برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا شخصیت لوکی در فیلم Thor: Love and Thunder حضور خواهد داشت؟

تایکا وایتیتی کارگردان فیلم حرف‌های جالبی درباره‌ی آن گفته است

آیا شخصیت لوکی در فیلم Thor: Love and Thunder حضور خواهد داشت؟ ۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ مارول کپی لینک
لوکی در فیلم Thor: Love and Thunder

آقای Taika Waititi کارگردان فیلم Thor: Love and Thunder به‌تازگی در جواب به این سوال که آیا لوکی در آن حضور دارد یا خیر واکنش جالبی نشان داده است.

وایتیتی روز پنجشنبه از طریق لایو اینستاگرام، جزئیات مختلفی را از اثر بعدی خود به اشتراک گذاشت و به سوالات برخی طرفداران هم پاسخ داد. در این لایواستریم او برخی اطلاعات دروغین را هم به شوخی گفت، مثلا این‌که تونی استارک در این فیلم باز خواهد گشت و گروه اونجرز را قدرتمندتر از همیشه و این بار با نام Avengerers تشکیل خواهد داد!

اما در بخش جدی قضیه، وایتیتی یک سری تصویر و طرح مفهومی از شخصیت Miek همراه Korg و همچنین شهر New Asgard نشان داد. او همچنین عنوان کرد که شخصیت Korg که در Thor: Ragnarok با او آشنا شدیم، نقش پررنگ‌تری خواهد داشت و به گذشته‌ی او هم پرداخته می‌شود.

اگر شما هم بخواهید ما حسابی با تمدن Korg، این‌که او از کجا آمده است و ویژگی‌های فرهنگی کرونان‌ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

اگر به کمیک‌ها درباره‌ی کرونان‌ها نگاهی بیندازید، چیزهای جالبی درباره‌ی این‌که آن‌ها از کجا آمده‌اند و چگونه تولید مثل می‌کنند، متوجه خواهید شد.

اما این تنها مورد جالب صحبت‌های وایتیتی نبود. یکی از طرفداران از او پرسید آیا شخصیت محبوب لوکی را در فیلم Thor: Love and Thunder خواهیم دید یا خیر که وایتیتی این‌طور پاسخ داد:

اوه آرررر…. نمی‌توانم بگویم.

جواب وایتیتی هیچ قطعیتی نداشت. در نتیجه می‌توان احتمال داد که برادر شرور ثور قرار است بار دیگر برگردد، اما چگونه ممکن است؟ آن هم پس از اتفاقی که برای او در Avengers: Infinity War اتفاق افتاد. در صورت بازگشت لوکی در Love and Thunder شاید ارتباطی بین این فیلم و سریال لوکی وجود داشته باشد که البته برای فهمیدنش باید منتظر پخش هر دو اثر باشیم. وایتیتی در مورد این احتمال حرف‌های بیشتری داشت.

اگر من می‌خواستم لوکی را به هر دلیلی بکشم، باید درباره‌اش درخواست می‌کردم و مارول احتمالا به من می‌گفت که او را برای Infinity War نیاز دارند. من معمولا این‌گونه درباره‌ی چیزهایی که قرار است رخ دهند، مطلع می‌شوم.

فیلم سینمایی Thor: Love and Thunder با حضور «کریس همسورث»، «ناتالی پورتمن»، «تسا تامپسون» و همچنین «کریستین بیل» در نقش منفی، در تاریخ ۹ اسفند ۱۴۰۰ در سراسر جهان اکران خواهد شد. سریال Loki هم احتمالا در همان سال از سرویس دیزنی‌پلاس پخش می‌گردد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments