تریلر رونمایی از بازی The Suicide of Rachel Foster را تماشا کنید

فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی منتظر این اثر باشید

شرکت Daedalic Entertainment با انتشار یک تریلر، از بازی The Suicide of Rachel Foster رونمایی کرد.

این عنوان که توسط شرکت Daedalic Entertainment منتشر می‌شود و استودیوی One-O-One Games توسعه‌ی آن را بر عهده دارد، اثری ماجرایی و داستان‌محور با زاویه دوربین اول شخص است که مخاطب را در نقش زنی به اسم نیکول قرار می‌دهد. پدر نیکول در گذشته به همسرش خیانت می‌کند و عاشق دختری جوان به نام ریچل می‌شود. ریچل در حالی که باردار بود در هتلی خودکشی می‌کند که صاحبش خانواده‌ی نیکول بودند. او و مادرش پس از این جریانات هتل را ترک می‌کنند، اما حالا که والدینش مرده‌اند، سعی دارد تا هتل را بفروشد و خاطرات تلخ را برای همیشه پاک کند.

به محض ورود نیکول به هتل، طوفانی شدید شروع می‌شود که او را در هتل گرفتار می‌کند. حال او به کمک ماموری به نام ایروین که از طریق رادیو با هم ارتباط دارند، قصد دارد تا راز خودکشی مرموز ریچل را بفهمد. تیم سازنده بازی را با این عبارت توصیف کرده است: «یک داستان هیجانی درباره‌ی عشق و فریب». تریلر رونمایی این بازی در پایین قابل مشاهده است.

روایت داستان بازی در کنار مرموز بودن، در لحظاتی به عناوین ترسناک تمایل پیدا می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که سازندگان برای ساخت این بازی از عناوینی چون Firewatch و What Remains of Edith Finch و Gone Home الهام گرفته باشند. این بازی دومین اثر استودیوی ایتالیایی One-O-One Games به‌حساب می‌آید. ساخته‌ی قبلی این استودیو یک شوتر ایزومتریک برای گوشی‌های هوشمند بود و The Suicide of Rachel Foster، اولین تجربه‌ی جدی آن‌ها در ساخت یک اثر داستان‌محور محسوب می‌شود.

طبق اطلاعات موجود در صفحه‌ی استیم بازی تازه رونمایی شده‌ی The Suicide of Rachel Foster باید منتظر انتشارش در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۲۰ (۳۰ بهمن ۹۸) برای رایانه‌های شخصی باشیم. این عنوان قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه شود، ولی هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا