بتل رویال Vampire: The Masquerade چه زمانی منتشر می‌شود؟

درگیری با خون‌آشام‌ها

بتل رویال Vampire: The Masquerade چه زمانی منتشر می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
بتل رویال Vampire: The Masquerade

توسعه‌دهندگان Vampire: The Masquerade از حالت بتل رویال این عنوان ترسناک رونمایی کردند.

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی بازی‌سازی Sharkmob مشغول توسعه‌ی بازی بتل رویال Vampire: The Masquerade است و قصد دارد به زودی این بازی را برای پلتفرم‌های مختلف عرضه کند. این خبر برای هواداران این فرنچایز و به طور کلی دوست‌داران ژانر وحشت بسیار خوشحال کننده است.

توسعه‌دهندگان در توضیح و معرفی عنوان بتل رویال Vampire: The Masquerade گفته‌اند فرقه‌های خشمگین خون‌آشام‌ها، درحال نبرد در خیابان‌ها و آسمان پراگ‌ دیده می‌شوند. بازیکنان می‌توانند به‌صورت انفرادی و گروهی وارد این نبرد شوند و از قدرت‌های خارق‌العاده‌ی خون‌آشامی و اسلحه‌های قوی برای پیروزی بر دشمنان استفاده کنند. همچنین، کاربران می‌توانند سبک بازی خود را انتخاب کنند، به تنهایی یا با دوستان خود وارد بازی شوند و با رقیبان به مبارزه بپردازند. بازیکنان Vampire: The Masquerade قادر خواهند بود برای تقویت خود از خون و سلاح‌های قدرتمند استفاده کنند.

به گفته‌ی سازندگان، این عنوان بتل رویال قرار است در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شود. البته لازم به ذکر است که هنوز مشخص نیست بتل رویال خون‌آشامی روی چه سیستم‌هایی اجرا می‌شود،‌ اما Sharkmob استودیوی سازنده‌ی بازی، در وب‌سایت خود اطمینان داده که این عنوان روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعد اجرا خواهد شد.

از سوی دیگر، استودیوی هاردسوت لبز مدتی پیش اعلام کرد عرضه‌ی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 با تاخیر همراه است. این بازی اکشن نقش‌آفرینی در ابتدا قرار بود پیش از پایان سال جاری میلادی منتشر شود اما علاقه‌مندان اکنون باید تا زمان نامشخصی از سال ۲۰۲۱ منتظر بمانند. به گفته‌ی این توسعه‌دهنده، همه‌گیری ویروس کرونا باعث شده تا تیم تولید به برنامه‌ی موردنظر خود نرسند و نتوانند به خوبی مسیر ساخت این عنوان را طی کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا