#مهسا_امینی

داستان فیلم The Matrix Resurrections برای بازیگران این اثر گیج کننده بوده است

The Matrix Resurrections همه را سردرگم کرد!

داستان فیلم The Matrix Resurrections

داستان فیلم The Matrix Resurrections همه از جمله عوامل خود این فیلم را سردرگم کرده است. Resurrections چهارمین فیلم در مجموعه فیلم‌های علمی تخیلی – اکشن ماتریکس است و اثری است که در طول بیست سال ساخته شده و به جرات می‌توان گفت شاید گیج‌کننده‌ترین فیلم در هالیوود باشد. اگرچه درک فیلم اول فرنچایز بسیار آسان است، اما این اثر ایده‌های بزرگی برای مخاطبان سال ۱۹۹۹داشت که در مقایسه با ایده‌های عجیبی که در فیلم های Matrix Reloaded و Matrix Revolutions عنوان می‌شدند، چیزی نبود.

حالا فیلم جدید فرنچایز به اندازه دو فیلم قبلی خود گیج کننده نیست، اما هنوز هم سردرگم کننده است! در طول ساخت این فیلم جدید، چندین نفر از بازیگران اعتراف کردند که با خواندن فیلمنامه آن بسیار سردرگم شده‌اند. اوضاع برای این هنرمندان زمانی بدتر شد که برای پاسخ سوالات خود به کارگردان فیلم لانا واچفسکی و دیگر عوامل تهیه کننده این اثر مراجعه کردند و پاسخ‌های آن‌ها بیشتر باعث گیج شدن این بازیگران شد.

پریانکا چوپرا به EW گفت که او به طور دقیق معنای هیچ از دیالوگ‌های خود را متوجه نمی‌شده و تنها تلاش می‌کرده آن‌ها را به درستی ادا کند و ظاهرا همکاران او نیز معنای این لغات عجیب و جملات پیچ در پیچ و طولانی را نمی‌فهمیدند و تنها به آن‌ها گوش می‌دادند. 

وی در ادامه عنوان کرد که پس از یک اشتباه کوچک حین فیلمبرداری این اثر او با لانا تماس گرفته و در رابطه با شخصیت خود ساتی از او پرسیده است، با این حال هیچ چیزی از صحبت‌های لانا درک نکرده و بیش از پیش گیج شده است. 

یحیی عبدالمتین بازیگر نقش نسخه جدید مورفئوس در این قسمت چهارم فیلم ماتریکس  افزود گاهی برای پریدن یک سوال ساده به تیم کارگردانی مراجعه می‌کرده و پاسخ‌های این تیم نه تنها مشکل او را بر طرف نمی‌کرده بلکه باعث می‌شده تا سوالات بیشتری در ذهن او شکل گرفته و او از کار خود پشیمان شود. 

در نهایت، جسیکا هنویک که نقش هکر جدید باگز را بازی می‌کند، خاطرنشان کرد بارها قصد داشته تا در رابطه با شخصیت خود با لانا و دیگر عوامل فیلم صحبت کند اما با توجه به تجریبات خود و همکارانش هر بار پشیمان شده است. او عنوان کرد که لانا هنگام فیلمبرداری شات‌های اصلی فیلم بسیار خوب عمل کرده است اما هنگام تمرین و پشت صحنه باعث گیج شدن بازیگران شده است. او این گونه توضیح داد که لانا و تیم او هنگام پاسخ گویی به سوالات بازیگران از بحث خارج می‌شده‌اند و به بحث در رابطه با موضوعات نامربوط می‌پرداخته‌اند. 

فیلم The Matrix Resurrections هم اکنون در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود و متاسفانه عملکرد خوبی نداشته و موفق نشده است تا انتظارات طرفداران را براورده کند. کیانو ریوز بازیگر نقش اصلی این اثر عنوان کرده که باور دارد لانا ماتریکس دیگری نخواهد ساخت و نه تنها سه‌گانه دیگری بلکه قسمت پنجم این اثر نیز به احتمال بسیار زیاد ساخته نخواهد شد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا