داستان سریال The Mandalorian در کتاب و کمیک این عنوان ادامه پیدا می‌کند

دیزنی پلاس به طرفداران پیشنهاد کرده کتاب‌ها را بخوانند

سریال The Mandalorian

طبق اخبار منتشر شده از سوی سازندگان، داستان سریال The Mandalorian قرار است در کتاب و کمیک این عنوان ادامه پیدا کند.

اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان تحت عنوان The Mandalorian، سال گذشته همراه با لانچ سرویس اشتراکی دیزنی پلاس، پخش شد. داستان این سریال در دنیای جنگ ستارگان، اثر جورج لوکاس، اتفاق می‌افتد و به زمان پنج سال پس از حوادث فیلم بازگشت جدای برمی‌گردد.

مدتی پیش ۶ کتاب Mandalorian در سایت رسمی جنگ ستارگان معرفی شد که یکی از آن‌ها، رمان بزرگ‌سال نوشته‌ی آدام کریستوفر است که شرکت Del Rey وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد. همچنین کتاب‌های دیگری از جمله The Art of the Mandalorian نوشته‌ی فیل سوستاک (Phil Szostak) و The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide نوشته‌ی پابلو هیداگو (Pablo Hidalgo) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. جو شرایبر (Joe Schreiber) نویسنده‌ی دیگری است که قرار است کتاب خود را پیرامون داستان Mandalorian منتشر کند.

کتاب The Mandalorian: Allies & Enemies به قلم بروک ویتالی (Brooke Vitale) هم جزو ۶ کتاب ذکر شده خواهد بود. همچنین داستان فصل اول سریال در قالب کمیکی که کتاب طلایی نام گرفته، قرار است با همکاری Marvel Comics و شرکت ناشر IDW، برای علاقه‌مندان دنیای جنگ ستارگان منتشر شود.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، اخیرا روند تولید بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها با تاخیر مواجه شده و به همین دلیل طرفداران این مجموعه نگران بودند تا این سناریو برای این محصول دیزنی هم تکرار شود. در پی این موضوع، مدیر عامل شرکت والت دیزنی در مصاحبه‌‌ای که با شبکه‌ی CNBC انجام داد، رسما اعلام کرد که پخش Mandalorian با تاخیر مواجه نخواهد شد و طرفداران می‌توانند طبق زمان معین شده این سریال را دنبال کنند. ادامه‌ی سریال The Mandalorian در ماه اکتبر (۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) از طریق سرویس دیزنی پلاس در دسترس قرار می‌گیرد.

هنوز تاریخ عرضه‌‌ی کتاب‌ها اعلام نشده اما تعدادی از آن‌ها احتمالا در پاییز امسال، همزمان با انتشار فصل دوم سریال The Mandalorian، آماده‌ی فروش می‌شوند. تعدادی از کتاب‌ها هم احتمالا در زمستان و بهار منتشر خواهند شد. دیزنی پلاس به طرفداران این سریال هیجان‌انگیز پیشنهاد می‌کند برای دانستن ادامه‌ی داستان، کتاب‌های مربوطه را بخوانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا