#مهسا_امینی

سفر باز لایتیر به آینده در تریلر جدید Lightyear

باز لایتیر در تلاش برای نابودی زورگ

به تازگی تریلر جدید Lightyear، انیمیشن بسیار مورد انتظار شرکت پیکسار منتشر شده که نگاه بهتری از باز لایتیر جدیدی که کریس ایوانز صداپیشگی‌اش را بر عهده دارد، ارائه می‌دهد، در حالی که او سعی می‌کند فرماندهی ستاره را از دست امپراتور زورگ نجات دهد.

کریس ایوانز، بازیگر مطرح نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول که تا به حال در آثار تحسین شده و جذابی از جمله Knives Out، Snowpiercer و Scott Pilgrim vs. the World ایفای نقش کرده است، پس از مدت‌ها در یک انیمیشن جدید به صداپیشگی پرداخته است. او در انیمیشن Lightyear که هم به عنوان یک اسپین‌آف و به عنوان یک پیش‌درآمد برای مجموعه‌ی محبوب Toy Story شناخته می‌شود، نقش باز لایتیر معروف را بر عهده گرفته است.

انیمیشن Lightyear توسط یکی از اعضای پرسابقه‌ی شرکت پیکسار، یعنی انگوس مک‌لین کارگردانی شده است که در ساخت آثاری مطرحی چون Up، WALL-E، Finding Nemo و Toy Story 3 مشارکت داشته است. او همچنین فیلمنامه‌ی این انیمیشن را به همراه جیسون هدلی، یکی از نویسندگان انیمیشن Onward به نگارش درآورده است.

در این انیمیشن، باز لایتیر و تعدادی دیگر از اعضای مختلف فرماندهی ستاره در ابتدا روی یک سیاره‌ی بیگانه و بدون سوخت فرافضایی نشان داده می‌شوند که در تلاش برای بازگشت به خانه هستند، اما به طور تصادفی قهرمان این داستان به زمان سفر می‌کند. باز در حالی پیر شدن دوستان و خانواده و اطرافیانش را می‌بیند که خودش در همان سن باقی می‌ماند و به امید بازگرداندن همه به زمین با کمک یک ربات، با زمان مسابقه می‌دهد. او در این راه با گروهی از تازه‌کارهای بی‌تجربه آشنا می‌شود که توسط ایزی، نوه‌ی بهترین دوستش رهبری می‌شود و آن‌ها در تلاش هستند تا امپراتور زورگ شیطانی را از بین ببرند.

در حالی که کمی کمتر از دو ماه تا اکران این اثر مورد انتظار باقی مانده است، شرکت‌های پیکسار و دیزنی تریلر جدید Lightyear را منتشر کرده است. در این ویدئو باز و دوستانش در یک سیاره‌ی بیگانه به سر می‌برند و این عنوان قهرمان به طور ناگهانی به ۶۲ سال آینده سفر می‌کند. شما در ابتدای این مطلب می‌توانید تریلر جدید Lightyear را تماشا کنید. پیکسار همچنین یک پوستر جدید و هیجان‌انگیز را نیز منتشر کرده که در زیر می‌توانید آن را ببینید.

این طور که به نظر می‌رسد، سفر در زمان نقش بسیار مهمی در داستان این انیمیشن دارد، اما بسیاری از طرفداران ریزبین و نظریه‌پرداز انتظار چنین چیزی را داشتند. در اولین تریلری که از انیمیشن Lightyear منتشر شده بود، شاهد اشاره‌هایی به سفر در زمان بودیم، اما هیچ چیز به صورت رسمی تائید نشده بود.

انیمیشن Lightyear قرار است تا در تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) در سالن‌های سینما اکران شود. همان طور که گفته شد، کریس ایوانز در این اثر وظیفه‌‌ی صداپیشگی شخصیت باز لایتیر را بر عهده داشته است. همچنین کیکه پالمر، پیتر سون، جیمز برولین و همچنین کارگردان فیلم‌های Jojo Rabbit و Thor: Love and Thunder در این انیمیشن به صداپیشگی پرداخته‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا