تصاویر جدید سریال Young Rock با محوریت دوران دانشجویی دواین جانسون

اولی لاتوکفو نقش دواین جانسون جوان را بازی می‌کند

تصاویر جدید سریال Young Rock

دواین جانسون ملقب به راک، به تازگی تصاویر جدید سریال Young Rock را منتشر کرده است که قسمت جدید این مجموعه‌ی تلویزیونی را که با محوریت دوران دانشجویی جانسون است، نشان می‌دهند. اولی لاتوکفو در این قسمت نقش این ستاره‌ی پیشین کشتی حرفه‌ای آمریکایی را ایفا کرده است.

سریال Young Rock یکی از مجموعه‌های تلویزیونی سیتکام جدید شبکه‌ی NBC است که توسط نهناتچکا خان، از سازندگان سریال‌های ?Malcolm in the Middle ، What’s New, Scooby-Doo و !American Dad ساخته شده است و زندگی دواین جانسون را که با لقب راک نیز شناخته می‌شود، از کودکی تا بزرگسالی به تصویر می‌کشد. فعلا چند قسمت از فصل اول این سریال پخش شده که هم توانسته تا نظر مثبت منتقدان را به همراه داشته باشد و هم رضایت طرفداران را جلب کند. از آن جایی که این مجموعه‌ی تلویزیونی به دوران مختلفی از زندگی دواین جانسون می‌پردازد پس چندین بازیگر نقش او را ایفا می‌کنند. آدریان گرولکس نقش کودکی جانسون را بازی می‌کند، بردلی کنستانت نقش دوران نوجوانی او را و اولی لاتوکفو نیز به عنوان دواین جانسون جوان بازی می‌کند. خود جانسون نیز در این سریال نقش بزرگسالی خود را ایفا می‌کند. به جز او نیز رندال پارک، استیسی لیلوآ، جوزف لی اندرسون و آنا توئسیلا نیز در Young Rock حضور دارند.

حالا جانسون که بیش از ۲۲۳ میلیون دنبال‌کننده دارد، در صفحه‌ی اینستاگرام خود تصاویر جدید سریال Young Rock را منتشر کرده است که قسمت جدید این مجموعه را بازی اولی لاتوکفو نشان می‌دهند. او همچنین در توضیحات این عکس‌ها درباره‌ی مصدومیت خود و چالش‌ها و مشکلاتی که در دوران تحصیل داشت صحبت کرد، مشکلاتی که باعث افسردگی او شد، اما نهایتا او را به مسیری هدایت کرد تا به مردی که امروز هست، تبدیل شود. شما از طریق این لینک می‌توانید در صفحه‌ی اینستاگرام دواین جانسون این تصاویر را مشاهده کنید.

پدر و مادر دواین جانسون دائما به دور دنیا سفر می‌کردند و این بازیگر و کشتی‌گیر در جریان همین سفرها بزرگ شد. او موفق شد تا از بخش فوتبال دانشگاه میامی بورسیه‌ی تحصیلی دریافت کند و وارد دنیای ورزش شود، سپس راه پدرش را دنبال کرد و به یک کشتی‌گیر حرفه‌ای تبدیل شد و موفقیت‌های بیسار زیادی به دست آورد. او سپس وارد دنیای سینما شد و در آثار مختلفی از جمله مجموعه فیلم‌های Fast & Furious حضور پیدا کرد و به یکی از پردرآمدترین ستاره‌ها تبدیل شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا