با زیرنویس فارسی تماشا کنید: همکاری سه ابرقهرمان در تیزر The Marvels

این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان دارد

استودیو مارول ساعاتی قبل تیزر The Marvels را در کانال یوتیوب خود قرار داد که شامل صحنه‌های جدیدی می‌شود.

Captain Marvel بدون شک یکی از جنجالی‌ترین آثار Marvel Cinematic Universe طی سالا‌های گذشته محسوب می‌شود. این اثر بخاطر بازیگر نقش اصلی‌اش، یعنی بری لارسن (Brie Larson) که شدیداً طرفدار فمینیسم است، مورد انتقاد گروهی از مخاطبان قرار گرفت. با این حال، توانست به موفقیت تجاری بزرگی دست یافته و شرایط را برای ساخت قسمت دوم مهیا کند.

پس از اینکه اعلام شد قسمت دوم کاپیتان مارول تحت عنوان The Marvels نامگذاری شده و دو شخصیت مونیکا رمبو و میس مارول (Ms. Marvel) هم در آن حضور دارند، گمانه زنی‌هایی بوجود آمد؛ گمانی زنی‌هایی مبنی بر اینکه صدای اعتراض مخاطبان به گوش مارول رسیده و آن‌ها جهت کاهش حاشیه‌ها دو ابرقهرمان دیگر را در ماجراجویی جدید کاپیتان مارول قرار داده‌اند. هر چند، بری لارسن در یکی از مصاحبه‌های خود گفت چنین چیزی را رد کرد و تاکید داشت درباره ماجراجویی سه نفره از مدت‌ها پیش با مدیر مارول صحبت کرده بود.

مارول ساعاتی قبل تیزر The Marvels را در فضای مجازی منتشر کرده که Journey to The Marvels نامگذاری شده است. همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، ویدیوی مزبور بیش از 2 دقیقه زمان داشته و مهمترین اتفاقات WandaVision ،Captain Marvel و Ms. Marvel را مرور می‌کند. تیزر همچنین صحنه‌های جدیدی را در خود جای داده که برای مثال می‌توان به ملاقات کارول دنورز و مونیکا رمبئو اشاره کرد. در انتها هم همکاری سه ابرقهرمان برای شکست آنتاگونیست قصه را می‌بینیم.

طبق گزارش‌های غیررسمی، The Marvels را باید کوتاه ترین فیلم MCU لقب داد؛ زیرا تماشایش تنها ۱ ساعت و ۳۸ دقیقه زمان می‌برد. قبلاً گزارش شده بود دومین اقتباس سینمایی کاپیتان مارول شامل صحنه‌های موزیکال می‌شود. اینطور که بنظر می‌رسد، بخش عمده محتوای موزیکال حذف شده و همین اقدام مدت زمان فیلم را کاهش داده است.

در پایان، لازم به ذکر است The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان سال جاری (مصادف با ۱۰ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.

4.9 8 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا