تایسا فارمیگا بازیگر فیلم The Nun 2 از روند پیشرفت این فیلم گفت

در جهان کانجورینگ چه می‌گذرد؟

بازیگر فیلم The Nun 2

پس از محبوبیت فرنچایز The Nun در سال ۲۰۱۸ عوامل سازنده این اثر تصمیم گرفتند تا دنباله این فیلم را نیز تولید کرده و بیشتر به جهان کانجورینگ بپردازند. در همین راستا تایسا فارمیگا بازیگر فیلم The Nun 2 شخصیت اصلی این مجموعه اطلاعات جدیدی در رابطه با فیلم مورد انتظار ارائه کرده است. با توجه به صحبت‌های این هنرمند به نظر می‌رسد به ساخت و انتشار این اثر نزدیک شده‌اییم. فارمیگا در نقش خواهر آیرین در فیلم راهبه بازی به ایفای نقش پرداخته که برای کمک به تحقیق در مورد خودکشی راهبه‌ای جوان در رومانی احضار می‌شود که منجر به احظار یک نیروی شیطانی غیرقابل توصیف می‌شود. The Nun در حال حاضر به عنوان پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین قسمت در The Conjuring Universe  به حساب می‌آید.

نام فارمیگا مطمئناً با The Conjuring Universe غریبه نیست زیرا خواهر بزرگ تایسا، ورا فارمیگا در سه گانه The Conjuring در نقش محقق واقعی ماوراء الطبیعه Lorraine Warren بازی کرده است. اولین فیلم فرنچایز The Conjuring، به کارگردانی جیمز وان، در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. The Nun تنها یکی از سه اسپین آف‌ محبوب این فرنچایز در کنار Annabelle و The Curse of La Llorona است. از آن زمان، The Conjuring Universe به موفق‌ترین دنیای سینمایی از نظر مالی برای برادران وارنر تبدیل شده است، و این فرنچایز حتی از DC و The Wizarding World نیز  محبوب‌تر و موفق‌تر گشته است.

فارمیگا با THR در مورد به‌روزرسانی‌های جدید دنباله فیلم راهبه و اینکه آیا شخصیت او می‌تواند به شخصیت خواهرش ورا در فیلم‌های قبلی یا حتی نسخه‌ای جوان‌تر از او مرتبط باشد، مصاحبه کرد. فارمیگا در مورد تست بازیگری خود برای فیلم اصلی و صحبت با کارگردان فیلم کورین هاردی، اشاره کرد که هرگز هیچ توضیحی در مورد نام خانوادگی خواهر آیرین به مخاطبین نداد. فارمیگا در ادامه  افزود، او علاقه دارد تا به گذشته رفته و با خواهر خود آیرین ملاقات کند، همچنین او عنوان کرد که تا کنون هنوز تمام فیلم‌نامه را مطالعه نکرده و هنوز چیز‌های زیای در رابطه با ابن اثر نمی‌داند. ظاهرا همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان پیشرفت پروژه The Nun 2 را دچار اختلال کرده و اکران فیلم را به عقب انداخته است. 

اگرچه فیلم راهبه بسیار در گیشه موفق بود، اما واکنش منتقدان نسبت به فیلم هایی که پیش از آن در The Conjuring Universe منتشر شده بود، بسیار منفی بود. با این وجود، پیتر سافران، تهیه کننده فرنچایز، در مورد توسعه این دنباله صحبت کرده و به طرفداران دنیای کانجورینگ گفت که منتظر یک داستان بسیار هیجان‌انگیز باشند. از آنجایی که The Nun سال‌ها قبل از وقایع اولین فیلم Conjuring اتفاق افتاد، هنوز هم فضای زیادی برای خواهر فارمیگا وجود دارد تا دوباره با این راهبه شرور، روبرو شود.

بر کسی پوشیده نیست که انتشار ویروس کرونا در سراسر جهان، در صنعت فیلم و همچنین سایر نقاط جهان تأثیر زیادی گذاشته است. صرف نظر از اینکه طرفداران The Conjuring Universe هنوز اطمینان ندارند که آیا The Nun باید دنباله‌ای داشته باشد یا خیر، فارمیگا به صراحت اعلام کرده است که سازندگان و عوامل این اثر علاقه دارند تا بازگشته و اثری جدید از این جهان را خلق کنند. اگر همه چیز خوب پیش برود، این دنباله حتی می‌تواند بهتر از نسخه اصلی باشد. اگر این موضوع در رابطه با Annabelle: Creation اتفاق افتاد، در رابطه با این فیلم هم نیز می‌تواند رخ دهد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا