احتمال تاخیر مجدد در تاریخ اکران Wonder Woman 1984 وجود دارد

ممکن است واندروومن جدید در ماه آگوست هم اکران نشود!

احتمال تاخیر مجدد در تاریخ اکران Wonder Woman 1984

به گفته‌ی بازیگر نقش ملکه هیپولیتا، این احتمال وجود دارد که تاریخ اکران Wonder Woman 1984 برای بار چهارم با تاخیر مواجه شود.

پس از کشمکش‌های فراوان، برادران وارنر تصمیم گرفتند تا قسمت دوم زن شگفت انگیز را در خرداد ماه ۱۳۹۹ (مصادف با ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) روی پرده‌های سینما بفرستند اما این بار، یک مهمان ناخوانده تمام برنامه‌ریزی‌های سازندگان این فیلم را برهم زد.

درست حدس زدید! ویروس کرونا نه تنها برادران وارنر، بلکه بسیاری دیگر از فیلمسازان و بازیسازان را دچار دردسرهای بسیاری کرده و بر همین اساس، برادران وارنر هم مجبور شدند تا اکران فیلم فیلم Wonder Woman 1984 را یکبار دیگر به تعویق بیاندازند و تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) را برای نمایش عمومی این فیلم، انتخاب کنند.

با تمام این اوصاف، یکی از بازیگران این فیلم یعنی کانی نیلسن احتمال می‌دهد که یکبار دیگر اکران این فیلم با تاخیر مواجه شود. بازیگر نقش ملکه هیپولیتا در فیلم‌های Justice League و Wonder Woman طی مصاحبه‌ای با شبکه‌ی ABC News اظهار کرد:

نظری در رابطه با ددلاینی که برای ماه آگوست (تاریخ اکران Wonder Woman 1984) تعیین شده، ندارم؛ تنها کاری که از دستمان برمی‌آید این است که امیدوار باشیم و دعا کنیم.

اختراع دارویی برای درمان ویروس کرونا تنها چیزی است که در حال حاضر همه منتظر آن هستند. همه می‌خواهند دوباره به سرکار خود بازگردند؛ ما هم انتظار داریم تا هر چه سریع‌تر به سراغ پروژه‌های بعدی خود برویم. بدون شک اختراع واکسن می‌تواند یک اتفاق خوب برای همه‌ی ما باشد.

توبی امریک، مدیرعامل شرکت Warner Bros. Pictures به هنگام تایید تاریخ اکران جدید فیلم Wonder Woman 1984 در آگوست سال جاری، ابراز امیدواری کرد که در این تاریخ دنیا به جایی امن تبدیل شود و مردم بتوانند در کمال آرامش به سینماها بیایند.

با این حال، انتظار نمی‌رود که تا اواسط تابستان سال جاری، ویروس کرونا دست بردار باشد. از طرفی دیگر، سینماهای ایالات متحده در برخی شهرها مانند لس آنجلس و نیویورک با تاخیر بازگشایی می‌شوند و با توجه به برقراری طرح‌های فاصله‌گذاری اجتماعی، بعید است که به این زودی‌ها شاهد پخش فیلم‌های بلاک‌باستر از پرده‌های سینما باشیم.

از همین رو، ممکن است که صحبت‌های کانی نیلسن درست باشد و همواره احتمال تاخیر مجدد در تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 1984 وجود دارد. البته، واندروومن تنها فیلم برادران وارنر نیست که احتمال تاخیر در تاریخ اکران آن وجود دارد؛ بسیاری از صاحب‌نظران عقیده دارند این شرکت مجبور می‌شود تاریخ نمایش فیلم Tenet، ساخته‌ی جدید کریستوفر نولان را هم به تعویق بیاندازد. این فیلم قرار است در ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۱ جولای ۲۰۲۰ میلادی) روی پرده‌های نقره‌ای به نمایش دربیاید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا