اسپین آف جدید سریال ویچر در دست ساخت قرار دارد؟

اسپین آفی با محوریت موش‌ها!

اسپین آف جدید سریال ویچر

طبق گزارش‌های جدیدی که منتشر شده، اسپین آف جدید سریال ویچر با محوریت گروه جنجالی موش‌ها (The Rats) توسط شرکت نتفلیکس (Netflix) در دست ساخت قرار گرفته است. این سریال جدید به صورت لایو اکشن خواهد بود.

سریال The Witcher یکی از مهم‌ترین و موفق‌ترین آثار سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال نتفلیکس در چند سال اخیر است. پس از موفقیت فصل این مجموعه تلویزیونی، نتفلیکس تصمیم گرفت تا با ساخت چند اسپین آف مختلف دنیای آن را گسترش دهد. اولین اسپین آف این مجموعه انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf بود که توانست نظر طرفداران را جلب کند و نتفلیکس اعلام کرده که یک انیمیشن دیگر نیز بر اساس سری ویچر خواهد ساخت.

سپس سریال کوتاه لایو اکشن The Witcher: Blood Origin تولید شد که حدود ۱۲۰۰ سال پیش از تولد گرالت (Geralt) جریان داشت، اما عملکرد ضعیفی داشت و نتوانست نظر منتقدان و هواداران را جلب کند.

اکنون رسانه Redanian Intelligence گزارش داده که نتفلیکس در حال ساخت اسپین آف جدید سریال ویچر است. این مجموعه لایو اکشن که چهارمین اسپین آف سریال The Witcher خواهد بود، روی یکی از گروه‌های جنجالی کتاب‌های آندری ساپکوفسکی (Andrej Sapkowski) با نام موش‌ها تمرکز خواهد داشت.

طبق گزارشی که منتشر شده، تیم بازیگران و عوامل تولید این سریال هم اکنون به محل فیلمبرداری آن در کیپ تاون آفریفای جنوبی رفته‌اند و به‌زودی مراحل فیلمبرداری آن را آغاز خواهند کرد. البته شرکت نتفلیکس تا به الان هیچ چیزی راجع به این سریال نگفته و ساخت آن را به طور رسمی تائید نکرده است.

این طور که در شایعات آمده، هیلی هال (Haily Hall) نویسنده قسمت ششم فصل اول سریال The Witcher با نام Rare Species و قسمت پنجم فصل دوم آن با نام Turn Your Back وظیفه هدایت و ساخت این اسپین آف را بر عهده خواهد داشت. همچنین تیم بازیگران این سریال شامل بن رادکلیف (Ben Radcliffe)‌ در نقش گیزهلر (Giselher)، کریستل الوین (Christelle Elwin) در نقش میستل (Mistle)، فابیان مک‌کالوم (Fabian McCallum) در نقش کایلی (Kayleigh)، آگی کی. آدامز (Aggy K. Adams) در نقش ایکسرا (Iskra)، ژولیت الکساندرا (Juliette Alexandra)‌ در نقش ریف (Reef) و کانر کرافورد (Connor Crawford) در نقش آسه (Asse) می‌شود. حداقل یکی از بازیگران ذکر شده در فصل سوم سریال The Witcher حضور خواهد داشت، زیرا گروه موش‌ها قبل از پخش سریال اختصاصی خود، در این فصل از سریال اصلی معرفی خواهند شد.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا