ماجرای شکایت بازیگر Nun 2 از وارنر بابت کلاهبرداری چیست؟

این فیلم بزودی اکران می‌شود

شکایت بازیگر Nun 2 از وارنر

وب سایت Comic Book با قرار دادن یک مطلب روی خروجی خود، به ماجرای شکایت بازیگر Nun 2 از وارنر پرداخته است.

دنیای سینمایی کانجورینگ (The Conjuring Universe) شیاطین متعددی را معرفی کرده اما عروسک آنابل و راهبه بدون شک نمادین‌ترین و مشهورترینشان هستند. آنابل یک عروسک تسخیر شده بود و نخستین بار در فیلم The Conjuring معرفی شد. راهبه هم در واقع یک موجود شیطانی به نام والاک است که شکل و شمایلی شبیه به راهبه دارد. او نخستین بار در فیلم سینمایی The Nun معرفی شد و بزودی دومین فیلم اختصاصی خود را دریافت می‌کند.

The Nun 2 توسط مایکل چاوز (Michael Chaves) کارگردانی شده و چند سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد. خواهر آیرین در یکی از مدارس شبانه روزی فرانسه مشغول تدریس بوده و زندگی عادی خود را می‌گذارند تا اینکه متوجه می‌شود والاک بازگشته است. بونی آرونز (Bonnie Aarons) در این فیلم بار دیگر نقش راهبه را ایفا می‌کند.

وب سایت Comic Book در تازه‌ترین مطلب خود به ماجرای شکایت بازیگر Nun 2 از وارنر پرداخته است. طبق آنچه در متن آمده، بونی آرونز استودیوهای وارنر، نیو لاین سینما و شرکت اسکوپ پروداکشنز را به زیر پا گذاشتن قراردادی که برای فیلم Nun بسته بودند متهم کرده است. بازیگر آمریکایی بابت نقش آفرینی‌اش مبلغ ۷۱ هزار و ۵۰۰ دلار و بابت عملکرد فوق العاده فیلم در باکس آفیس جهانی، پاداشی معادل ۱۷۵ هزار دلار دریافت کرد.

با توجه به شکایت نامه، بونی آرونز قرار بوده بخشی از درآمد حاصل از فروش عروسک و دیگر آیتم‌های طراحی شده بر اساس راهبه را دریافت کند. البته وارنر مبلغی را پرداخت کرده اما بازیگر آمریکایی تاکید دارد اعداد و ارقام نمایش داده شده در نمودارها به هیچ وجه با فعالیت‌های تجاری گسترده سازگار نبوده و تنها بخشی از درامد حاصل از فروش محصولات لایسنس شده را شامل می‌شود.

 در انتها، لازم به ذکر است فیلم راهبه 2 از تاریخ ۱۷ شهریور (مصادف با ۸ سپتامبر) به سینماها خواهد آمد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا