دنباله فیلم بلک ویدو در سال ۲۰۲۴، توسط مارول ساخته می‌شود

بازگشت بلک ویدو کوچک

دنباله فیلم بلک ویدو در سال ۲۰۲۴، توسط مارول ساخته می‌شود آیدا امشاسفند ۱ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ مارول
دنباله فیلم بلک ویدو

براساس شایعات جدید استودیو مارول در سال ۲۰۲۴ دنباله فیلم بلک ویدو را خواهد ساخت این دنباله دوباره بازنویسی شده و پخش خواهد شد. فیلم Thunderbolts که برای اکران در سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده بخشی از قهرمانان MCU را در فیلم جمع می‌کند، با این حال اکثر آنها از یک فیلم هستند.

با بازگشت فلورانس پیو (Florence Pugh) در نقش یلنا بلووا (Yelena Belova)، دیوید هاربر (David Harbour) در نقش Red Guardian و اولگا کوریلنکو (Olga Kurylenko) در نقش Taskmaster تقریبا این فیلم دنباله فیلم بلک ویدو محسوب می‌شود. با این حال، اخبار و شایعات اخیر حاکی از آن است که این گروه که در فاز ۵ ساخته شده در حال بازسازی است. در ماه گذشته، مارول لی سونگ جین را به جای اریک پیرسون (Eric Pearson) برای بازنویسی نمایشنامه استخدام کرده است و لی سونگ جین همچنین به عنوان سازنده سری Beef شبکه Netflix هم شناخته می‌شود. در پادکست The Hot Mic، جف اسنایدر (Jeff Sneider) از رسانه Insider دلیل بازنویسی این فیلم را افشا کرد:

شنیدم که کلا پیش نویس رو حذف کردن چون مشکلاتش شبیه مشکلات فیلم Suicide Squad بود و اونی هم که دیوید آیر نوشته بود بجای تمرکز روی گروه Thunderbolts فقط روی بلک ویدو تمرکز داشت.

علاوه بر اعضای گروهی که از Black Widow در Thunderbolts حضور دارند، باکی بارنز (Bucky Barnes) با بازی سباستین استن (Sebastian Stan)، هانا جان کامن (Hannah John-Kamen) از فیلم Ant-Man 2، و همچنین جان واکر (John Walker) با بازی وایات راسل (Wyatt Russell) هم در این فیلم حاضرند.کمپانی Warner Bros فیلم Suicide Squad را در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد که در آن تیمی از ضدقهرمانان و شرورها نیز حضور داشتند، اما علیرغم یک کمپین بازاریابی پرطرفدار، فیلم مورد استقبال قرار نگرفت و باعث شد که جیمز گان (James Gunn) نسخه خود با نام The Suicide Squad را در سال ۲۰۲۱ منتشر کند.

آیا دنباله بلک ویدو چیزهای بیشتری نسبت به بلک ویدو برای ارائه دارد؟

در حال حاضر استخدام لی سونگ جین یعنی اینکه مارول از ساخت این فیلم که قرار بوده به زودی شروع شود راضی نبوده است. همچنین در حالی که اطلاعات اسنایدر برای الان در حد شایعه‌ایی بیش نیست، اما سخت نیست که باور کنیم پیش نویس اولیه این فیلم تا درصد زیادی بلک ویدو محور بوده است.

نه تنها اندی پارک (Andy Park) از طراحان سری، این فیلم را دنباله دومی برای بلک ویدو معرفی کرده است، بلکه فلورانس پیو و دیوید هاربر ستاره‌هایی بزرگ هستند و عملاً تمام صحنه‌هایی را که در سال ۲۰۲۱ در آن حضور داشتند را به نام خود کردند. با این حال، Thunderbolts باید چیزی بیش از دنباله فیلم بلک ویدو باشد و استودیو مارول مطمئناً باید از اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۶ برای Suicide Squad رخ داد اجتناب کند، به خصوص که پیش‌فرض‌های مشابه آن‌ها مقایسه را برای طرفداران اجتناب‌ناپذیر می‌کند.

اما برای الان، تنها زمان نشان خواهد داد که آیا لی می‌تواند تعادل را بین بازیگران Thunderbolts و فیلمنامه آن برقرار کند یا خیر. اگر همه چیز طبق برنامه باقی بماند، پس از شروع تولید، اخبار بیشتری برای این سری منتشر شده و طرفداران بیشتر در جریان این فیلم قرار خواهند گرفت.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا