1%
  • 0/10

تصویر جدیدی از ادامه‌ی فصل ۱۰ سریال The Walking Dead منتشر شد

پدر گابریل و آرون در مخمصه

تصویر جدیدی از ادامه‌ی فصل ۱۰ سریال The Walking Dead منتشر شد ۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل ۱۰ سریال The Walking Dead

شبکه‌ی AMC تصویر جدیدی از قسمت‌های باقیمانده‌ی فصل ۱۰ سریال The Walking Dead منتشر کرده که دو تن از کاراکترهای مهم سریال را در شرایط بحرانی نشان می‌دهد.

دهمین فصل از سریال محبوب واکینگ دد پیش‌تر قرار بود در ماه اکتبر سال گذشته‌ی میلادی به پایان برسد، اما پس از پخش قسمت شانزدهم، AMC تصمیم به افزودن شش قسمت دیگر به این فصل گرفت که از ۲۸ فوریه (دهم اسفند) تا ۴ آوریل (۱۵ فروردین ۱۴۰۰) پخش خواهد شد. حال تصویر جدیدی متعلق به یکی از این شش قسمت منتشر شده که کاراکترهای «پدر گابریل» و «آرون» را در محاصره‌ی واکرها نشان می‌دهد.

این قسمت، “One More” نام دارد و شاهد حضور رابرت پاتریک (The Terminator 2: Judgement Day) به‌عنوان هنرپیشه‌ی مهمان در نقش یک بازمانده‌ی سرسخت به نام «مِیز» خواهد بود. میز شخصیتی مردم‌ستیز و بی‌اعتقاد است و در خلال رویارویی‌هایش با پدر گابریل، او را به شدت به چالش می‌کشد. اپیزود One More پس از وقایع Whisperer War جریان دارد، جایی که گابریل و آرون در تلاش برای پیدا کردن غذا و مایحتاج برای «الکساندریا» هستند. پدر گابریل در این قسمت متحمل فشارهای روانی زیادی شده و در عقاید خود شک می‌کند.

لازم به ذکر است که کاراکتر «مگی» نیز در ادامه‌ی فصل دهم بازخواهد گشت. این شخصیت با بازی لورن کوهن، پیش‌تر در اپیزود خداحافظی ریک گرایمز در فصل نهم از داستان کنار رفته بود اما در قسمت شانزدهم فصل ۱۰ بازگشت غیرمنتظره‌ای داشت تا پدر گابریل را نجات دهد. در اولین قسمت از ادامه‌ی این فصل، بار دیگر مگی را خواهیم دید که با قاتل همسرش، نیگان، مواجه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments