1%
  • 0/10

بازی The Witcher 4 تجربه کاملا جدیدی ارائه می‌دهد

مشابه نسخه قبلی نیست

بازی The Witcher 4 تجربه کاملا جدیدی ارائه می‌دهد ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تجربه بازی The Witcher 4

بر اساس اظهارات مدیرعامل استودیوی سی دی پراجکت رد، بازی The Witcher 4 یک دنباله ساده نیست و تجربه کاملا جدیدی را ارائه می‌دهد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، دنباله مجموعه ویچر با نام رمزی Polaris در حال حاضر روند ساخت خود را در استودیوی سی دی پراجکت رد سپری می‌کند. البته، این عنوان نقش آفرینی هنوز به طور رسمی معرفی نشده و صدها توسعه‌دهنده در سکوت خبری مشغول توسعه آن هستند. به همین خاطر، تاکنون جزئیات چندان زیادی از بازی در دسترس قرار نگرفته است.

در همین راستا، مایکل نواکوفسکی، مدیرعامل سی دی پراجکت رد، به تازگی در جریان جلسه ارائه گزارش مالی استودیو به دنباله سری ویچر اشاره کرد. به گفته او، بازی The Witcher 4 یک دنباله ساده از این مجموعه نبوده و قرار نیست که بازی به نوعی ویچر ۳ با ظاهر تازه باشد.

با استناد بر اظهارات مدیرعامل استودیوی سی‌دی پراجکت رد، بازی ویچر ۴ اگرچه برخی از المان‌های خود را از عناوین قبلی مجموعه بهره می‌برد، اما در مجموع روی استفاده از المان‌های جدید و ایده‌های نو تمرکز کرده که هوادارها هرگز مشابه آن را تا به امروز در این سری مشاهده نکرده‌اند.

در واقع، ویچر ۴ آغازگر یک سه گانه جدید بوده و به همین دلیل، طبیعی است که این عنوان با استفاده از مکانیزم‌های تازه، تجربه به مراتب متنوع و جدیدتری را برای گیمرها رقم بزند. البته، این به معنی دوری از ریشه‌های اصلی این فرنچایز نقش آفرینی نیست و در برخی از جهات بازی به ریشه‌های خود پایبند می‌ماند.

در ادامه این کنفرانس، مایکل نواکوفسکی در پاسخ به سوال سرمایه‌گذارها در خصوص تاریخ عرضه بازی The Witcher 4 اعلام کرد که هنوز نمی‌توان زمان دقیقی را برای معرفی و انتشار بازی تعیین کرد. با توجه به اینکه پروسه ساخت اثر مزبور طولانی‌تر از آثار قبلی این استودیو خواهد بود، احتمالا روند ساخت آن به این زودی‌ها به پایان نخواهد رسید و طبق معمول باید منتظر ماند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments