#مهسا_امینی

سریال ویچر حالا یکی از پرطرفدارترین سریال‌های آمریکاست

برخلاف منتقدان، تماشاگران به‌شدت از اقتباس سریالی نتفلیکس استقبال کرده‌اند

سریال ویچر

طبق آمار منتشر شده، فصل اول سریال ویچر بر خلاف نظر منتقدان از سوی تماشاگران با نظرات بسیار مثبت و استقبال خوبی روبرو شده است، به طوری که حالا یکی از محبوب‌ترین سریال‌ها در کشور آمریکا به حساب می‌آید.

اولین فصل از سریال The Witcher که توسط شرکت نتفلیکس ساخته شده و اقتباسی مستقیم از سری کتابی به همین نام نوشته‌ی Andrzej Sapkowski نویسنده‌ی لهستانی است، توسط منتقدان با استقبال زیادی روبرو نشد و حتی منتقد سایت Entertainment Weekly به آن درجه‌ی کیفی F را القا کرد که برابر با نمره‌ی صفر است!

اما نظر تماشاکنندگان و طرفداران زمین تا آسمان فرق دارد و بسیاری از مردم از این سریال استقبال کرده‌اند. برای نمونه می‌توان به سایت Rotten Tomatoes رجوع کرد که میانگین نمره‌ی منتقدان در آن ۵۸ درصد، ولی میانگین نمره‌ی کاربران ۹۳ درصد است. طبق گزارش آماری سایت Business Insider این سریال، در رده‌ی سومین سریال پرتقاضا آمریکا از تاریخ ۱۸ تا ۲۴ دسامبر قرار گرفته است و تنها سریال‌های Stranger Things و The Mandalorian جلوتر از آن قرار گرفته‌اند.

فصل اول سریال ویچر با بازی Henry Cavill در نقش گرالت، در تاریخ ۳۰ آذر منتشر شد و توانست رکورد بیشترین تماشا در روز اول در بین سریال‌های شبکه‌ی نتفلیکس را بشکند. فصل دوم این سریال که پیش از پخش فصل اول در دستور ساخت قرار گرفت، در نوامبر ۲۰۲۰ منتشر خواهد گردید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا