نخستین تصاویر پشت صحنه The Mandalorian 3 از حضور یک شخصیت جدید خبر می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

نخستین تصاویر پشت صحنه The Mandalorian 3

اکانت اینستاگرامی Bespin Bulletin ساعاتی قبل نخستین تصاویر پشت صحنه The Mandalorian 3 را منتشر کرد که از حضور شخصیتی جدید خبر می‌دهند.

The Mandalorian اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان به شمار می‌رود. این اثر از طریق سروی استریم دیزنی پلاس منتشر شد و روایتگر یک مزدور از سیاره مندلور است که در ازای دریافت پاداش، هر ماموریتی را به سرانجام می‌رساند. او در یکی از ماموریت‌های خود از سوی نیروهای امپراتوری کهکشانی دستور می‌گیرد یک هدف به خصوص را پیدا کرده و برایشان بیاورد؛ هدفی که در میان مخاطبان با نام بیبی یودا شهرت دارد. جایزه بگیر که نمی‌تواند از هدف دل بکند، تصمیم بگیرد او را نجات داده و فرار کند. بدین ترتیب، از سوی دیگر جایزه‌بگیرها مورد تعقیب قرار می‌گیرد.

فصل اول مندلورین در نوامبر ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و با گذشت حدودا یک سال، نوبت به فصل دوم رسید. قسمت‌های ۹ الی ۱۶ بین اکتبر الی دسامبر ۲۰۲۰ در دسترس قرار گرفته و توانستند موفقیت‌های فصل نخست را در جلب نظر منتقدان و مخاطبان تکرار کنند. در شرایطی که طرفداران انتظار داشتند فصل سوم هم با فاصله یک سال از راه برسد، لوکاس فیلم از برنامه‌های متفاوت خود خبر داد. این استودیو سرویس استریم دیزنی پلاس قصد دارد The Book of Boba Fett را اواخر امسال پخش کند که اسپین آفی برای The Mandalorian بوده و بوبا فت را حین تلاش برای بدست گرفتن کنترل سرزمینی نشان می‌دهد که در گذشته تحت سلطه جابا و سندیکایش بود.

Bespin Bulletin که یک اکانت اینستاگرامی بوده و اخبار مرتبط با جنگ ستارگان را پوشش می‌دهد، اخیرا نخستین تصاویر پشت صحنه The Mandalorian 3 را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته است. تعداد تصاویر به رقم ۴ رسیده و فردی ناشناخته را نشان می‌دهد که لباس مخصوص اعضای مندلورین را به تن دارد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

در صورتی که حافظه‌تان یاری کند، لوک اسکای واکر جوان در انتهای فصل دوم The Mandalorian به ملاقات شخصیت‌های داستان آمد و سرپرستی بیبی یودا یا گروگو را بر عهده گرفت. حالا که این شخصیت از جریان داستان کنار رفته، سریال باید تمرکز خود را روی موضوع جدیدی بگذارد. با در نظر گرفتن اتفاقاتی که در قسمت‌های پایانی رخ داد، احتمال می‌رود تیم نویسندگی سعی کند مخاطب را با قبیله‌های مختلف سیاره مندلور و تفاوت‌هایی آشنا کند که میان فرهنگ‌هایشان وجود دارد. به خصوص اینکه اختلافی میان دین جارین و بو-کاتان کرایز به وجود آمده است.

بو-کاتان کرایز و افرادش در فصل دوم The Mandalorian به امید دستیابی به دارک سیبر به دین جارین پیوستند. برخلاف انتظار، جارین ماف گیدین را در یک نبرد شکست داد و به صاحب بر حق دارک سیبر تبدیل شد. طبق رسوم، امکان تحویل شمشیر به فرد دیگری وجود ندارد. به همین دلیل، قطعا میان پروتاگونیست و کرایز یک تقابل خواهیم دید. حتی ممکن است فردی که در تصاویر پشت صحنه حضور دارد، یکی از افراد کرایز باشد.

The Book of Boba Fett، تنها اسپین آفی نیست که بر اساس The Mandalorian ساخته می‌شود. لوکاس فیلم بخشی تمرکز خود را روی Ahsoka گذاشته که در حال حاضر اطلاعات چندانی از آن موجود نبوده و حتی مشخص نیست برای پخش در چه زمانی برنامه‌ریزی شده است. فصل سوم مندلورین هم نسبتا شرایط مشابهی داشته و تنها می‌دانیم در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا