تماشا کنید: تریلر فصل سوم سریال مندلوین منتشر شد + زیرنویس فارسی

به سمت مندلور!

در تریلر فصل سوم سریال مندلوین جنگجو محبوب و گروگو آماده‌اند تا وارد یک ماجراجویی جدید شوند، ماجراجویی که ممکن است به کشف اسرار بزرگی منجر شود.

دیزنی به تازگی تریلر رسمی فصل سوم سریال The Mandalorian را منتشر کرده که در اول ماه مارچ استریمر خود را در شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد کرد. فص سوم دین جارین (Din Djarin) با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و جنگجوی تازه‌کار گروگو با نام مستعار بیبی یودا را نشان می‌دهد که در حال سفر در یک کهکشان بسیار دور بوده و با تهدیدات بسیاری مواجه می‌شوند اما در نهایت خود را به سیاره مادری ماندالوریا، Mandalore و سیاره شهری شلوغ Coruscant، می‌رسانند. این تریلر همچنین گروهی از جنگجویان جدیدی را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد جدای بوده و شمشیرهای لایت سیبر در دست داشته و ظاهرا در ابتدای یک نبرد قرار دارند. همچنین تریلر فوق می‌دهد در فصل سوم با موجودات بیشتری از جهان جنگ ستارگان آشنا خواهیم شد.

تریلر فصل سوم سریال مندلوین

فصل سوم مجموعه فوق پس از وقایع سریال کتاب بوبا فت (The Book of Boba Fett) اتفاق می‌افتد، جایی که دین جارین آخرین بار در حال پیوستن دوباره به جنگجوی جدای گروگو دیده شد. به نظر می‌رسد آن دو به سیاره ماندالور می‌روند تا افتخار دین جارین را به عنوان یک مندلور بازگردانند. در تیزری که در ماه سپتامبر منتشر شد، ماندو با چندین جنگجوی زره پوش در دنیای خود روبرو می‌شود که از کشمکش‌های فصل جدید خبر می‌دهد. پاسکال در نقش شکارچی جایزه‌بگیر بدنام کهکشان باز خواهد گشت و کارل ویترز (Carl Weathers)، جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) و کیتی ساکهوف (Katee Sackhoff) نیز نقش‌های ماندالوریایی خود را برای فصل سوم تکرار خواهند کرد. ویترز نقش رهبر صنف شکارچیان جایزه‌بگیر، گریف کارگا (Greef Karga) را به تصویر می کشد، در حالی که اسپوزیتو در نقش ماف گیدئون (Moff Gideon) شرور باز خواهد گشت و ساکهوف نقش بو-کاتان کرایزه (Bo-Katan Kryze) زن مندلوریایی قدرتمند را بازی می‌کند.

فصل ابتدایی سریال مندلورین توسط جان فاورو ساخته شده است که در این فصل به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی فعالیت داشته است. دیوید فیلونی، کاتلین کندی، کالین ویلسون و ریک فاموییوا در کنار فاورو تهیه کنندگان اجرایی دیگر اثر هستند و مانند تمام آثار فرنچایز جنگ ستارگان لوکاس فیلم ناشر اصلی سریال است. مجموعه فوق در تاریخ یکم ماه می سال 2023 برابر با 11 اردیبهشت سال 1402 منتشر خواهد شد. 

2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا