سریال The Witcher برای فصل سوم تمدید می‌شود

فیلمبرداری فصل دوم ادامه دارد

The Witcher

به‌تازگی اطلاعات جالبی در مورد احتمال ساخت فصل سوم سریال پرطرفدار The Witcher منتشر شده است.

پس از مشکلات فراوان، بالاخره عوامل سریال ویچر موفق شدند تا ساخت فصل دوم این عنوان را ادامه بدهند. از آن‌جایی که ویروس کرونا باعث شد تا تولیدکنندگان پروژه‌های مختلف سینمایی و تلویزیونی درگیر مشکلات قابل توجهی شوند، توسعه‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی The Witcher برای مدتی با وقفه همراه بود و عوامل آن نتوانستند آن‌طور که انتظار می‌رفت ساخت فصل دوم را پیش ببرند. در نهایت با کاهش یافتن آمار ابتلا به ویروس کرونا در برخی از کشورها، مقامات تصمیم گرفتند محدودیت‌های پیرامون این بیماری را کمتر کنند. در همین حین، اخبار جالبی پیرامون ساخت فصل سوم این سریال پرطرفدار به گوش می‌رسد.

طبق اطلاعاتی که از سایت Redanian Intelligence که منبعی قابل اعتماد برای سریال ویچر به حساب می‌آید، منتشر شده، در جدول برنامه‌ریزی نتفلیکس در بازه‌ی سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱، قرار است سریال پرطرفدار ویچر توسعه پیدا کند. از آن‌جایی که ساخت فصل دوم قرار نیست تا آن‌موقع طول بکشد، احتمالا عوامل سریال و شبکه‌ی نتفلیکس قصد دارند در بازه‌ی ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ فصل سوم را تولید کنند. این خبر هنوز از سوی منابع رسمی تایید نشده و نمی‌توانیم از درست بودن آن کاملا مطمئن باشیم.

فصل دوم سریال The Witcher به‌زودی از شبکه‌ی محبوب نتفلیکس پخش می‌شود. در فصل دوم علاوه بر شخصیت‌هایی که قبل‌تر با آن‌ها آشنا شدیم، کاراکترهای جدیدی هم از کتاب‌های ویچر به سریال اضافه می‌شوند. طبق اطلاعات منتشر شده، قرار است به همراه وزمیر (Vesemir)، نیولن (Nivellen)، لمبرت (Lambert)، لیدیا (Lydia) و دایجسترا (Dijkstra)، شخصیت‌های Codringher و Jacob Fenn به فصل دوم اضافه شوند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی The Witcher بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

به‌روزرسانی: ساخت فصل سوم سریال The Witcher رسما تایید شده است [مهر سال ۱۴۰۰]

نتفلیکس روز گذشته یک رویداد آنلاین برگزار و در جریان آن اخبار مربوط به جدیدترین آثارش را اعلام کرد. یکی از اخبار، موافقت مدیران سرویس استریم با ساخت فصل سوم سریال The Witcher بوده است. مطابق انتظار، جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته نشده و نه می‌دانیم فیلمبرداری چه زمانی انجام شده و نه می‌دانیم برای پخش در کدام برهه زمانی در نظر گرفته شده است.

اخبار متعلق به جهان ویچر به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. نتفلیکس تصمیم گرفته یک انیمیشن سینمایی و یک سریال دیگر بر اساس آن بسازد. از انیمیشن اطلاعاتی در دسترس نبوده و نمی‌دانیم اتفاقاتش حول محور چه کسی رخ می‌دهد اما سریال به گونه‌ای ساخته خواهد شد که برای تمامی اعضای خانواده به خصوص کودکان مناسب باشد.

در انتها، لازم به ذکر است فصل دوم در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با۱۷ دسامبر) به صورت کامل منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا