شامپو بدن ایکس باکس را ارزان‌تر از همیشه بخرید!

با رایحه ایکس‌باکس

شامپو بدن ایکس باکس

در حال حاضر اسپری‌های خوشبو کننده و شامپو بدن ایکس باکس تنها با قیمت 4 دلار در شعبه استرالیا فروشگاه ایکس‌باکس به فروش می‌رسد.

شرکت مایکروسافت و برند ایکس‌باکس را همواره با بازی‌های ویدیویی و سخت افزارها و از همه مهم‌تر، کنسول‌های آن می‌شناسیم. اما از زمانی که ردموندی‌ها شکست خود در نسل هشتم را پذیرفتند، تا حدودی بجای تمرکز روی کنسول ایکس‌باکس وان و ساخت آثار بیشتر، به انجام کارهای مختلفی از جمله راه اندازی سرویس‌های متعدد نظیر Xbox Game Pass روی آوردند. در این میان، اگرچه باورش کمی سخت است، اما برخی از محصولات این شرکت نه تنها مربوط به کنسول‌های خود نیست، بلکه هیچ ارتباطی هم با حوزه بازی‌های ویدیویی ندارد!

مایکروسافت و به خصوص برند ایکس‌باکس چندی پیش پا فراتر از این صنعت گذاشت و این بار با همکاری شرکت Lynx که چند سالی در زمینه تولید لوازم بهداشتی و سلامت فعالیت می‌کند، برند جدیدی در زمینه لوازم بهداشتی ایجاد کرد. در پی این اقدام، ردموندی‌ها در سال 2019 میلادی یکی از شگفت انگیز‌ترین و جالب‌ترین محصول ایکس‌باکس یعنی اسپری‌های خوشبو کننده و شامپو بدن ایکس باکس را راهی بازار کردند که به کلی همه بازیکنان و هواداران را متعجب کرد.

حال، مایکروسافت این اسپری‌ها و شامپو بدن‌های خود را به حراج گذاشته و در حال حاضر این محصولات جالب برند ایکس‌باکس با قیمت ارزان‌تری در استرالیا و نیوزیلند به فروش می‌رسد. به طور دقیق‌تر، هم‌اکنون می‌توانید اسپری و ژل شست و شوی بدن مایکروسافت را بجای 6 دلار، تنها با قیمت 4 دلار خریداری کنید. گفته شده این محصولات بهداشتی و سلامت صرفا در فروشگاه اینترنتی ایکس‌باکس به فروش نمی‌رسد و در شماری از داروخانه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ نیز قابل خریداری است.

از این رو، اگر در یکی از کشورهای مذکور زندگی می‌کنید، بد نیست برای یک بار هم که شده از اسپری‌های ضد تعریق و خوشبو کننده ایکس باکس و شامپو بدن آن استفاده کنید! ذکر این نکته مهم است که شامپو بدن ایکس باکس و اسپری‌های ضد تعریق و خوشبو کننده آن در حال حاضر منحصر به کشورهای استرالیا و نیوزیلند است.

همان‌طور که ابتدا اشاره کردیم، محصول‌های بهداشت و سلامت ایکس باکس که شامل اسپری‌های ضد تعریق، خوشبو کننده و شامپو بدن می‌شود، با همکاری شرکت بریتانیایی Lynx تولید شده که از گل مریم گرفته تا رایحه چوب بلوط، عط و بوی طیف گسترده‌ای از مرکبات را دارد. بد نیست بدانید که شرکت Lynx در ایالات متحده آمریکا با نام تجاری Axe نیز شناخته می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا