برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تقدیر تازه نئو را در تریلر جدید فیلم The Matrix 4 مشاهده کنید!

ادامه روایت قدیمی ماتریکس

تقدیر تازه نئو را در تریلر جدید فیلم The Matrix 4 مشاهده کنید! ۰ ۱۷ آذر ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک

در تریلر جدید فیلم The Matrix 4 که به عنوان Resurrections اکران خواهد شد، نشان می‌دهد که نئو (Neo) با بازی کیانو ریوز (Keanu Reeves) چطور گذشته را به یاد آورده و داخل ماتریکس چکار می‌کند!

داستان سری ماتریکس همیشه یکی از عجیب‌ترین‌ها و در عین حال بهترین‌‌ها بوده است، اما پیچیده شدن روایت آن احتمالا هر کاربری را وادار می‌کند تا دوباره و چندباره آثار را برای فهمیدن جزئیات بیشتر تماشا کنند. با این حال، می‌دانیم که سه‌گانه The Matrix با مرگ نئو و ترینیتی (Trinity) به پایان رسیده بود، اما مشکل اینجاست که عنوان Resurrections داستان را با زنده کردن این شخصیت‌ها حتی پیچیده‌تر می‌کند!

چنان که در تریلر جدید دیده می‌شود، ظاهرا نئو و دیگر شخصیت‌ها در یک ماتریکس جدید و همچنین چرخه زمانی گیر افتاده‌اند؛ طوری که انگار وقایع دوبارهرو چندباره تکرار می‌شود و آن‌ها متوجه این موضوع نیستند، تا اینکه ظاهرا نئو می‌فهمد که داستان از چه قرار است و مواردی را به یاد می‌آورد. شخصیت‌‌های همیشگی فیلم داخل یک ماتریکس دیگر گیر افتاده‌اند، جایی که در آن، ترینیتی و نئو زنده هستند و از طرفی مورفیوس (Morpheus) و ایجنت اسمیت (Agent Smith) یک نسخه جدید را دریافت کرده‌اند.

با این حال چنان که در تیزرهای قبلی دیده بودیم، ظاهرا بسیاری از افراد فکر می‌کردند که در این اثر تمرکز بیشتری را روی داستان گذاشته شده، تا اینکه صحنه‌های اکشن بیشتری نشان داده شود. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که تریلر جدید فیلم The Matrix 4 دقیقا برخلاف این نظریه را ثابت کرده و نشان می‌‌دهد که داستان، کاملا همراه با اکشن روایت می‌شود! درست به مانند عناوین قبلی سری ماتریکس، در اینجا هم نئو می‌تواند کارهای بسیاری انجام دهد که همگی به جذابیت فیلم اضافه می‌کنند؛ تا حدی که حتی در یک صحنه می‌بینیم او یک ماشین را بدون هیچ سلاح یا حرکت خاصی منفجر می‌کند!

همچنین صحنه‌های بسیاری از سه‌گانه اصلی در میان این تریلر نشان داده می‌شود تا کاربران بدانند که همه چیز در جهان این اثر سینمایی، کاملا با فیلم‌های قبلی در ارتباط بوده و ظاهرا حتی دنیای بزرگ‌تر و عجیب‌تری را هم به تصویر می‌کشد. شاید بالاخره آزاد شدن کامل انسان‌ها از دست ربات‌ها را در این فیلم ببینیم، یا اینکه همه چیز آماده ساخت یک دنباله دیگر شود!

چنان که به نظر می‌رسد، این آخرین تریلر فیلم The Matrix 4 خواهد بود تا بالاخره در تاریخ ۱ دی (۲۲ دسامبر) شاهد اکران آن باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments