اولین نگاه به وزمیر در تریلر جدید فصل دوم سریال ویچر

به‌همراه دو کلیپ با محوریت شخصیت‌های سری و نیولن

سرویس استریم نتفلیکس در جریان رویداد آنلاینی که برگزار کرد، تریلر جدید فصل دوم ویچر را به نمایش گذاشت. این ویدیو شامل اولین نگاه به وزمیر، استادِ گرالت می‌شود.

The Witcher یک سریال درام و فانتزی بوده و بر اساس رمان‌هایی به همین نام ساخته شده است. اتفاقات حول محور گرالت می‌چرخد که از آخرین ویچرها به‌شمار می‌رود و با سفر به شهرهای مختلف و شکار هیولا، امرار معاش می‌کند. او ترجیح می‌دهد تنهایی زندگی کند اما دست سرنوشت مجبورش می‌کند مسئولیت دختربچه‌ای به نام سیری را بر عهده بگیرد. شاهدخت سینترا بنا به دلایلی از قدرت بسیار زیادی برخوردار بوده و همین ویژگی، او را به هدفی برای پادشاهی نیلفگارد تبدیل کرده است. بدین ترتیب، گرالت باید از سیری محافظت کرده و در عین حال، او را برای چالش‌های پیش رو آماده کند.

طبق اطلاعاتی که از فصل دوم ویچر منتشر شده، گرالت تصمیم می‌گیرد سیری را به کر مورهن برده و آنجا پنهان شود. کر مورهن یک قلعه کوهستانی بوده و در گذشته محل تبدیل پسربچه‌های کم سن و سال به ویچر و آموزش آن‌ها بوده است تا اینکه مورد حمله مردم عادی و جادوگران قرار گرفت. کر مورهن شکوه و استحکام گذشته را ندارد اما از آنجایی که گرالت در آنجا تنها نبوده، مکان خوبی برای پنهان شدن محسوب می‌شود. در ضمن، اگرچه سازندگان به صورت رسمی اعلام نکرده‌اند، تصاویر پشت صحنه تایید می‌کنند وایلد هانت در فصل جدید حضور دارند.

نتفلیکس اخیرا یک رویداد آنلاین برگزار کرد و در جریان آن، تریلر جدید فصل دوم ویچر را به نمایش گذاشت. این ویدیو حدودا سه دقیقه زمان داشته و در ابتدا خلاصه‌ای از فصل اول را نشان می‌دهد تا اتفاقات مهم برای مخاطب یادآوری شود. تریلر سپس تمرکز خود را روی صحنه‌های جدید قرار می‌دهد. از نکات قابل‌توجه، می‌توان به وزمیر اشاره کرد که قبلا در انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf معرفی شده بود و حالا با نسخه لایو اکشن او ملاقات می‌کنیم. دیگر نکته‌ای که تریلر در خود جای داده، به ینیفر مربوط می‌شود. او در انتهای نبرد ناپدید شد تا سوالات زیادی با محوریت سرنوشتش به وجود بیاید. ویدیو فاش می‌کند توسط نیروهای نیلفگارد به اسارت درآمده است.

سرویس استریم آمریکایی نه تنها تریلر جدید فصل دوم ویچر را در جریان رویداد اختصاصی خود پخش کرد، بلکه دو کلیپ را به اشتراک گذاشته است. اولین کلیپ، نکته خاصی را شامل نشده و تنها تقابل گرالت و بروکسا را زمینه‌چینی می‌کند. بروکسا یک نوع بسیار قدرتمند از خون‌آشام بوده که معمولا در ظاهر یک زن با موهای مشکی نمایان می‌شود. در ضمن، آن‌ها در برابر خورشید آسیب‌پذیر نیستند. دومین کلیپ مانند قبلی کوتاه بوده اما روی نیولن تمرکز دارد. از آنجایی که ظاهری ترسناک و متفاوت دارد، مردم گمان می‌کردند یک هیولا است اما گرالت متوجه می‌شود یک انسان نفرین‌شده است. آن‌ها سپس به دوستانی صمیمی تبدیل می‌شوند. نیولن از معدود افرادی است که گرالت با او درد و دل کرده و رازهایش فاش می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا