1%
  • 0/10

تریلر جدید فیلم ماتریکس 4 و بازگشت نئو به جهان واقعی!

همه چیز از نو

تریلر جدید فیلم ماتریکس 4 و بازگشت نئو به جهان واقعی! ۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک

در تریلر جدید فیلم ماتریکس 4 که با عنوان Resurrections ساخته شده، می‌توانید شاهد حضور نئو (Neo) در جهان واقعی، آن هم پس از گذشت حدود دو دهه باشید!

اولین فیلم از سری ماتریکس در سال ۱۹۹۹ توانست داستانی را روایت کند که حد جذابیت و متفاوت بودن آن، به قدری بود که طرفداران فوق‌العاده زیادی پیدا کرد. فروش فیلم بی‌سابقه بود و از طرفی درهای بسیاری به روی ادامه داستان باز گذاشته شد تا در سال ۲۰۰۳، به جای یک فیلم اینبار دو اثر سینمایی ساخته شود که سه گانه ماتریکس را کامل می‌کردند. با این وجود، پس از دیدن پایانی رضایت‌بخش در فیلم The Matrix: Revolutions، شایعه‌های فراوانی درباره ساختن قسمت چهارم این سری وجود داشت. اما نهایتا با گذشت چند سال، دیگر تقریبا همه فراموش کردند که شاید دنباله‌ای وجود داشته و روزی ساخته شود.

این در حالی است که هم‌اکنون بعد از گذشت ۱۸ سال، می‌بینیم که ظاهرا فیلمی به نام ماتریکس 4 هم وجود دارد و هنوز سازندگان داستان‌های تازه‌ای را درباره جهان عجیب آن دارند. به نحوی که اینبار، ظاهرا همه چیز دوباره از نو شروع شده و نئو، باز هم در دنیای ماتریکس قرار دارد.

در تریلر اول هم صحنه‌هایی از نئو در جهان واقعی را دیده بودیم، اما برخی کاربران فکر می‌کردند که این یک فلش بک قدیمی از داستان سه گانه قبلی است. با این حال، در این ویدیو جدید می‌بینیم که نئو مدت زیادی است که در ماتریکس زندگی کرده و حال تقریبا همه چیز درباره جهان واقعی را فراموش کرده است. با این حال، مورفیوس (Morpheus) که نقش او را اینبار یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) بازی می‌کند، به سراغ او آمده و با همان قرص قرمز معروف، نئو را از جهان ماتریکس به دنیای واقعی می‌آورد؛ جایی که بدن او در محفظه‌ای خاص نگه‌داری می‌شود و درست به مانند آنچه که در فیلم اول ماتریکس دیدیم، خود را آزاد می‌کند!

با این حساب، در تریلر جدید فیلم ماتریکس 4 اینبار تایید می‌شود هنوز انسان‌ها زیر دست ماشین‌های عجیب کنترل شده و آنچه که در پایان سه‌گانه اصلی دیده بودیم، بسیار نتیجه متفاوتی را داشته است! اکثر بازیگران قدیمی مانند کیانو ریوز (Keanu Reeves)، کری-ان ماس (Carrie-Anne Moss) و لمبرت ویلسون (Lambert Wilson) بازگشته‌اند، اما در هر صورت، سوال‌های بسیاری درباره این اثر سینمایی وجود دارد که باید پس از اکران آن جواب خود را بگیریم!

برای مثال، چطور نئو به ماتریکس بازگشته و اینکه اصلا چطور او زنده مانده است! در پایان فیلم آخری که در سری ماتریکس دیدیم، او جان خود را برای زنده ماندن انسان‌ها فدا کرد و ماتریکس ریبوت شد. اما چنان که در تریلر می‌بینیم، فعلا که او کاملا سالم و سلامت در محفظه خاص خود نگه داشته شده، تا اینکه دوباره از آن خارج شود! همچنین می‌دانیم که حال ترینیتی (Trinity) هم در داستان سه گانه اصلی جان خود را از دست داد. اما اینکه او هم چطور زنده است، به همراه چندین و چند سوال دیگر همگی در تاریخ ۱ دی (۲۲ دسامبر) و با اکران فیلم The Matrix: Resurrections پاسخ داده خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments