#مهسا_امینی

ساخت سومین فیلم سونیک تائید شد

یک سریال نیز در راه است!

Sonic The Hedgehog

تائید شده که قرار است نسخه‌ی سوم فیلم سونیک یا Sonic the Hedgehog ساخته شود. همچنین سریالی لایو اکشن با محوریت کارکتر ناکلز در راه است!

فیلم دوم Sonic the Hedgehog چند ماه دیگر عرضه می‌شود ولی کمپانی سگا اعلام کرده که یک سریال لایو اکشن در راه است. این سریال لایو اکشن قرار است در مورد یکی از کارکتر‌های فرنچایز سونیک، به نام ناکلز باشد.

هنوز جزئیات خاصی ارائه نشده و باید تا زمان انتشار اخبار رسیمی صبر کنیم، ولی کمپانی پارامونت پیش از این اعلام کرده که آقای ادریس البا قرار است نقش ناکلز را بازی کند.

مدیر عامل کمپانی سگا یعنی آقای هاروکی ساتوی در بیانیه‌ای اعلام کرده که:

ما یک همکاری بزرگ را با پارامونت برقرار کرده‌ایم. همچنین ما مفتخریم که فرنچایز Sonic the Hedgehog را به همراهی آنان بزرگ‌تر از قبل کنیم.

فیلم دوم سونیک، یعنی Sonic the Hedgehog 2 با حضور جیم کری در نقش دکتر رباتنیک و بن شوارتز در نقش سونیک خواهد بود. این فیلم در ماه آوریل در بریتانیا منتشر خواهد شد و همان طور که اشاره شد، ادریس البا قرار است در نقش ناکلز حضور داشته باشد. همچنین کارکتر تیلز نیز قرار است Screen time بیشتری در نسخه دوم داشته باشد و بیشتر به او پرداخته شود.

به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۲ میلادی، سالی شلوغ برای فرنچایز سونیک باشد. علاوه بر نسخه سینمایی و سریال، قرار است اواخر همین سال نیز بازی Sonic Frontiers برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌ باکس، پلی استیشن و سوئیچ منتشر شود و باری دیگر فرمول کلاسیک و پرسرعت این سری بازی را برای علاقه‌مندان به همراه آورد.

نظر شما در مورد فیلم سونیک چیست؟ آیا شما نسخه‌ی اول را تماشا کرده‌اید؟ این فیلم سینمایی چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی داشت؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا