تعداد کارگردانان فصل دوم The Witcher مشخص شد

لائورن اس. هیسریچ از روند توجیه کارگردانان می‌گوید

کارگردانان فصل دوم The Witcher

طبق گفته‌های لائورن اس. هیسریچ در مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داده است، کارگردانان فصل دوم The Witcher چهار نفر خواهند بود.

پس از مدت‌ها انتظار، فصل اول سریال The Witcher اواخر دسامبر به‌طور کامل روی پلتفرم نت‌فلیکس قرار گرفت. اگرچه بازخوردهای منتقدان چندان مثبت نبود اما این سریال در جلب نظر مخاطبان بسیار عالی عمل کرد. فصل اول The Witcher هفتاد و شش میلیون بیننده داشت و باعث افزایش فروش رمان‌های ویچر شد. تاثیرات فصل اول به همین مورد ختم نمی‌شود. محصول جدید نت‌فلیکس همچنین باعث شد تعداد کاربران The Witcher 3: Wild Hunt در استیم در یک بازه‌ی زمانی افزایش یافته و در کنار عناوین تازه منتشر شده‌ای همانند Red Dead Redemption 2 قرار گیرد.

از زمان قرارگیری فصل اول روی پلتفرم نت‌فلیکس، لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich)، شورانر سریال، بسیار فعال بوده و مصاحبه‌های متفاوتی را با رسانه‌های مختلف انجام داده است. هیسریچ در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد کارگردانان فصل دوم The Witcher چهار نفر خواهند بود. او همچنین توضیحاتی را درباره‌ی آشنا کردن کارگردانان جدید با حال و هوای سریال و نحوه‌ی فیلمبرداری صحنه‌ها ارائه داد:

برای فیلمبرداری از روش Block Shooting استفاده می‌کنیم. یعنی هر دفعه صحنه‌های دو قسمت را فیلمبرداری می‌کنیم. تعداد کارگردانان هم چهار نفر خواهد بود. پس از اضافه شدن کارگردانان به تیم، یک سری جلسه‌های توجیهی را برگزار می‌کنیم تا هر آنچه را که درباره‌ی افسانه‌ها، داستان‌هایی که مشغول روایتشان بودیم، ویچرها و هیولاها نیاز هست بدانند. پس از آن‌ هم جلسه‌هایی درباره‌ی قسمت‌ها برگزار می‌شود تا مطمئن می‌شویم کارگردانان فیلمنامه را فهمیده و درک درستی از اهدافی که دنبال می‌کنیم دارند.

پس از همه‌ی این‌ها، من عقب می‌کشم و اجازه می‌دهم تا کارگردانان کارشان را انجام دهند. البته هر روز سر صحنه‌ی فیلمبرداری حاضر می‌شوم اما بیشتر نقش یک مشاور را دارم. در جریان کار، خلاقیت آن‌ها کنترل همه چیز را در دست دارد. در این میان، ممکن است پیرامون موضوعات جزئی با همدیگر صحبت‌هایی داشته باشیم.

یکی از ایرادات فصل اول سریال The Witcher، تعداد بیش از حد شخصیت‌ها بود. این مسئله نه تنها روایت داستان را با مشکل مواجه کرده بود، بلکه باعث شده بود تا مخاطب آن‌طور که باید و شاید با شخصیت‌ها و اهدافی که در سر دارند آشنا نشود. لائورن اس. هیسریچ در مصاحبه‌ای که چندی پیش انجام داده بود، اعلام کرد در جریان فصل دوم تمرکز بیشتری روی تعدادی از شخصیت‌ها قرار خواهد داشت. او برای مثال به فرینجیلا ویگرو اشاره کرد که ساحره‌ی ارتش نیلفگارد بوده است.

شورانر سریال در ادامه‌ی صحبت‌های خود توضیح داد فرینجیلا ویگرو در رمان‌های ویچر به عنوان فردی فداکار و متعصب به تصویر کشیده شده است اما چنین موضوعی را در فصل اول سریال ندیدیم؛ زیرا قرار است در جریان فصل دوم با ویژگی‌های شخصیتی او و همچنین رابطه‌اش با ینیفر بیشتر آشنا شویم. در پایان، لازم به ذکر است که اطلاعات دقیقی از زمان پخش فصل دوم The Witcher نداریم و تنها می‌دانیم در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی روی پلتفرم نت‌فلیکس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا