اولین تصاویر از قسمت آخر فصل دهم The Walking Dead منتشر شد

دریل دیکسون در انبوهی از زامبی‌های گرسنه

قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead

شبکه‌ی AMC ساعاتی قبل اولین تصاویر از قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead را به اشتراک گذاشت که دریل را میان انبوهی از زامبی‌‎‎های گرسنه نشان می‌دهند.

شخصیت‌های اصلی The Walking Dead طی دو فصل گذشته با فراز و نشیب‌های بسیاری مواجه شدند. آن‌ها بعد از یک جنگ تمام عیار توانستند به خواسته‌ی اصلی خود یعنی صلح و آرامش برسند اما این شرایط دوام چندانی نداشت؛ زیرا گروهی بسیار خشن تحت عنوان The Whisperers سر راهشان قرار گرفت. آلفا رئیس گروه از دید بسیاری از مخاطبان یکی از خطرناک‌ترین شخصیت‌های منفی سریال به شمار می‌رود. او نهایتا در جریان یک حمله غافل‌گیرانه توسط نیگان کشته شد. پس از این اتفاق، بتا رهبری گروه را بر عهده گرفت و بلافاصله جنگی را علیه گروه The Alexandrians آغاز کرد. البته مشکلات شخصیت‌های اصلی به همین مورد ختم نمی‌شود.

قسمت آخر فصل دهم The Walking Dead قرار بود در تاریخ ۲۴ فروردین (مصادف با ۱۲ آوریل) روی آنتن برود اما AMC با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی در تاریخ ۶ فروردین از تاخیر در پخش آن خبر داد. این شبکه در ادامه‌ی متن خود نوشت قسمت شانزدهم فصل دهم پس از آماده شدن به عنوان یک قسمت ویژه در دسترس قرار می‌گیرد. مدتی پس از انتشار بیانیه، آنجلا کنگ (Angela Kang) شورانر سریال مصاحبه‌ای را با وب سایت Entertainment Weekly انجام داد و در جریان آن توضیحاتی را درباره‌ی تاخیر قسمت پایانی به اشتراک گذاشت. طبق گفته‌های او، فیلمبرداری این قسمت به پایان رسیده بود اما آماده کردن جلوه‌های ویژه‌ی آن به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با سرعت کمتری صورت می‌گرفت. از همین رو، زمان پخش را چند ماه به عقب انداختند.

شبکه‌ی AMC ساعاتی قبل اولین تصاویر از قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead را منتشر کرد. این عکس‌ها که تعدادشان به پنج عدد می‌رسد، اتفاقات مهم سریال از جمله حمله‌ی The Whisperers علیه The Alexandrians و سفر اعضای گروه Eugene را نشان می‌دهد. جالب‌ترین نکته‌ای که در این تصاویر وجود دارد، احتمالا ملاقات نیگان و دریل دیکسون باشد. نیگان در قسمت Look at the Flowers این فرصت را داشت که به دریل خیانت کند اما در عوض تصمیم گرفت به او کمک کند. همین اتفاق هم باعث شده تا رابطه‌ی کارول با دریل دچار چالش‌هایی شود؛ زیرا کارول نظر مثبتی نسبت به نیگان ندارد. با اینحال، نیگان از توانایی‌های برخوردار است که می‌تواند برای اعضای گروه در جریان دفاع در برابر The Whisperers مفید واقع شوند.

دیگر نکته‌ی جالب موجود در تصاویر منتشر شده از قسمت آخر فصل دهم The Walking Dead، حضور اعضای گروه Eugene در یکی از عکس‌ها است. اگر گمانه‌زنی‌های انجام شده صحیح باشد، احتمالا قسمت شانزدهم فصل دهم روی حمله‌ی The Whisperers علیه The Alexandrians و همچنین ملاقات اعضای گروه Eugene با استفانی تمرکز دارد. در کمیک بوک‌ها، استفانی عضو یک جامعه‌ی بزرگ تحت عنوان Commonwealth است که ۵۰ هزار نفر جمعیت داشته و از ارتباط میان شهرهای نزدیک به هم به وجود آمده است. مگی گرین با نقش‌آفرینی لورن کوهن (Lauren Cohan) در یک برهه رهبری این جامعه را بر عهده داشت. این شخصیت پس از یک دوره غیبت در آینده‌ای نزدیک به سریال بازخواهد گشت.

در پایان، لازم به ذکر است که قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead در تاریخ ۱۳ مهر (مصادف با ۴ اکتبر) روی آنتن خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا