1%
  • 0/10

پاسخ مبهم مارگو رابی به سوالی درباره خداحافظی از نقش هارلی کویین

آینده باربی همچنان در هاله‌ای ابهام

پاسخ مبهم مارگو رابی به سوالی درباره خداحافظی از نقش هارلی کویین ۰ ۱۵ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نقش هارلی کویین

مارگو رابی در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه Variety به سوالی درباره خداحافظی از نقش هارلی کویین پاسخی مبهم داده است.

فرنچایز DC Extended Universe که اخیراً به انتها رسیده، نقاط قوت انگشت شماری داشت و بدون شک یکی از آن‌ها مارگو رابی (Margot Robbie) بود. بازیگر استرالیایی نخستین بار در فیلم Suicide Squad نقش هارلی کویین را ایفا کرد و حدوداً چهار سال بعد، در فیلم Harley Quinn: Birds of Prey بازگشت. او همچنین هارلی کویینزل را در The Suicide Squad به تصویر کشید.

بازگشت تعدادی از بازیگران DCEU در فرنچایز جدید دی سی و وارنر، یعنی DC Universe تایید شده که برای مثال می‌توان جان سینا (John Cena) و وایولا دیویس (Viola Davis) را نام برد. با در نظر گرفتن این اتفاق، طرفداران شدیداً منتظر هستند جیمز گان (James Gunn) یا خود مارگو رابی بازگشتش را در دی سی یونیورس تایید کند؛ اتفاقی که هنوز رخ نداده است.

مارگو رابی اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Variety انجام داده است. خبرنگار در بخشی از گفتگو سوالی را درباره خداحافظی از نقش هارلی کویین مطرح کرد. به هر حال، هنوز مشخص نیست او در فرنچایز دی سی یونیورس حضور می‌یابد و از همه مهمتر، لیدی گاگا (Lady Gaga) قرار است نسخه متفاوتی از هارلی کویین را در فیلم Joker: Folie à Deux به تصویر بکشد. در ادامه می‌توانید پاسخ مبهم رابی را مشاهده کنید:

همیشه می‌خواستم هارلی شخصیتی باشد که بازیگران دیگر هم بتوانند نقشش را ایفا کنند، همان‌طور که شخصیت‌های نمادین مرد توسط بازیگران مختلف به تصویر کشیده شده‌اند. همیشه چنین رویایی برای شخصیت او داشتم.

بازیگر استرالیایی در ادامه گفت:

هارلی شخصیت سرگرم کننده‌ای است و می‌تواند نسخه‌های مختلفی داشته باشد. کافی است او را به فرد دیگری بسپارید و از خودتان بپرسید: «آن‌ها قرار است با شخصیت هارلی کویین چکار کنند؟» خواهید دید گزینه‌های بیشماری وجود دارد.

اگرچه فیلم Barbie موفقیت‌های بزرگی را برای سازندگانش به ارمغان آورده، ساخت قسمت دومش هنوز تایید نشده است. مارگو رابی در همین مصاحبه در پاسخ به سوالی درباره باربی گفت این فیلم طوری ساخته نشده که یک سه گانه باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments