تاریخ نمایش فصل یازدهم سریال The Walking Dead به تعویق افتاد

منتظر قسمت‌های بیشتری از فصل دهم باشید!

تاریخ نمایش فصل یازدهم سریال The Walking Dead

در حالی که انتظار می‌رفت تا با اتمام فصل دهم تا پایان تابستان، تاریخ نمایش فصل یازدهم سریال The Walking Dead در ماه اکتبر سر برسد، روز گذشته سازندگان این فیلم اعلام کردند که حتی فصل دهم تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی، به اتمام نخواهد رسید!

سریال مردگان متحرک از پاییز سال ۲۰۱۰ میلادی از شبکه‌ی AMC روی آنتن رفت و توانست علاوه بر کسب نمرات عالی از بیشتر منتقدان، مورد تحسین بسیاری از سریال‌دوستان قرار بگیرد.

همین مسئله باعث شد تا سازندگان این سریال و شبکه‌ی AMC برنامه‌ریزی طولانی مدتی را برای این اثر انجام دهند. هر چند که به زعم بسیاری روند این سریال از نظر کیفی کاملا نزولی بوده، اما همواره می‌توان از آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پربیننده‌ترین آثار تلویزیونی یاد کرد.

تا به امروز ۹ فصل از سریال The Walking Dead به صورت کامل پخش شده است و فصل دهم هم از چند ماه پیش روی آنتن رفت اما به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا در اسفند ماه ۱۳۹۸ (مصادف با مارس ۲۰۲۰ میلادی) سازندگان این سریال اعلام کرد که قسمت نهایی فصل ۱۰ را در تابستان سال جاری نمایش خواهند داد.

حالا، بر اساس اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده، به نظر می‌رسد که پخش این اپیزود به ماه اکتبر موکول شده است. در کنار آن، شش قسمت اضافه‌ی دیگر تولید خواهد شد تا تماشاگران این سریال بیشتر در فصل دهم واکینگ دد غرق شوند. جالب است بدانید که این شش اپیزود اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی (زمستان سال جاری) منتشر خواهند شد.

این در حالی است که پیش از این قرار بود فصل یازدهم سریال The Walking Dead از ماه اکتبر سال جاری (مهر ماه) روی آنتن AMC برود اما روز گذشته اعلام شد که پخش این سیزن، برای اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

اگر از طرفداران دنیای مردگان متحرک هستید، می‌توانید تا آن موقع از سریال Fear of the Walking Dead لذت ببرید. فصل ششم این سریال از هفته‌ی اول ماه اکتبر سال جاری آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا