کینگ شارک و تمسخر پوستر فیلم King Richard با نقش‌آفرینی ویل اسمیت

وارنر، خودش را دست می‌اندازد!

پوستر فیلم King Richard

اکانت توییتری The Suicide Squad تصویری را با محوریت کینگ شارک به اشتراک گذاشته که در واقع نسخه پارودی فیلم King Richard است.

انتظار به انتها رسید و دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار تحت عنوان The Suicide Squad به سینماها و سرویس استریم HBo Max آمده است. این اثر دارای رده‌سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال بوده) بوده و دنباله‌ای مستقل برای فیلمی است که سال ۲۰۱۶ میلادی روی پرده نقره‌ای آمده بود. به بیان دیگر، داستان در یک دنیای مشابه روایت می‌شود اما اتفاقات قسمت اول نادیده گرفته شده است. در ضمن، بازخوردهای دریافتی از سوی منتقدان نویدبخش بوده‌اند. با این حال، فیلم مزبور عملکرد خوبی در روز افتتاحیه اکران داخلی نداشته است.

جیمز گان (James Gunn) برای ساخت The Suicide Squad از ترکیب شخصیت‌های قسمت اول و جدید بهره برده است. از شخصیت‌های نام آشنا می‌توان هارلی کویین با نقش‌آفرینی مارگو رابی (Margot Robbie)، کاپیتان بومرنگ با نقش‌آفرینی جی کورتنی (Jai Courtney)، آماندا والر با نقش‌آفرینی وایولا دیویس (Viola Davis) و ریک فلگ با نقش‌آفرینی یوئل کینامان (Joel Kinnaman) اشاره کرد. گان همچنین می‌خواست ویل اسمیت (Will Smith) هم بازگشته و بار دیگر ددشات را جلوی دوربین به تصویر بکشد اما این خواسته به دلیل تداخل در برنامه‌ریزی‌ها به واقعیت تبدیل نشد. با این حال، طرفداران اسمیت می‌توانند منتظر درخشش او فیلمی به نام King Richard باشند که طی ماه‌های آتی روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

اکانت رسمی The Suicide Squad در توییتر تصویر تبلیغاتی‌ای را با محوریت کینگ شارک به اشتراک گذاشته که در واقع نسخه پارودی پوستر فیلم King Richard است. در ادامه می‌توانید پوستر اصلی و تصویر طنزآمیز را مشاهده کنید:

دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار شخصیت‌های زیادی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها کینگ شارک است. او یک موجود هیبرید بوده و ترکیبی از کوسه و انسان به شمار می‌رود.ناناو قادر است مثل انسان‌ها روی دو پا راه رفته و از دو دست برای برداشتن اشیا استفاده کند. با این حال، می‌تواند در دریاها شنا کرده و تمایل زیادی برای خوردن گوشت دارد، به خصوص زمانی که گرسته است. ترکیب حماقت و خشونت باعث شده تا کینگ شارک بازخوردهای مثبتی را دریافت کند.

فیلم King Richard بر اساس واقعیت ساخته شده و درباره تلاش‌های یک پدر به نام ریچارد ویلیامز است که در زمینه مربی‌گیری تنیس فعالیت دارد. او علی‌رغم مخالفت‌ها و چالش‌های فراوانی که مقابلش قرار می‌گیرد، تصمیم دارد دخترانش را به سطح اول تنیس جهان برساند؛ هدفی که به واقعیت تبدیل شد. دو دختر نوجوان در واقع سرنا و ونوس ویلیامز هستند که تاثیر غیرقابل‌انکاری بر تنیس زنان گذاشته‌اند.

ویل اسمیت در فیلم King Richard نقش ریچارد ویلیامز پدر سرنا و ونوس را ایفا می‌کند. از دیگر نام‌های شاخص تیم بازیگری می‌توان به جان برنثال (Jon Bernthal) اشاره کرد. در ضمن، محصول جدید وارنر از تاریخ ۲۸ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا