تولید سریا‌ل‌های Treadstone و The Purge متوقف می‌شود

خداحافظ جیسون بورن!

سریال The Purge

طبق اخبار منتشر شده، دو سریال مشهور و پربیننده‌ی Treadstone و The Purge توسط شبکه‌ی USA متوقف می‌شوند و دیگر به روی آنتن نمی‌روند.

سریال Treadstone یک اسپین‌آف از فیلم The Bourne Identity به حساب می‌آید که در ژانر درام ساخته شده است. تا کنون یک فصل از این مجموعه‌ی تلویزیونی در شبکه‌ی NBC یونیورسال پخش شده و به‌نظر می‌رسد تولید آن قرار نیست ادامه پیدا کند. این سریال از سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی توسط شبکه‌ی USA منتشر شده و محتوای آن درمورد تاریخچه و ماجراهای فعلی اقدامات عملیات سیاه سازمان سیا است. این عملیات پنهانی که از سیستم اصلاح رفتار استفاده می‌کند، قصد دارد افراد خود را تبدیل به قاتلان فرا انسانی کند و به آن‌ها قدرت‌های جالبی ببخشد. در واقع جیسون بورن، شخصیت اصلی و مرکزی The Bourne Identity، یکی از نتایج این عملیات محسوب می‌شود.

سریال The Purge دومین مجموعه‌ی تلویزیونی‌ای است که دیگر توسط شبکه‌ی USA تولید نمی‌شود. این سریال ترسناک بر اساس فرنچایز Blumhouse ساخته شده و تنها دو فصل از آن تولید شده است. این مجموعه‌ی تلویزیونی، ۱۲ ساعت در یک روز از سال را نشان می‌دهد که در آن مدت انجام تمامی جرم‌ها آزاد است.

با توجه به ساخته شدن سرویس استریم Peacock توسط شبکه‌ی NBC یونیورسال و محتوایی که قصد دارد در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر کند، ممکن است این دو مجموعه‌ی تلویزیونی لغو شده ادامه پیدا کنند و سازندگانشان تصمیم به ساخت فصل‌های بعدی آن‌ها بگیرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا