تریلر جدید The Walking Dead: World Beyond در کامیک‌کان را از اینجا ببینید

آخرین تلاش‌ها برای نجات دنیا

تریلر جدید The Walking Dead: World Beyond منتشر شد که ثابت می‌کند این سریال هم مملو از صحنه‌های دلهره‌آور و هیجان انگیز است.

روز گذشته طی رویداد کامیک‌کان اخبار زیادی حول محور دنیای مردگان متحرک منتشر شد. پیش از این، اعلام شده بود که تاریخ پخش فصل یازدهم این سریال به تعویق افتاده و از طرفی دیگر، شش اپیزود اضافی برای فصل دهم The Walking Dead در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد.

البته که همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان تنها دامن‌گیر سریال واکینگ دد نشده است. فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری به واسطه‌ی این ویروس مجبور شدند تا تولید خود را متوقف یا تاریخ پخش خودشان را به تعویق بندازند.

یکی دیگر از آثاری که تحت تاثیر ویروس کووید-۱۹ قرار گرفته، سریال The Walking Dead: World Beyond است که در ۴ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۴ مهر ماه) از طریق شبکه‌ی AMC پخش خواهد شد.

این سریال، اسپین‌آف جدید واکینگ دد به شمار می‌رود که ماجرای آن ۱۰ سال بعد اتفاقات سریال اصلی رخ می‌دهد. گروهی از جوانان، شخصیت‌های اصلی و قهرمانان این اثر به حساب می‌آیند که سعی دارند تا بتوانند راهی برای نجات دنیا پیدا کنند.

برای بسیاری از طرفداران دنیای The Walking Dead ابهامات زیادی در مورد آخرالزمان وجود داشت که انتظار می‌رود به واسطه‌ی World Beyond بسیاری از این ابهامات رفع شوند.

از آن جایی که شخصیت‌های اصلی این سریال در فضای آخرالزمانی رشد کرده‌اند، به همین خاطر توانایی‌های زیادی در برابر زامبی‌ها دارند. خالق این سریال، اسکات ام گیمپل است که سعی دارد آینده و دوران جوانی اولین نسلی که در فضای آخرالزمان رشد کرده‌اند را به تصویر بکشد.

از بازیگران سریال The Walking Dead: World Beyond می‌توان به الکسا منصور، نیکولاس کانتو، هال کامپستون، آلیاه رویال، آنت ماهندرو، نیکو تورتورلا و جولیا اروموند اشاره کرد.

هنوز تاریخ دقیقی برای پخش قسمت دوم این اسپین آف اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا