#مهسا_امینی

با زیرنویس تماشا کنید! چند کلیپ فیلم Thor 4 منتشر شد

وقتی میولنیر بی‌وفایی می‌کند!

طبق اعلام رسمی، اخیرا چند کلیپ فیلم Thor 4 که با عنوان Love And Thunder اکران خواهد شد، منتشر شده که در آن‌ها می‌توانید شاهد سکانس‌هایی باشید که در تریلرهای قبلی ندیده بودیم!

خبر ساخت فیلم Thor 4 دقیقا به همان زمانی بازمی‌گردد که کوین فایگی (Kevin Feige)، برنامه فاز چهارم دنیای سینمایی را رونمایی کرده بود. در واقع نام Love And Thunder از همان زمان روی این اثر گذاشته شده بود و به همین دلیل نیز طرفداران مطمئن بودند که ناتالی پورتمن (Natalie Portman) باز هم برای ایفای نقش جین فاستر (Jane Foster) در کنار ثور (Thor) حاضر خواهد شد؛ موردی که خیلی زود هم به تایید رسید و اخیرا در تریلرهای منتشر شده، می‌توانید شاهد او باشید که میولنیر (Mjolnir) را هم بلند می‌کند!

با این حال پس از گذشت مدتی و نزدیک شدن به تاریخ اکران این اثر سینمایی، به نظر می‌رسد که سازندگان چند کلیپ کوتاه و چند دقیقه‌ای را از فیلم Thor 4 منتشر کرده‌اند که در آن‌ها، سکانس‌های تازه‌ای از جمله به دست قدرت‌های تازه میولنیر شکسته در دست جین و همچنین تلاش‌های ثور برای دوباره گرفتن آن دیده می‌شود.

جزئیات کلیپ های جدید فیلم Thor 4

در ویدیو اول، می‌توانید شاهد سکانسی باشید که در آن، ثور در کنار کورگ (Korg) ایستاده و درباره معشوقه سابق خود، یعنی جین فاستر حرف می‌زنند؛ که البته کورگ او را جودی فاستر صدا می‌زند. سپس می‌بینیم که ثور سعی می‌کند تا دوباره میولنیر را به سمت خود بکشاند، اما دست او هرگز تاثیری روی این چکش نداشته و ظاهرا فقط جین می‌تواند آن را بلند کند. این در حالی است که در همین حین، می‌بینیم که استورم بریکر (Storm Breaker) مقابل ثور ظاهر شده و در دستان او قرار می‌گیرد.

سپس در کلیپ بعدی، می‌بینیم که ظاهرا ثور روی همان سیاره‌ای قرار دارد که در تریلرها روی آن در حال تمرکز کردن بود. اینجا نگهبانان کهکشان (Guardians of The Galaxy) هم حضور دارند و اینطور که به نظر می‌رسد، آن‌ها در حال جنگیدن با دشمنانی هستند که قصد تصرف این سیاره را دارند. همچنین دقت کنید که فردی به نام شاه یاکان حاضر می‌شود تا به ثور بگوید خدایان سرزمین آن‌ها به تازگی کشته شده‌اند؛ عملی که قطعا کار گور (Gorr)، قصاب خدایان بوده و به سرزمین‌ها و خدایان دیگری هم آسیب می‌رساند.

با این وجود در این سکانس از کلیپ جدید فیلم Thor 4 ما دقیقا همان سبک طنزی که در Thor: Ragnarok دیده بودیم را مشاهده می‌کنیم و سپس ثور به یاکان قول می‌دهد تا شرایط جنگ را به نفع آن‌ها تمام کند. دقت کنید که در این سکانس، نگهبانان کهکشان هم حضور دارند، اما ظاهرا خبری از گامورا (Gamora) نیست! این یعنی پس از آنکه طی وقایع Endgame گامورا از سال ۲۰۱۴ به آینده آمد، ظاهرا دیگر خبری از گامورا نیست و او ناپدید شده است! البته شاید تیم سازندگان هنوز هم به سبک فیلم‌های سابق و ویدیوهای تبلیغاتی آن‌ها، سعی دارند تا افراد را از داخل ویدیوهای پیش از اکران پاک کنند تا اسپویلی صورت نگیرد.

همچنین در کلیپ آخر از فیلم Thor 4 می‌توانید شاهد همان سکانسی باشید که در آن، ظاهرا برای اولین بار ثور مجددا میولنیر را پس از شکسته شدن ملاقات می‌کند؛ با این تفاوت که اینبار، میولنیر متعلق به او نیست و جین فاستر از آن به عنوان سلاح اصلی خود، استفاده می‌کند. به علاوه، دقت کنید که تکه‌های میولنیر همانطور که پیش‌بینی کرده بودیم و در تریلرها دیده شده بود، عملا این قابلیت را دارند تا پخش شده و هرکدام دشمنان را نابود کنند؛ طوری که یک قابلیت جدید برای این چکش باز شده و فعلا استفاده‌کننده اصلی آن، جین خواهد بود!

اما نظر شما درباره این ویدیوهای جدید از فیلم Thor: Love And Thunder چیست؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا