قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead احتمالا بین تیر تا اوایل مرداد روی آنتن خواهد رفت

چراغ سبز کالیفرنیا برای ادامه‌ی ساخت فیلم و سریال‌ها

قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead

بعد از به تعویق افتادن پخش قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead، این احتمال وجود دارد که در ماه جولای شاهد پخش آن باشیم.

فصل دهم سریال The Walking Dead، تا پانزدهین قسمت روی آنتن رفته بود و پخش قسمت آخر این سریال هم برای تاریخ ۱۲ آپریل (۲۴ فروردین) برنامه‌ریزی شده بود، اما به یکباره با شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا همه چیز مختل شد و ساخت و پخش قسمت آخر این سریال تا زمان نامعلومی به تعویق افتاد. حالا، با توجه به اینکه ایالت کالیفرنیا چراغ سبز را برای شروع مجدد فیلمبرداری‌‌ها صادر کرده، به نظر می‌رسد که می‌توانیم در ماه جولای (بین اواسط تیرماه تا اوایل مرداد) شاهد پخش آخرین قسمت از فصل دهم The Walking Dead، تحت عنوان A Certain Doom باشیم.

ایالت کالیفرنیا، به تازگی مجوز ادامه‌ی ساخت تمامی فیلم‌ها و سریال‌ها را از تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۳ خردادماه) را با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی داده است؛ البته چنین چیزی به این معنی نیست که از همین امروز فیلمبرداری‌ها به صورت فیزیکی شروع خواهند شد؛ بلکه تنها یک سری از مراحل ساخت فیلم‌ها تا ماه جولای یا آگوست ادامه پیدا خواهند کرد.

حالا به دنبال محیا شدن شرایط، سازندگان «واکینگ دد» امیدوار هستند تا کار ساخت قسمت پایانی فصل دهم سریال را با توجه به چراغ سبز کالیفرنیا به اتمام برسانند. لازم به ذکر است که فیلمبرداری بخش‌های ایالت جورجیا به طور کامل به اتمام رسیده و فقط فیلمبرداری بخش پایانی قسمت آخر سریال در کالیفرنیا باقی مانده است.

در پی شیوع و همه‌گیری ویروس کووید-۱۹، کار ساخت بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها به صورت موقت به تعویق افتاد؛ با این حال، کماکان شاهد عادی شدن وضعیت هستیم اما باید این موضوع را هم در نظر گرفت که عوامل نمی‌توانند به صورت کاملا طبیعی در کنار یکدیگر به ساخت محصولات خود بپردازند و رعایت یک سری پروتکل‌ها می‌تواند روند تولید فیلم و سریال‌ها را با کندی همراه کند.

باید دید در نهایت قسمت شانزدهم و آخر فصل دهم از سریال The Walking Dead چه زمانی به صورت رسمی روی آنتن خواهد رفت و نبرد دریل دیکسون و نیگان با سردسته‌ی نجوا گران، بتا به کجا ختم خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا