برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فصل سوم سریال The Mandalorian را تا سال آینده نخواهیم دید!

احتمال تاخیر تا اواخر ۲۰۲۲

فصل سوم سریال The Mandalorian را تا سال آینده نخواهیم دید! ۰ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ کپی لینک
تاخیر در ساخت فصل سوم سریال The Mandalorian

طبق گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که پخش فصل سوم سریال The Mandalorian احتمالا با یک تاخیر نامطلوب به اواخر سال ۲۰۲۲ موکول شده است.

ماجراجویی یک مندلورین (Mandalorian) و بچه‌ای که تا پیش از فهمیدن نام اصلی، طرفداران او را بیبی یودا (Baby Yoda) صدا می‌زدند، باعث شد تا سریال Star Wars: The Mandalorian به یکی از پر بیننده‌ترین‌های تاریخ تبدیل شود که از شبکه دیزنی پلاس پخش شده و محتوای جذابی را در قالب یک اسپین اف از جنگ ستارگان به نمایش می‌گذارد. با این وجود پس از پخش دو فصل اول و دوم این سریال، خیلی سریع خبر ساخت فصل سوم آن تایید شد، حتی اگر پایان فصل دوم باعث یک جدایی غیرمنتظره بین شخصیت اصلی و یک کاراکتر دوست داشتنی شده بود!

به هر حال سومین فصل از این ماجراجویی که سال گذشته برای پاییز ۲۰۲۱ اعلام شده بود، ظاهرا قرار نیست تا در زمان مشخص شده به دست کاربران برسد، به نحوی که دلایل آن هم با توجه به گزارش‌های رسیده از روند کار دیزنی روی مجموعه‌های مختلف از جنگ ستارگان، کاملا منطقی به نظر می‌رسند.

چرا پخش فصل سوم سریال The Mandalorian یک سال عقب خواهد افتاد؟

اگر قرار بود تا فصل سوم سریال The Mandalorian در تاریخی نزدیک به اواخر ۲۰۲۱ پخش شود، حداقل فیلمبرداری آن تاکنون باید تمام می‌شد. همین دلیل کافی است تا حتی با وجود اعلام نشدن رسمی این تاخیر به فکر وجود آن باشیم. همچنین در نظر داشته باشید که پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، ستاره‌ای که نقش مندلورین را بازی می‌کند، قرار است تا در ساخت سریال مورد انتظار The Last of Us همکاری داشته باشد که قاعدتا باعث می‌شود تا از برنامه خود برای فیلمبرداری The Mandalorian عقب بماند. همچنین ساخت دیگر سریال‌های دیزنی و جنگ ستارگان از جمله Obi-Wan Kenobi و Book of Boba Fett باعث شده تا روند فیلمبرداری فصل سوم The Mandalorian تا زمانی نامشخص که احتمالا اوایل ۲۰۲۲ خواهد بود به تعویق افتاده باشد.

لازم به ذکر است که با وجود اعلام نشدن اخبار از سوی سازندگان، خود پدرو پاسکال در آخرین مصاحبه‌ای که با منابع خبری داشته، این مورد را رسما تایید کرده که هنوز فیلمبرداری فصل سوم سریال The Mandalorian شروع نشده و آن‌ها برنامه ساخت آن را برای اواخر سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته‌اند.

با این وجود منطقی به نظر می‌رسد که حداقل تا پاییز یا تابستان ۲۰۲۲ در انتظار فصل سوم از سریال محبوب The Mandalorian بمانیم. اما تا زمان رسیدن آن، شبکه دیزنی پلاس دست پری را برای سرگرم نگه داشتن طرفداران خواهد داشت که از جمله آن می‌توان به سریال‌های The Book of Boba Fett و Obi-Wan Kenobi یا حتی Rogue One اشاره کرد. همچنین از طرف دیگر دنیای سینمایی مارول با مجموعه‌هایی کامل در شبکه دیزنی پلاس حضور خواهد داشت که شامل سریال‌های جدید مانند Loki که قسمت جدید آن روز گذشته پخش شد، یا Hawkeye و Ms. Marvel برای ادامه سال جاری و ۲۰۲۲ می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments