تماشا کنید: تریلر جدید Lightyear ظاهر جدید زورگ را نشان می‌دهد (زیرنویس فارسی)

دشمن معروف باز لایت‌یر بازمی‌گردد

شرکت‌های دیزنی (Disney) و پیکسار (Pixar) به تازگی تریلر جدید Lightyear، اسپین‌آف سینمایی مجموعه‌ی داستان اسباب‌بازی (Toy Story) را منتشر کرده‌اند که در آن شاهد ظاهر جدید دشمن معروف باز لایت‌یر یعنی زورگ هستیم.

بیش از دو سال از اکران آخرین قسمت از مجموعه انیمیشن‌های تحسین شده و محبوب داستان اسباب‌بازی می‌گذرد. بسیاری از طرفداران فکر می‌کردند که با این انیمیشن دیگر کار پیکسار با این مجموعه و شخصیت‌های دوست داشتنی آن تمام شده است، با اینحال این شرکت مدتی پیش با معرفی اسپین‌آف آن با نام Lightyear هواداران خود را غافلگیر کرد.

اکنون در حالی که چند ماه تا اکران این انیمیشن مورد انتظار باقی مانده، شرکت‌های دیزنی و پیکسار تریلر جدید Lightyear را به اشتراک گذاشته‌اند که اطلاعات بیشتری را از این اثر به ما ارائه می‌دهد. شاید مهم‌ترین چیزی که تریلر جدید Lightyear به ما نشان می‌دهد، ظاهر جدید زورک، دشمن معروف باز لایت‌تر باشد که پیش از این، او را در انیمیشن‌های داستان اسباب‌بازی دیده بودیم. شما در ابتدای این مطلب می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

زورگ قرار است دشمن اصلی باز لایت‌یر در این انیمیشن باشد. این شخصیت با الهام از دارث ویدر در مجموعه‌ی جنگ ستارگان (Star Wars) طراحی شده، اما در داستان اسباب‌بازی به اندازه‌ی آن تاثیرگذار نبود. ظاهر جدید زورگ او را بسیار تهدیدآمیزتر و خطرناک‌تر از گذشته معرفی می‌کند، در حالی که این ظاهر با تغییرات نسبتا زیادی در مقایسه با گذشته همراه بوده است، اما همچنان به طراحی اصلی زورگ وفادار است.

انیمیشن Lightyear قرار است تا به منشاء داستان واقعی شخصیت باز لایت‌یر بپردازد. تیم آلن که در چهار انیمیشن اصلی داستان اسباب‌بازی، صداپیشه‌ی لایت‌تر بود، در این اثر حضور ندارد، در عوض وظیفه‌ی صداپیشگی او به کریس ایوانز که او را به خاطر بازی در نقش کاپیتان آمریکا می‌شناسیم، سپرده شده است. کیکه پالمر، دیل سولز، پیتر سون، اوزو ادوبا، جیمز برولین، افرن رامیرز، ایسایا ویتلک جونیور، مری مک‌دونالد لویز و همچنین تایکا وایتیتی، کارگردان فیلم‌هایی چون Thor: Ragnarok، Jojo Rabbit و Thor: Love and Thunder از جمله افرادی هستند که در کنار کریس ایوانز در این انیمیشن به صداپیشگی پرداخته‌اند.

آنجوس ماکلین، یکی از انیماتورهای باسابقه‌ی شرکت پیکسار که روی آثار مطرحی چون A Bug’s Life، Toy Story 2 ، The Incredibles و Cars کرده است، کارگردانی انیمیشن Lightyear را بر عهده داشته است. این اثر در تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۷ خرداد ۱۴۰۱) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا