیلم حضور دارند، تا حدی که هنوز هم با شنیدن این خبر آن‌ها تعجب می‌کنند! با این وجود، به اندازه کافی اطلاعات و شواهدی وجود دارند که این مسئله را به صورت غیر رسمی تایید کنند و حال نیز یک مورد دیگر به آن‌ها اضافه شده است.

تصویر تبلیغاتی فیلم Spider-Man 3

 

در تصویر فوق، می‌توانید یک عکس تبلیغاتی را ببینید که درباره Spider-Man: No Way Home است و روی آن خود پیتر پارکر همراه با روزنامه معروف دیلی بیوگل (Daily Bugle) و همچنین لوگو اصلی فیلم دیده می‌شود. با این حال، اگر ریزبین نباشید، هرگز متوجه نکته شوکه‌کننده‌ای که در این تصویر وجود دارد نخواهید شد! فقط کافیست تا به کله پیتر دقت کنید.

ظاهرا دو پیتر در تصویر دیدن می‌شوند! اما لباس دومین پیتر پارکر حاضر در این تصویر کاملا مشخص می‌کند که تو توبی مگوایر از سه‌گانه قدیمی سم ریمی (Sam Raimi) است که حال برای کمک به اسپایدرمن تام هالند وارد این جهان شده، در حالی که نحوه آمدن آن‌ها هنوز در یک سوال بزرگ خواهد بود. برخی شایعه کرده‌اند که دکتر استرنج (Dr. Starange) در واقع برای کمک به پیتر پارکر، دو مرد عنکبوتی دیگری که ابرشرورهای داستان از جهان آن‌ها آمده‌اند را خود در نبرد آخر به خط زمانی اصلی MCU احضار می‌کند. این در حالی است که به باور برخی دیگر از طرفداران، توبی و اندرو خودکار وقتی که قوانین زمان و مکان توسط استرنج دستکاری می‌شوند به این جهان می‌آیند؛ درست به مانند آنچه که در فیلم Venom 2 دیدیم!

در نظر داشته باشید که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره فیک بودن این تصویر منتشر نشده و ناشر نیز آن را کاملا رسمی اعلام کرده است.

اما نظر شما درباره این تصویر چیست؟ آیا تفاوت لباس‌های دو اسپایدرمن حاضر در عکس دلیل کافی برای تایید حضور توبی مگوایر در این اثر سینمایی خواهد بود؟


guest

19 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا