ساخت فیلم اسپایدرمن 4 با حضور سم ریمی و توبی مگوایر بار دیگر قوت گرفت

سکوت مارول و سونی همچنان ادامه دارد

ساخت فیلم اسپایدرمن 4 با حضور سم ریمی و توبی مگوایر بار دیگر قوت گرفت سورنا رضایی ۴ ۰۳ مرداد ۱۴۰۲ سینما
ساخت فیلم اسپایدرمن 4

توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church)، بازیگر نقش مرد شنی، در مصاحبه اخیر خود به شایعه‌ای اشاره دارد که احتمال ساخت فیلم اسپایدرمن 4 (Spider-Man 4) را قوت می‌بخشد.

مدتی قبل از اینکه Spider-Man 3 در مه سال ۲۰۰۷ میلادی به سینماها بیاید، قسمت چهارم و پنجم در دست ساخت قرار گرفته بود تا به صورت همزمان فیلمبرداری شوند. با گذشت مدتی، برنامه ریزی‌ها تغییر کرد تا تنها فیلمنامه قسمت چهارم آماده شود. با این حال، پروژه مزبور هرگز وارد فاز فیلمبرداری نشد؛ زیرا سم ریمی (Sam Raimi) که برای کارگردانی بازگشته بود، از فیلمنامه رضایت نداشت و حتی بازنویسی‌های مکرر هم نتوانست شرایط را تغییر دهد.

با طولانی شدن روند آماده سازی فیلمنامه، سونی پیکچرز ساخت فیلم اسپایدرمن 4 را در سال ۲۰۱۰ میلادی لغو کرد. پس از این اتفاق، سری فیلم‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) مجموعاً دو بار ریبوت شد تا تارزن نیویورکی به Marvel Cinematic Universe بپیوندد. جدیدترین حضور مرد عنکبوتی روی پرده نقره‌ای هم به Spider-Man: No Way Home مربوط می‌شود که سال ۲۰۲۱ اکران شد. از آنجایی که نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی هم در این اثر حضور دارند، تقاضا برای ساخت Spider-Man 4 و The Amazing Spider-Man 3 افزایش یافته و حتی شایعه‌هایی در این باره منتشر شده است.

توماس هیدن چرچ یک بازیگر آمریکایی بوده و با ایفای نقش مرد شنی در فیلم 3 Spider-Man توانست به شهرت برسد. او اخیراً مصاحبه‌ای را با وب سایت Comicbook انجام داده و در بخشی از آن گفته شایعه‌ای مبنی بر ساخت فیلم اسپایدرمن 4 با حضور سم ریمی و توبی مگوایر شنیده است:

همیشه شایعه‌های این چنینی وجود داشته است. من شنیده‌ام که سم ریمی قرار بود با توبی مگوایر یک مرد عنکبوتی دیگر بسازد. اگر این فیلم ساخته شود، تلاشم را می‌کنم تا حداقل یک حضور کوتاه در آن داشته باشم.

توماس هیدن چرچ در مصاحبه‌های قبلی خود فاش کرده بود مرد شنی حضور بسیار پررنگتری در Spider-Man: No Way Home داشت اما بسیاری از صحنه‌های این شخصیت از نسخه نهایی حذف شدند. او همچنین درباره بازگشت مرد شنی در فیلم‌های آینده MCU گفتگوهایی را با کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول انجام داد. با این حال، هیچ چیز هنوز قطعی نشده است.

ساخت دنباله Spider-Man: No Way Home تایید شده و حتی نویسندگان مارول مشغول نگارش فیلمنامه‌اش بودند که اعتصاب بازیگران و فیلنامه نویسان هالیوود رخ داد. در حال حاضر، معلوم نیست این اثر برای اکران در چه سالی برنامه ریزی شده است.

3.9 14 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا